Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Kochany jest :loveu: Planujesz z nim jakieś sporty? czy cuś? :p
  2. Ty$ka

    Diabły dwa.

    Mówisz o zimnie? Kochana, u nas od XXX czasu -20! Footy :loveu:
  3. :mdleje: Ja podziwiam wszystkim, którym chce się w taaakie zimno gdzieś wychodzić :p
  4. Fajnie, mi się podoba :) Super, że ćwiczycie samokontrolę, to będzie owocować później. Młoda jest urocza :D W czym montowałaś?
  5. Jednak do Ciebie też :) Głodzicie ją... to tak, jak ja swojego 8)
  6. Jestem zachwycona Waszą pracą :loveu: Łipet też potrafi, o le! :D
  7. My jedziemy na Bricie Premium, niezmiennie Lamb&Rice. Pewnie pmiętasz jakie mieliśmy różne sensacje, żadna karma na nas nie działała, wróciliśmy wtedy do Brita (jadł ją za szczyla) i od tej pory wszelkie problemy minęły. Wymieniałam się tym doświadczeniem z wieloma osobami i kilak z nich potwierdziło, że ich psy mające ciągłe problemy na karmach: alergie, sensacje żołądkowe, dobrze się czuły przy Bricie. Niektóre z nich potem, po 2-3latach britowania wróciły na inną karmę, inne zostały. I ja jestem zadowolona. Cena adekwatna z jakością, mój pies już kilka paczek 12kg zjadł i mimo jednego smaku w ogóle się nią nie znudził, a sierśc ma wspaniałą. Kupy też mnie zadowalają, ale spróbujcie sami - każdy pies inaczej reaguje ;). Tak czy inaczej ja do Brita mam zaufanie. :) Gdybyście mieszkali bliżej, dałabym Ci na spróbowanie trochę ;). A zdjęcia świetne. Mnie się w to zimno nawet na dwór nie chce wychodzić, więc Was podziwiam :p
  8. Żadne z Was się Theosia nie wyrzeknie. Podobny jest do Was obydwoje, nie wiem do kogo bardziej :D http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5210_zpse6460154.jpg - odśnieża? :lol: świetny wypad.
  9. Za dużo wolnego macie :p
  10. [quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-sPcI-i8wS9o/UtBPUi523sI/AAAAAAAABVE/lhCUmRp9Mcs/w732-h549-no/P1140923.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE] [quote name='Molowe'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-sPcI-i8wS9o/UtBPUi523sI/AAAAAAAABVE/lhCUmRp9Mcs/w732-h549-no/P1140923.JPG[/URL] Kiciałek :loveu:[/QUOTE] [quote name='rashelek'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-sPcI-i8wS9o/UtBPUi523sI/AAAAAAAABVE/lhCUmRp9Mcs/w732-h549-no/P1140923.JPG[/URL] "wybaczysz mi każdom kupem na dywanie, bo jestem kochaaaaaaana" :evil_lol:[/QUOTE] :loveu: Taaak, pewna osoba siedząca w północniakach powiedziała kiedyś, że cuda mają zawsze kur..ski charakter. Sokojnie mogę odnieść to do Miłej. :evil_lol: Marta, mała poprawka: nie na dywan, na podłogę. W kuchni :p I akurat jak nie na samym środku, to pod drzwiami. Oczywiście pod drzwiami wtedy, gdy sobie pójdę gdzieś bez Milki. I niech mi próbują wmówić, że koty nie są mściwe :siara: [quote name='Yuki_']Dzień doberek ;)[/QUOTE] [quote name='Yuki_']Masz jednego kota czy więcej? ;-)[/QUOTE] Doberek. Aktualnie mam 2koty. Chociaż jedno to takie niewiadomo co... Milka czuje się psem. Zresztą dzisiaj M&M obudzili mnie, bo się tłukli wzajemnie. Słyszałam jeszcze tup-tup-tup (Milka) i za nim ŁUBUDU (Morus). :evil_lol: W między czasie było zabawowe warczenie i Milkowate zgrzytanie zębami (zawsze towarzyszy zabawom). Wstałam, by uspokoić gnojki, ale jak zobaczyły, że się ruszam to... z impetem wskoczył najpierw mi na twarz kot, a za nim pies :evil_lol:.
  11. Ktoś tu już nałogowo spamuje widzę :p
  12. Musi ruszyć, nie ma innej opcji ;)
  13. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5148_zps38c7269f.jpg widoki :loveu: O matko, współczuję...
  14. Pisz do Sayrel
  15. [quote name='maryg22']Przesadzasz :evil_lol:[/QUOTE] Z czym? :P Fakt, spamowac nie umiem. Nigdy nie umiałam :D. Akurat ostatnio złapałam się kilku rzeczy na raz i nie wyrabiam z tym wszystkim. Jeszcze wkopali mnie z obozem! No ale kursy miną niedługo, spotkanie też, wtedy Was pospamuję :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sPcI-i8wS9o/UtBPUi523sI/AAAAAAAABVE/lhCUmRp9Mcs/w732-h549-no/P1140923.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xTp3gruORJE/UuVvgizHesI/AAAAAAAABWs/DnDWI6qwK-o/w732-h549-no/P1150092.JPG[/IMG]
  16. [quote name='maryg22']To się cieszę :P Z Ciebie spamer słaby... musisz się jeszcze poduczyć :D[/QUOTE] Bo nie mam czasu na spamowanie. Nie umiem jednocześnie przygotowywać zajęcia na kursy, rozmawiać z wieloma osobami, załatwiać formalności związane z obozem, kursami i spotkaniem, i jednocześnie spamować kogoś 8) [quote name='Sonka95']Jak sobie odpoczywa :) :loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1557729_589571404447612_66545659_n.jpg[/URL][/QUOTE] I jak słodko chrapał :D
  17. [quote name='maryg22']Cześć, co tam u Ciebie? :diabloti:[/QUOTE] Cześć spamerze :D Wspaniale :p
  18. [quote name='magdabroy']Pewnie i tak go wywaliła [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Ekhem... Jak Ty mnie znasz :lol:
  19. [quote name='magdabroy']I czeka na smyranko :evil_lol:[/QUOTE] Akurat spał, ale powiedziałam do niego "oooo", bo nie ma zwyczaju spać na tym łóżku (mój koc był zbyt kuszący :lol:), więc mnie rozwalił i przez to moje oooo-wanie się obudził :p
  20. Theoś z Lumpkiem :D :loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5131_zps95115e45.jpg podaje Theosiowi? :p
  21. Uwalił się na moim kocu :p
×
×
  • Create New...