-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
On pracuje z Bogdanem, więc jakby po nią nie przyjechał, to by mu ją Bogdan jutro do pracy zawiózł :D -
I znowu będzie praca, szpital, szpital, praca....:/ Ola, będzie dobrze ;) Głowa do góry :*
-
Acha :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Który? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzięki ;) Wszystko przez właściciela Pusi :P Miał być po nią o 9:30. Było już po 10, jak napisał smsa, że będzie po nią dopiero o 12 :/ Przed 12 robić obiad, to trochę za szybko. Potem jak on przyjechał, to wypiliśmy kawę i jak pojechał, to było już grubo po 13. Tak więc wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy z chłopakami się wyszaleć. No i tak szaleliśmy do 17, a potem na jedzonko :) Aga, ja pobiegałam z Theodorem 30 minut i padłam :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Aaaaaaaaaaaaaa, potem pojechaliśmy do chińczyka coś zjeść :P Bo jak jedliśmy rano śniadanie, tak dopiero przed 18 u chinola :/ Pusia już pojechała :D -
Ja już też jestem :P To jak ten pastuch macie zamontowany, że już w innej strony się dobiera?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To z oznaczeniem AH też jest ohydne w smaku, ale Nathan je pije bez problemu :P Dziś sobie przypomniałam, że moja siostra za dziecko miała alergię na mleko krowie, więc tym bardziej stawiam na to ;/ -
Samuel od tej mojej koleżanki też był straszony psami przez swoją babcię :/ Dopiero jak ją opierdzielili, to przestała go straszyć psami.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nathan chyba ma alergię na mleko krowie :/ Między 2 a 3 miesiącem życia, pojawiły mu się dwie czerwone plamki. jedna koło cycuszka, druga po lewej stronie brzucha. Byłam akurat u lekarza i powiedział, że mam smarować kremem, bo to tylko sucha skóra. I tak smarowałam Emoilium, potem Sudocrem, Alantan Plus, Linomag i ostatnio najzwyklejszy krem do pielęgnacji niemowląt. Każdego używałam minimum tydzień albo i dłużej żeby widzieć czy jest poprawa. Jak nie było poprawy, to zmieniałam i czekałam na poprawę. Do tego każda kąpiel była w Emolium, a w lipcu na urlopie kupiłam sobie emulsję o takim samym działaniu co Emolium, ale o innym składzie od Ireny Eris. Nic nie pomaga :( A plamy już są prawie na całym brzuszku, a teraz już też na nóżkach :( Wczoraj pojechałam już po mleko AH, bo właśnie mam podejrzenie, że to alergia na mleko krowie, bo to ono jest głównym składnikiem mleka modyfikowanego :/ Za 2.5 tyg. mam wizytę u pediatry. Spiszę wszystkie mleka, które pił (bo też próbowałam kilku), spiszę co zjada, od kiedy ma te objawy, zabiorę te wszystkie kremy i emulsję, no i zobaczymy czy pediatra potwierdzi moje obawy :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Włazi wszędzie, drze ciągle ryja, wyżera jedzenie Lumpkowi.... -
A co, Staś się boi Qwendi?
-
Pewnie ją wcześniej pierdolnęło :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pusia jutro rano wraca do domu ;) I całe szczęście, bo mam już dość tego kota :/ -
Ja nie :/
-
Ja nie :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To się telefon zostawia w szafce albo nie nosi tylu gratów w kieszeni :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To trzeba pracować, a nie bawić się w pracy telefonem :P -
Nie idziesz do pracy?? Dzień dobry :P
-
Nie masz translatora u wujka google? :P
-
Ja to widzę tak samo, niestety :/ A co zrobi z psem jak zacznie robić problemy? Na 99% to samo co teraz chce zrobić z Cziką-wypad z domu!