-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Fantastyczne zdjęcie - i jeszcze to jego spojrzenie :lol: :loveu:
-
Moje koty tak śpią. Niestety dzisiaj mój pies chciał ich naśladować :p
-
Trzymam kciuki ;)
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Ty$ka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ufff... dobrze,że są bezpieczne. Karolcia jaka mini jest, nie spodziewałam się takiej kruszyny :) -
Trzymam kciuki za plany ;) I zyczę powodzenia na jutrzejszych spacerach :D
-
Właśnie? Właśnie?
-
[quote name='magdabroy']Tyśka, bierz ONka :p Moja szwagierka ma shelti i czesze go co 2 tygodnie ;)[/QUOTE] ONek to kompromis mój i braci, ale hehehe... podejrzewam, że na chwilę obecną nie dałabym radę z ONkiem. A jak już brać drugiego psa, to tak pod kątem siebie, nie braci :P Ja swojego też co 2, więc to kolejny argument za sierściuchem :)
-
[quote name='rashelek']Właśnie ponoć długowłose psy się fajnie pielęgnuje, wystarczy pamiętać o czesaniu i kąpieli co jakiś czas. Mika waży w okolicach 15kg i jednak jest dla mnie trochę za malutka. Jakby była wyższa na łapach to bym się nie obraziła, jednak wielkość spaniela to za mało ;) Niech Cię renka borska chroni przed ONami! :diabloti: Wiesz, jak tak teraz na to patrzę, to jednak dużo ludzi robi z BC takie potwory niewyżyte ;) A ja myślę, że w stadku (chciałabym docelowo mieć 3 psy), z codziennymi zabawami, piłką, rowerem a latem pływaniem - wcale by mi tak życia nie zatruły. Ale wiadomo, to się wszystko okaże w praniu :)[/QUOTE] Właściciele szeltów swoje psy podobno czeszą raz na tydzień, dwa. Oczywiście w czasie linienia kilka razy dziennie, ale jakoś mnie to nie przeraża. ;p Zresztą sama zauważyłam, że jak pies w domu, to ja sama chętniej i częściej sięgam po szczotkę ;). Nie zniosłabym natomiast igiełek w domu, a szorstkowłosów psów nie lubię - to własnie one wydają mi się trudne w pielęgnacji :) Morus waży z 13, choć powinien z 10... I dla mnie jest OK. No ciut wyższe, jak znajoma borderzyca właśnie też są fajne, ale jego rozmiar mi odpowiada, jest niewiele mniejszy od niej :p No tak, teraz w ogóle jest moda na szkolenie psów, na pokazywanie jakim się jest och i ach, bordery nie są podobno takie straszne (nota bene wiesz, jak już się dorobie owiec to zapraszam :D), ale tak czy siak ja nie lubię ich przyczajek i jeszcze parę rzeczy by się znalazło. :p Dobrze, że jest tyle ras. :D [quote name='magdabroy']Jeśli sytuacja w PL nie zmieni się na lepsze, to nie :shake: Choć byśmy pracowali oboje, to wiem, że nie bylibyśmy w stanie żyć na takim poziomie jak tutaj :roll: Nie mam jakiś kokosów-nie. Ale nie muszę się zastanawiać, czy wystarczy mi pieniędzy do następnej wypłaty ;) A to już jest duży komfort psychiczny :) Poza tym, w PL musiałby się zmienić sytuacja na lepsze, najpóźniej w ciągu 4 lat ;) Bo w wieku 6 lat, Theoś pójdzie tu do szkoły. A jak go już puścimy tutaj, to ciężko byłoby mu odnaleźć się w polskiej szkole :roll:[/QUOTE] No tak... wszystko rozbija się o pieniądze. I przyszłość Theosia. Smutne jest to, że w Polsce teraz jest, jak jest. W sumie ja też biorę, z bólem serca, opcję wyjazdu za granicę. Mam jednak nadzieję, że nie będę musiała.
-
[url]http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201205/1338209173_by_jerzolpl_600.jpg[/url] hahahahahahahahaa, rozwaliło mnie to :p
-
Oooo, brzmi tajemniczo 8) No tak. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała możliwość wybrać :P Hehehe, nie mów, że Adrian zawsze ogarniał spacery? ^^
-
[quote name='magdabroy']Ja też nie :shake: :roll:[/QUOTE] Może teraz wchodzę butami w Twoje życie, więc nie musisz odpowiadać: planujecie kiedyś wrócić do Polski? [quote name='rashelek']Aj no przepaść, ale też nie można iść w zaparte, kiedy jakaś rasa - kiedyś ukochana - teraz się nie sprawdzi ;) Szelciaki to fajne pieski, tylko jak Ty je będziesz pielęgnować? :lol: Z tym rozmiarem to zgadzam się w 100%. Mniejszy pies ma dużo plusów: ludzie na osiedlu się nie czepiają, nikt w autobusie krzywo nie patrzy, w razie czego można go ponieść, jest tańszy w utrzymaniu i akcesoria nie są takie drogie :lol: Ja bym chciała psa tak do 20kg. Już pies, jeszcze nie krowa :lol: No i mnie cały czas kręcą BC, Adriana też, także chyba w przyszłości w tą rasę pójdziemy. Chociaż on też zakochany w haszczakach, ale to chyba jednak nie są psy dla nas ;)[/QUOTE] O to to właśnie :) Łiii tam, szelciaki wbrew pozorom nie są takie trudne w pielęgnacji ;). I ja te plusy dostrzegłam. Hehehe, też szukam psa raczej do 20kg, choć ideałem dla mnie to max 15, przynajmniej teraz ;) Czasem anlatuje mnie myśl, że może jednak użytkowy ON, ale potem przekładałam to na Morusa (1ON = 3Morusy) i dziękuję, tym bardziej że charakter zgoła inny, oszalałabym chyba. Bołdełki są fajne, podobają mi się, jednak u kogoś... na co dzień bym zwariowała :). Jednak jak kiedyś się zabordujecie to będę cieszyć oko, hehehe.
-
[quote name='magdabroy']Możemy zamieszkać w sąsiedztwie :p[/QUOTE] Jak wrócisz do Polski :D Bo nie pałam miłością do jęz. niemieckiego :lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Jak nie będzie zdjęć, to nie będzie za co jej kochać :evil_lol:[/QUOTE] Więc właśnie, jak możesz nas tak ranić? :P -
[quote name='dOgLoV']hahahaha .... a ja tam dalej bede mieć koty .... tylko żeby Ibri chciała przestać lać na schody :roll:[/QUOTE] Ja pewnie też, bo niestety trafiam na samych kociarzy :p. Eh, znam to aż za dobrze. Wiem jakie to okropne, frustrujące itd. Ciesz się, że Pepsi przynajmniej normalna :D
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Ty$ka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ten piesek ze zdjecia przy śmieciach to moze towarzysz suni?.. ma chyba obróżkę, czy mi się wydaje?[/QUOTE] Ma obróżkę, ale jest wywalony przez właściciela. Mój znajomy zrobił wywiad i mieszkańcy mogą nawet wskazać kim jest ten człowiek... Eh. -
Wcale :lol: Przecież kucyk jest taaaaki malutki :P Zawsze ew. można powiedzieć, że to jednorożec. A jednorożce każdy lubi :lol: Okropna przepaść. Sama się sobie dziwię :P. Haszczomaniaki już dawno (w sumie jakiś rok temu, jak zaczęłam rozpatrywać opcję łowcarków) stwierdzili, że zwariowałam :D. W sumie myślałam o ozziku, ale przegrał z mniejszym kuzynem ;). I faktem, że Morus jest dość szetlandzi. Znam kilka szetlandów, zbajerowały mnie. Generalnie zależy mi na psie, który może mieszkać ze zwierzętami i nada się na coś w gospodarce (taaa, bo nie mam zamiaru mieszkać w mieście - oczywiście wiem, że marzenia sobie, a życie sobie :lol: ale pomarzyć można), jest rozmiaru jak Morus (naprawdę jest to rozmiar uniwersalny, coś co można już nazwac psem i się nie rozdepcze, ale też nie olbrzym, który mnie przewróci :p) i ma generalnie charakter... morusowaty. Wyjątek ma być jeden: ma mieć popęd łupu i być zabawowy. I same mi się nasunęły. Choć nie zdziwię się jak za pół roku powiem, że mam lepszy pomysł na psa i wybiorę jakąś inszą rasę. :D No cóż, kobieta.
-
Łączę się w bólu, naprawdę ;). Ten zapach jest okropny. Milka kompletnie zniechęciła mnie do kotów. :P
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Ty$ka replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy na Ulę :) Bo tylko rozbudzasz moją ciekawość. -
[quote name='dOgLoV']jak masz ją w domu to współczuję zapachów :diabloti:[/QUOTE] Mam. Zawsze powtarzamy jej, że będzie na dworze mieszkać, ale te jej oczka ... :P
-
[quote name='magdabroy']Mój kot nie jest taki wymagający ;) Jak mu nie sprzątnę codziennie w kuwecie, to nie ma tragedii :eviltong:[/QUOTE] Mój też nie jest. Kuwety w ogóle nie muszę czyścić :diabloti:
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Ty$ka replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ojej... czyżby kolejny pies szukał domu?