Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Wcale mnie to nie zdziwi :D :P
  2. To ja nawet nie będę pisać ile musiałabym schudnąć, żeby było ok co do mojego wzrostu :P Ale ja tam kocham jeść, więc...:D
  3. Jeszcze raz Sto Lat dla mojej synowej :* Pokaż chomika :)
  4. Brakuje mi tam małej łamAgi :) Ja też nie :D
  5. Piję wino :D Zaraz zjem kolację i idę spać :P
  6. Co mam Ci powiedzieć? :P Mam iść z własnej galerii?? :P
  7. To zaczniesz używać :P
  8. Co się martwisz siwymi włosami? Przecież używasz farby :P
  9. Mały majsterkowicz będzie, bo już się taśmą bawi :D
  10. Znowu szukasz promocji :D
  11. Jeśli tak na to patrzeć, to ja nie wiem co Ty i Ola w spodniach nosicie :P Nie, Nathan w tym roku jeszcze nie, bo i tak słodyczy jeszcze nie je i dla niego to jeszcze nie jest żadna atrakcja. Ale w przyszłym roku, na karnawał już będzie przebrany razem z nami :) No i kolejny Halloween to już pewnie będzie z Theodorem biegał po sąsiadach :D Bogdan stwierdził, że mało straszny ten strój :D Ale nie zależało mi na tym, żeby straszył, tylko żeby było "w temacie" ;)
  12. Oooooooooo, i to może być to! Ciebie poznałam osobiście i Olę, więc Wy na 100% jesteście kobietami ;) A co do reszty, to....:D W tym roku, Theodor na Halloween będzie wyglądał tak:
  13. Ale to faceci mają z tym problem, a na dogo 99.99% to kobiety :P
  14. Ale ja też jestem przed TV, a jakoś siedzę na dogo :P
  15. No u nas nie pada, ale rano jest ledwo 6-7'C, a w dzień 11-12'C :/ Zimno i wiatrzysko takie, że nie chce się z domu wychodzić :(
  16. To może nie kładź się w ogóle spać :D
  17. Nie :P Padało 2 dni w zeszłym tygodniu i znowu "susza" :/
  18. E tam, zaraz pozbyć :P Po prostu próbuję Ci "pomóc" :D
  19. No tak, jak w promocji to warto kupić ;) Ale po drodze podejdź do jakiegoś domu pogrzebowego, bo może też będą promocje na trumny :D
×
×
  • Create New...