-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Jej, macie w czym wybierać, jeśli chodzi o tereny na spacer :loveu: Ja się pytam gdzie jest moje słońce? :( Sonia nie interesowała się tymi ptakami? :D
-
Nestor mieszka z Tobą i Molly czy źle rozumuję? :P Fajniasty sznup :loveu:
-
Lecący Vito :loveu:J U nas jeszcze śnieg się uchował :p
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
Co to zaniedbany wilk! Wy w ogóle nie kochacie Tizzy, w ogóle jej nie czeszecie :D A tak poważnie to współczuję linienia ;) -
Hej. Ja do Ciebie, Aga z zażaleniem.... Zabrałaś mi słońce, o! :p
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
Ty$ka replied to zmierzchnica's topic in Galeria
Przynajmniej jak weźmiesz następnego psa to będziesz trochę uodporniona... dzięki Frotkowi :lol: Jednak jak tak czytam Was czasami na dogo, to tak sobie myślę, że miałam sporo szczęścia, trafiając na psa takiego jak kundelus. Nie wiem, co by było, gdyby los zadecydował inaczej i miałby chociaż po części charakter np. Frotka. Przecież gówniarska Tysia chyba by się poddała.... I doceniam go coraz bardziej :loveu: -
[quote name='betty_labrador']Podpisuje sie pod Twoim zdaniem czterema łapami Tizzy :) O Zersa cos w typie chow chow :) fajniutka :loveu:[/QUOTE] [quote name='rashelek']Jak można takie paczadełka oddać do schronu..? Przepiękna jest! Co do uciekania to zgadzam się z Tobą w 100%. Dlatego też staram się odwieźć Adriana od haszczaka. Wiadomo, że możnaby to wyćwiczyć, ale też po co na siłę odbierać psu radochę ciągle? Te dwa potwory nawet jak uciekną, to max 2min i są z powrotem, Mika wraca dokładnie w tej samej linii co pobiegła, a Cekin leci za nią. No i oboje gonią, póki widzą zwierzynę, dlatego za ptaszydłami im pozwalam bez problemu - niech się ucieszą ;)[/QUOTE] Wyjdę na wredną, ale odradzaj. :eviltong: Niektórzy umieją pogodzić psy o skrajnie różnych charakterach pod jednym dachem, ale wiem też, że to okropnie frustrujące. Dlatego bierzcie bołdełka. O. Najlepiej poinformuj po fakcie dokonanym, że papiś zarezerwowany i po sprawie :lol: Poza tym... zdajesz sobie sprawę, że haszczak prędzej nauczy Mikę i Cekina uganiania za sarenką niż tego, że pańcia jest fajniejsza niż owa sarenka? :diabloti: A niestety, znam już przypadki dwóch, trzech hasków, które w pogoni za sarną zaganiały ją na śmierć... albo upolowały coś mniejszego. To jest tragiczne, ale w przypadku haszczaków biegających w stadach włącza się tak mocno instynkt i tak jednocześnie zaczynają między sobą współpracować, że w tej chwili więź z pobratymcami jest ważniejsza niż jakiś tam człowiek, który pluje na nie... Częściej słyszałam o takich przypadkach u psów adoptowanych, ale psom od szczyla z innymi też się to zdarza. Dlatego może być Wam ciężko ;). Tym bardziej jak do tej pory mieliście chociaż po części odwoływalne psy. (Wiem, że to brzmi śmiesznie z ust osoby, która haszczaka nie miała :cool3:) [quote name='understandme']Jaka piękna ta Zarsa! Oby szybko trafiła o fajnego domu :)[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Jaka piękna sunia :loveu: :loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1619618_10152275677543524_265728974_n.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='Izabela124.']Fajna suczka, podoba mi się :)[/QUOTE] [quote name='Molowe']Ale ślicznota :loveu:[/QUOTE] Dopiero skończyła jej się kwarantanna, myślę że długo kisić się w schronisku nie będzie ;) [quote name='betty_labrador']Gdzieżeś Tysiu :cool3:[/QUOTE] W książkach :eviltong: I pochwalę się. Uwaga! Załapałam się na stypendium :multi: Szkoda, że w ub. semestrze nie było, bo miałam wyższą średnią. Teraz tylko i aż 4,54. Ale i tak jestem z siebie dumna :loveu: Oby w III semestrze nie upaść i będzie jak znalazł na obóz zebrana 1/3 :lol:
-
Under, mnie też to czeka :p Ale spokojnie, damy radę. Polski nie jest taki zły :D
-
Amerykański dżentelmen i biszkoptowy potwor, czyli Blues & Frodo :)
Ty$ka replied to katasza1's topic in Foto Blogi
Hahahahahaahaaha. O raaany. Dlatego odechciewa mi się wchodzić w psi światek zamknięty na jedną, właściwą rasę. A pies ma nos okropny. Fuuu. -
Ile stron mam się cofnąć? :p
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jej mina mówi wszystko :lol: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
Oddajcie pogodę! :O Taki kolorek absolutnie :p Mnie chodzi o coś takiego jak mam na profilowym na fejsie :D To pudel średniak? :D [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/18/tbmo.jpg[/url] hahaha :D -
O, Marcin jest sympatyczny :) Marzenia są po to, by je spełniać ;)
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1619618_10152275677543524_265728974_n.jpg[/IMG] :mdleje: Takie cudo kisi się w schronisku. :( Kto chce Zarsę?
-
To czekam na filmiki :p
-
A w jakiej szkole się uczycie? U kogo? Super, że macie sukcesy :loveu:
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Ty$ka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Ale u mnie nie ma taaaaakiego spamu :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nadrobiłam :) Cześć, Magda :loveu: Jak Theoś przygląda się kałuży :D Jeeej, ale Kisi wyrosła :O :loveu: A body bajeranckie, no cudowne :loveu: Czekam na zdjęcia Theosia w ubranku :) -
Na zdjęciach tego nie widać :P
-
Hahaha, fajny demot :D
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
Ty$ka replied to zmierzchnica's topic in Galeria
Możliwe, że i mają podobne charaktery z Luką. Jednak o dziwo, piesek domowy powoli budzi w sobie dzikość. Im więcej chodzimy, im bardziej hardkorowo, tym bardziej staje się psem fajnym. Fajnym - tzn. nie panikuje. Pewnie tu rozchodzi się i o moje podejście :D Jakie Ty masz przeboje z Frotkiem :lol: Jak cieszę się, że mój nie ma zwyczaju nic zżerać na spacerach, a moje słowo powiedziane to świętość :D Jak u Was pięknie :loveu: -
Jak słonecznie :loveu: Aż nie wierzę :P [url]https://lh4.googleusercontent.com/-UfybC9nHzc0/Uwnv-esV8SI/AAAAAAAAKwY/oNYkrAhlm5g/s640/DSCF4892.JPG[/url] uszko :loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-2ZVVo2jufh4/UwnwHuAlMtI/AAAAAAAAKxA/KVXQChHWCBY/s640/DSCF4903.JPG[/url] przegląda się w lustrze :lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-h-47rXoCSn0/UwnwhX0iriI/AAAAAAAAKyo/jyqikHiaJlI/s640/DSCF4933.JPG[/url] wtopiła się w tło :D
-
[quote name='betty_labrador']czesc Tysiaczku :D:D:D No niestety psy uciekiniery, albo takie co to lubią sobie dalej pobiegać, okładając pole i polując na świerszcze czy myszy :P Ja sie przyzwyczaiłam ze na polu moje psy tak robia, i w lesie czasami. Ale ostatnio wole trzymac na smyczy bo zwierzyny pełno. Poza ty racja ze szkolenie duzo daje.[/QUOTE] Cześć betty :D Ja nigdy nie negowałam tego ;). Dlatego też nie decyduję się na hasiaka, oszalałabym chyba. Jasne, że znam sh posłuszne, oh i ach, ale... to nie jest to, co z owczarkami. Nawet jak nie spieprzają, to nie ma takiego kontaktu jak nawet z moim kundlem. ;)
-
ŁAŁ, jestem zauroczona Waszym chodzeniem przy nodze :loveu:
-
Nie wierzę! Zdjęcia :O Cud się stał :lol: Zachwycam się :loveu: