Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Jak zwał, tak zwał ;) Ale chodzi o to samo :P
  2. Dziś wszyscy wygadani, to i ja też :P
  3. A ona chociaż je normalnie czy też z tym problem?
  4. Znam osobiście 2 MC i wiem, że nigdy takiego kota sobie nie sprawię. Właśnie przez paskudny charakter :/
  5. Ze 2 tygodnie temu nawet w TV pokazywali jakie są u nich kolejki :/
  6. Wiem z jakiego to filmu :P A spamuj sobie :P Cześć :)
  7. Ja też :D Dzień dobry Aga :)
  8. W Opolu są małe gepardy - 9 sztuk :)
  9. Ale tego nie wiesz nawet, gdybyście mieli czas i kasę na kanara i byście sobie szczyla sprawili :P
  10. Aga, a po co mi zdjęcia "obcego" diabła? Ja mam swojego :P
  11. Troje, bo Qwendii też :/ Aga, a może póki co rozejrzyj się czy u Was jest jakiś dom tymczasowy. Jak jest, to pogadajcie, może wyjdziecie na jakieś wspólne spacery, poznacie się z psem, a on z Wami... Nikt nie mówi, że macie brać psa w ciągu tygodnia ;)
  12. Aż tak :/ Dziś np. poskarżył się, że go koleżanka w przedszkolu ugryzła. Jak mu Bogdan przypomniał, że on też tak robił, to powiedział "Ja?! Nie, ja nie gryzę!" :D
  13. Dokładnie takie miejsce mam na myśli, dom tymczasowy ;)
  14. Wiesz, że Dora to nie problem ani dla mnie, ani dla Tory ;) To Ty mi jeszcze zapłacisz, żebym pozwoliła Ci wrócić do domu :D Sam Theo to już hardkor :D
  15. Spadaj :P Chyba, że przylecisz na rok pilnować, a nie na tydzień :P
  16. Ale ja nie chcę po naszej ostatniej kłótni i żadne jego argumenty nie sprawią, że zmienię zdanie :/
  17. Też mi się to wydaje lepszym rozwiązaniem ;) Jakiegoś łagodnego miśka, który nie będzie problemem dla Was i będzie miłym towarzyszem dla Qwendi i kotów ;)
  18. Ale ja już zdecydowałam, że trzeciego dziecka nie będzie :( I ostatnio jak wspomniałam, że bujaczek trzeba by wystawić nie długo na sprzedaż, to tylko walnął tekst "Nie chcesz zostawić?"
  19. A ja nie liczę na małą Madzię (tzn. Igę ;)) :P
  20. Najpierw niech będzie trzeci Sebastian :P
  21. Zmuszać go nie będę ;) W piątek zapytam czy chce jechać. Jak powie znowu "nie", to temat całkowicie zamknięty ;) Mam trzech Bogdanów w domu :D
  22. Jolka, masz dużo racji ;) Ale zwróć uwagę, że takie zoo, to jedyne miejsce gdzie można zobaczyć na żywo różne zwierzęta. Nie każde miasto ma teren, żeby zrobić odpowiednie wybiegi dla zwierząt, niestety :/ W Holandii byłam "na safari". Wiele km kwadratowych powierzchni dla zwierząt, żadnych murów, drutów kolczastych itp. Ale nie oszukujmy się, wybudowanie takiego czegoś, to są takie kwoty, że przez wiele lat może się nie zwrócić z biletów wstępu :/ Opole po powodzi w '97 roku przeszło taki remont, że pomimo tego, że jest dużo mniejsze niż to we Wrocławiu, moim zdaniem jest dużo ładniejsze ;)
  23. A może Liska przegonił ten ast?? Tyś, to załatwiaj tę klatkę i łapcie Tinusię. Póki jest czas, chęci i kasa ;) Ja miałam w weekend zrobić przelew, ale jakoś wyszło tak, że mi się nie udało :/ Ale na dniach zrobię przelew ;)
×
×
  • Create New...