-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
Jak zje G. to jeszcze większa zabawa :lol: Jaaaa, ale pięknie rysujesz :loveu: -
U mnie... :( Na skrzyżowaniu... Pies zamieszkał pośród sterci śmieci. Ryczeć mi się chce, jutro do niego zajrzę... [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1525581_590375737678495_650764570_n.jpg[/IMG] Najgorsze jest to, że ten pies dalej czeka.
-
Łał, wróciłyście. I to jak :loveu: Fantastyczny filmik, wspaniały macie ze soba kontakt :loveu: (i ta muuuza :D) Jak się Ci z nią pracuje? Jaki ma charakter na ten moment? I widzę, że już macie wyćwiczone przywołanie ? ;) Hehehe, za Lu bołdeły nie nadążają :lol: PS: Ma piękne juliusy.
-
2:57 - jakie to prawdziwe :diabloti: Kocham ten filmik.
-
Zdjęć nie mam bo, nie brałam aparatu. Doszłam do wniosku, że sobie zrobię dzisiaj materiał na filmik, ale nagra nas K. Okazało się jednak, że tak się zagadałyśmy, że nie zrobiłyśmy nic :lol: Musicie obyć się bez zdjęć mojej Świni ;p
-
Masz parcie na szkło :lol:
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-Lv2QQYKTdhY/UtgqVZlHg-I/AAAAAAAAJK0/cVijiCeoRLg/s640/2014.01.16%20%289%29.JPG[/url] samolot startuje :lol: Pozachwycam się dzisiaj Cekinem. :D ach :loveu: Pięknie mu w tej obroży :loveu:
-
Weź człowieku zaplanuj sobie ferie - kochani profesorowie i tak zadbają, byś lepiej spożytkował ten czas :loveu: Śniegu u nas na szczęście nie ma. Na szczęście, bo wylatując dzisiaj ze szkoły bez kurtki (spieszyłam się ba busa) i lecąc za nim straciłam głos. A autobus i tak mi odjechał... kurna, zawsze przyjedzie za wcześnie, ale dzisiaj aż 7min! Tak cyz inaczej, gdy byłby śbieg, mogło się to skończyć choróbskiem lub poślizgiem :p Martyna, powiem więcej: ja ciągle widze coraz więcej CSV do adopcji. I to baaardzo mocno w typie. To mnie przeraża :( A mój już 5letni papiś (dokładnie ma 5lat, 2dni) widział się w końcu z Kropencją. Ich przyjaźń trwa nadal, cieszyli się jak głupi na swój widok. A i samo 2,5h szybko minęło ;). Powiem tak. Kropka jest chudsza od Morusa. K. się za nią ostro wzięła i od czasu ostatniego ważenia (gdzieś na początku jesieni, gdzie już trochę sadła ubyło), zrzuciła 4kg! Wygląda w końcu prawidłowo. :) Jednak dalej jest leniwa i nienawdzi tego biegania o 5rano, jakie serwuje jej codziennie K. Nawet dzisiaj po 1h jojczyła, że chce do domu :p. Tak czy inaczej: jestem na siebie zła. A właściwie na to zabieganie. Pies mi się spasł, ma do zrzucenia 3kg. I wcale nie pociesza to, że ma lepszą kondycję od Kropki, że po tych 2h mówił że przecież to dopiero rozgrzewka :lol: Gruby jest i tyle. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda mi się zrzucić te straszne 3kilo. PS: Prezentu urodzinowego nie dostał. Zabawek nie lubi, a jedzenia mu nie dam. Nie teraz, gdy wygląda jak spasiona świnia.
-
Ile zdjęć :P Ale duuużo śniegu macie :evil_lol: Jak Twoje kojoty reagują na chomiczka? Mój jak byl w pokoju, gdzie sobie biega chomiczek to omal korby nie dostał, tak się zaniuchywał :p Nie mówiąc o tym, że chciał się dostać do klatki. Wolę nawet nie myśleć, co by się działo, gdyby jakiś inteligent wpuścił mi psa do pokoju, gdy akurat chomiczek biegał po moim ciele lub po pokoju....
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Miłych snow :) -
Wasze miny :evil_lol: Fajnie biegniecie :P
-
Masz teraz więcej śniegu niż ja :evil_lol: U nas plusowa temperatura jest i skutkiem jest piękna plucha :loveu: Też do oddania, Magda dalej jesteś chętna? :evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Na pocieszenie powiem Ci, że u mnie się stopił ;) -
Koteł :loveu: Fajny zwierzyniec :)
-
I ja też tak do tej pory myślałam, że jak piszesz, dziękuję za wyjaśnienie ;). Bo szczerze taka wypowiedź mnie szczerze zniechęciła do chartów, bo jak to mieć psa niepasującego do nas klimatem? ;ppp
-
[quote name='rashelek']Powiem Ci, że ja też nie lubię tak nic nie robić :P Zaraz mnie trzęsie, nudzi mi się i MUSZĘ znaleźć sobie coś do roboty :lol: Co tam za tematy na kursach wzięłaś? Po co do Lublina, jeśli mogę spytać? :)[/QUOTE] :lol: Cieszę się, że nas więcej. Tematy proste, tylko w sumie kwestia przypomnienia wiedzy: pierwsza pomoc i umundurowanie harcerskie. Będę w kadrze stałej, więc pewnie pomogę jeszcze przy zajęciach z przewodnictwa (lider) i pozostałych ;). Jednak sama mam zbyt małą wiedze by prowdzić jakieś konkretniejsze zajęcia ;) Spotkać się ze znajomym :). [quote name='magdabroy']Jesteś ambitną dziewczyną Justyna :)[/QUOTE] Nie ambitną, ale mającą problemy w wypoczywaniem :p [quote name='Sonka95']No bardzo ambitna :cool3: Ja to w ferie będę musiała wcześniej wstawać , żeby nie tracić dnia :evil_lol: przynajmniej takie mam plany a co z tego wyjdzie to się okaże :diabloti:[/QUOTE] E tam, na feriach można tracić dzien ;) U mnie tego typu plany gdybym nie miała NIC konkretnego zaplanowanego, nie wypaliłyby ;D [quote name='unikatowydiament']no moja siostra sobie plauje nic nie robenie w ferie,ale nici z tego:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Coś czuję, że szykujesz jej jakieś atrakcje? 8) :lol:
-
Suczka ,,husky'' szuka pilnie domu! małopolska - WOLBROM
Ty$ka replied to timelove's topic in Już w nowym domu
Bez żadnych informacji o jej charakterze raczej nikt się nie znajdzie :( -
[quote name='maryg22']A co, nie wierzysz w jej możliwości? :evil_lol:[/QUOTE] Ależ ja nic nie mówię ;]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ze mną też możesz się spotkać, mój uwielbia inne psy, a ja należę do dość głośnych osób :D -
Wyobraziłam sobie ustawiającą Joykę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ludzie mają problemy :mdleje:
-
Ej, wcale się nie śmieję ;) Współczuję jej, bo już sobie pomyślałam jak kundelos by sie zachował :D Jaka Nona sympatyczna, taka zabawowa, radosna :D
-
:mdleje: Czy tylko u mnie jest śnieg? :(
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
:lol: :lol: :lol: I w tym wesołym tonie przywitam rodzinkę Theosia :loveu: