Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Biedna świnka :P
  2. Bogdan mu wynalazł jakieś "zabawki garażowe" i nie miał kiedy się wygadać :D
  3. Jeszcze takich nie znalazłam, ale jak zobaczę to na 100% kupię ;) Choć już teraz się znajomi śmieją, że rozlewam jedną butelkę na dwie osoby :D Ja ciągle tęsknię za Tiamat. Żaden pies (tzn. suka :D) jej nie dorówna i u Ciebie będzie podobnie ;)
  4. Nie :P Ale mam duże lampki na wino, więc jedna lampka, to pół butelki :D To nie bierz kanara :P
  5. My niby też, ale jakieś tam drobnostki, dla tradycji kupujemy ;) Tym bardziej, że Theodor wie, że to prezenty od Mikołaja/Dzieciątka i każdy pod choinką coś znajduje, nawet jesli to ma być tylko coś słodkiego ;) W piątek Bogdan pojechał do Pawła do garażu z Theodorem i bardzo się bałam, że młody się wygada, bo cały tydzień tylko pytał "kiedy jedziemy do wujka Pawła na imprezkę?" :D Ale się nie wygadał, uffff ;)
  6. Może być na święta, to Bogdan nie miałby problemu z prezentem ;) A jak w następnym roku, to byle do moich urodzin :) Udała się i to bardzo ;) Paweł powiedział, że mi nie wybaczy tego spisku :D
  7. Ja kończę winko :)
  8. No właśnie jeszcze nie wiadomo :( U Kuby Wojewódzkiego powiedziała tylko, że "Ma nadzieje, że uda się w tym roku" ;) Jakieś zdjęcia były robione, ale nawet nie wiem kto i co ma na telefonie :D
  9. Ja już się nie mogę doczekać premiery płyty :) Nie mam :P
  10. Tylko bardziej obrośnięty :P
  11. A kogo to obchodzi :P
  12. Na temat wege mam takie zdanie: :D
  13. Moja pierwsza suka, była przeze mnie zabierana wszędzie gdzie tylko mogłam ;) No ale same wiecie, że czasem psa zabrać nie można :D I za każdym razem jak jej nie brałam, a ona CHCIAŁA ze mną iść, to miałam pożarte kapcie, na których potem dodatkowo spała. I zawsze, ale to zawsze jak wracałam do domu, to pies się chował ;) Tak więc, w pełni się zgadzam, że pies dobrze wie, że źle zrobił, nawet jeśli nie złapaliśmy na gorącym uczynku ;)
  14. Właśnie za to samo co Ola :P
  15. Warto było trzymać kciuki :)
  16. Mnie się podoba :) No, imprezka super ;) Paweł zaskoczony :D Siedział w garażu od 9 rano, przyjechał do domu po 18 jak już wszyscy goście byli ;) Jak tylko wszedł w drzwi, to odśpiewaliśmy mu "Sto lat" :) Mina jego bezcenna :D Ola, ale masz kolejne doświadczenie za sobą ;)
  17. Aniu, śliczne zdjęcia :) Z jednej strony szkoda mi tych zwierząt zamkniętych w klatkach czy małych wybiegach :( No ale, nie oszukujmy się, gdyby nie zoo, to wiele gatunków moglibyśmy oglądać tylko w TV :/
  18. A mój bardzo :) Dziś jadę na imprezkę niespodziankę do kolegi ;) Już się nie mogę doczekać jego miny :D
  19. Aga, masz wpie*dol :P
  20. Sie nie ma :P Bo od 8 lat nic nie wydała :/ http://www.kasiakowalska.pl/ nowy singiel :) Ponad rok temu grała w moim mieście w Polsce ;) Moje kochane bratowe poinformowały mnie już "po" fakcie :P Gdybym wiedziała wcześniej, to byłam skłonna wsiąść w najbliższy samolot, lecieć na koncert i wrócić :) Uwielbiam tę kobitę :)
  21. Czekam z niecierpliwością na nową płytę Kaśki Kowalskiej :) Ma być jeszcze w tym roku. Po słuchaniu najnowszego jej singla i 8 latach bez żadnej nowej płyty, to chyba będę się molestować 24/7 płytą jak tylko będzie wydana :D
  22. No ale jak ona już się zachowuje jak pies z autyzmem, to co ma ten syrop jej pomóc?!
  23. Z tego "lenistwa" to ja zaraz spać pójdę :P
  24. Ona jakaś "łysa" :P A co powiedział wet?
×
×
  • Create New...