Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. No i masz babo placek, nie wiem czy traktować to jako komplement czy co :evil_lol:
  2. :mdleje: Zarosło tu kurzem i pajęczynami....
  3. Łooooo, dziennikarze się Was czepili. Cholerka, znam celebrytów :lol:
  4. Szczerze? Wcześniej nie słyszałam o tej piłce, ale ja się tak interesuję zabawkami psimi, że wiesz :diabloti:
  5. Małpujesz moją metodę, jak śmiesz :diabloti:
  6. Już się nie wykręcaj :p
  7. [quote name='maryg22']Eee tam zdjęcia - filmik :D[/QUOTE] Już nie chciałam być tak wymagająca :p
  8. Ty$ka

    dubel

    Majkowska, mogę się pod tym podpisać obiema rękoma :loveu: Mam takie same odczucia, niestety. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że nie obrazisz się na nas, a weźmiesz te rady do serca, bo tu naprawdę nie chodzi o potępianie.
  9. Bez zdjęć to nie :P
  10. Bez zdjęć bezdomnych psów, ciężko o dobry domek... nawet o tymczas.... Duże te psy są, co wskoczyły na miejsce Sonii?
  11. Rzęsy Mollowatej :loveu: Piłka z konga? Lubię ją zarośniętą :D :loveu:
  12. Cześć. Tak się rozmijamy w galeriach, więc pomyślałam, że wpadnę. I widze, że trafiłam na niezłą dyskusję, w wolnym czasie sobie poczytam :lol:
  13. Sztuczkować w taaaakim miejscu :mdleje: Poezja :loveu:
  14. Te kurczaki są słabe, mój rozwalił kuraka w 3min po tym, jak mu dałam :D
  15. Niezapomnianych wspomnien :D
  16. Ty$ka

    dubel

    [quote name='Majkowska']To był wasz pierwszy raz na sankach? Szczerze mówiąc to wygląda to niebezpiecznie - psy są źle ustawione, biegną ciągnąc siebie nawzajem a nie sanki, szelki się przekręcają,każdy biegnie sobie i nie wie po co. Właściwie jeden pieron po co to robicie, ale jak już robicie to warto zachować bezpieczeństwo swoje i psów. Nie może być tak że Ty jedziesz rzucana po słupach , krawężnikach, spadasz, a psy z sankami lecą sobie dalej każdy do swojego celu... Najfajniej wyszło jak czarny był w środku. Osobiście bym je jakoś inaczej poprzekładała, bo np biała suka wygląda jakby chciała się z tego zaprzęgu wyrwać i siąść na poboczu, a tamte ją ciągną. Za to haszczanka jest super,widać że ma potencjał. Ja bym osobiście brała po jednym psie i to w dodatku np na linie żeby nim sterować,a dopiero potem zapinała wszystkie 3 razem,bo jednak co jak co ale zaprzęg ma tworzyć zsynchronizowaną całość. Myślę że jak poczytasz i popracujesz nad ciągnięciem to może być z tego fanastyczna sprawa, bo wkońcu zaprzęg leży w genach haszczaków :)[/QUOTE] Dziękuję Ci za ten post.... bo mnie coś zalewa.... :( PO prostu wszystko mi opadło jak zobaczyłam ten filmik. Dziewczyno, zdrowie Wasze i psów jest najważniejsze! Błagam Cię, jak się na czymś nie znasz, to nie wprowadzaj swoich pomysłów w życie! Miałam ten filmik pokazać maszerom, ale nie zrobię tego... szkoda mi ich nerwów. Można wybiegać psy, ale niekoniecznie w zaprzęgu. Aby bawić się w maszera trzeba mieć ogromną wiedzę na ten temat. Już nie mówię o spotkaniu z maszerami i rozmowami z nimi. Mówię jedynie o wiedzy... Nie rozumiem też dlaczego nie wzięliście łącznika, liny i amortyzatora? Dobra, na tym poprzestanę, bo palnę o jedno słowo za dużo.
  17. [url]http://i1149.photobucket.com/albums/o591/dorowa1/IMG_0889.jpg[/url] wilk goni owcę :lol: Śnieżny haszczał, to uśmiechnięty jego paszczał :D :loveu:
  18. Cześć. Trzymam kciuki za poprawki :)
  19. Zachwycam się :loveu: Piękne fotki. Ja chcę taką pogodę jak na zdjęciach.... :(
  20. Gratulujemy :)
  21. Nowy banerek widzę, podoba mi się :loveu:
  22. Ołoło, złe czasy dla Oscara nadeszły :lol: Mój nie wchodzi na wyro. Tzn. na moje, na innych może :p
  23. Jeszcze :P Wiesz, sierść zimowa świetnie maskuje wszelkie niedoskonałości :lol:
×
×
  • Create New...