Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. 17.11 mój szwagier ma urodziny :) My dzień wcześniej mamy rocznicę ślubu :P I w tym roku robimy sobie ze szwagrem imprezkę rocznicowo-urodzinową i jedziemy na 3 dni na Bawarię :) Oby był śnieg :D
  2. Aga, niech sobie założy na głowę tak nocnik z zawartością :D Ja uwielbiam herbatę cynamonową :)
  3. Nie wieżę w to Twoje współczucie :P
  4. A mnie żaden budzik nie budzi tylko dzieci :P I pierwsze co robię, to grzeję starszemu mleko i włączam bajki. I w tym czasie przebieram młodszego ;) Jak młodszy ubrany i z czystą pieluchą, to trzeba przebrać starszego. Wtedy muszę ogarną trochę siebie, żeby nie straszyć ludzi. Potem kurs do przedszkola, powrót do domu i nakarmienie młodszego i dopiero potem mogę myśleć o kawie. Matko, jak mi brakuje tego, żeby pierwsze co robić po wstaniu, to napić się kawy...
  5. Bo co? :P
  6. Aga, a może Ty masz chroniczny brak żelaza? I dlatego od dawien dawna jesteś wieczne śpiąca. Kiedy robiłaś badanie krwi?
  7. Ja 5 lat temu zawitałam na dogo i jak robiłam wypad na tydzień do Polski, to potem przez kolejny tydzień nadrabiałam zaległości w wątkach ;)
  8. Ja widziałam :D
  9. Napiszę Ci to samo co Ty mi ostatnio: Zboczuch!
  10. 55kg! I jak to podnieść, gdyby była taka potrzeba :/
  11. Jak facet na sukę, i jak suka na faceta :P
  12. Nathan jest ciekawy i się w nią wpatruje jak jest w zasięgu jego wzroku. Gina do dzieci obojętnie. Ale nie pozwalam jej się zbliżać do Nathana jak leży, bo to nie mój pies i nie wiem jak zareaguje. Wolę nie ryzykować ;)
  13. A może właśnie mnie to nie cieszy :P Mnie boli nadal kostka, którą skręciłam ponad miesiąc temu :/
  14. Bo Twoim błędem jest to, że wracasz do łóżka, zamiast od razu się ubierać :P
  15. A mnie nikt nie chce wyjebać :P
  16. Musiałby być z papieru :D
  17. Moja Tora na bank by nie jadła "u obcych", tego jestem pewna. Ona nawet jak jesteśmy w Polsce u teściów, gdzie teście to sobie ją z rąk wyrywają, które idzie z psem na spacer, gdzie jest mega przeszczęśliwa pod tym względem, to przez to, że my ciągle gdzieś jedziemy, wychodzimy, nie ma nas prawie non stop, to już wtedy gorzej je. A wystarczy dosłownie jeden dzień, że siedzimy "na tyłku" i Tora je normalnie. Gina olewa koty. Wiedziałam o tym już wcześniej, bo nie raz u nas bywała ze swoim panem. Gdyby była agresywna, to wtedy bym jej nie przyjęła pod swój dach.
  18. No to coś dla Ciebie :D
  19. A Ty byś miała spokój :)
×
×
  • Create New...