Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Mówisz i masz córciu :* I lecą w dół: Ola, Theodor i Bogdan ;)
  2. Ola biega po galeriach i się wita :)
  3. Ola wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Teraz to i ja już mogę "Cześć Ola" :P
  5. Dzięki :* Kubraczek kupiony 3 tyg. temu, w rozmiarze ciut większym niż wtedy chodził i okazało się, że już go więcej nie założy, bo był na styk w dniu chrztu :/
  6. Nawet dziś Oli powiedziałam, że musiała być bardzo grzecznym niemowlęciem, bo nic nie pamiętam z tego okresu jej życia :D
  7. Kilka atrakcji ściągniętych ze stronki:
  8. Tak :) I nawet kilka atrakcji zaliczyła po kilka razy :)
  9. Dobrze :) Dziś wywieźliśmy Olę do wesołego miasteczka :D
  10. Cześć Fabian :) A czemu tu masz "wykreślony" tekst??
×
×
  • Create New...