-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
To ja poproszę o plakat na [email][email protected][/email]
-
Niesamowite metamorfozy suczek!
-
MA DOM!!!!!!! nieaktualne! młoda 6 mies. suka BEAGLE
masza44 replied to Chantell's topic in Już w nowym domu
A trzy jeszcze lepiej ale to już atrakcja nie dla każdego, ale pakiet dwóch jak najbardziej:) -
Puściłam 35,50 z bazarku. Beatko jak dojdzie to potwierdź proszę na : [url]http://www.dogomania.pl/threads/223572-Serwetki-zas%C5%82onki-obrusy-ciuszki-i-plecak-ROZLICZAM[/url]
-
Puściłam 35,50 zł z bazarku, jak dojdzie to poproszę o potwierdzenie na : [url]http://www.dogomania.pl/threads/223572-Serwetki-zas%C5%82onki-obrusy-ciuszki-i-plecak-ROZLICZAM[/url]
-
Hej, Mój piesiu jest w typie golden retriever- adoptowany nie wiem jacy byli jego rodzice. Na sieci widziałam właśnie takie rude retrievery i Puppy jest taki, ale w realu zawsze tylko takie białe, biało- złote...
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
masza44 replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='hankasanok']powoli ale idą! serwetki nie chcesz? olbo obrusik! Piekne mam!!!!! :p:cool3:[/QUOTE] Hehe sama ostatnio robiłam mega bazar obrusowo-serwetkowy ale średnio poszedł:( -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
masza44 replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
Jejku ale fajnie, że choć u Was adopcje jakoś idą:) -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Ale po Lunke też nikt nie dzwonił...nie wiem czego Ci ludzie szukają...pewnie chcą podobną do Milki a ona w typie border collie -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Jest jakiś fatalny zastój z adopcjami. O mojego tymczasika tez nie ma ani jednego telefonu :-([/QUOTE] Ja mam telefony o wyadoptowaną przeze mnie Milkę- oczywiście podsyłam linki zainteresowanym i do Lunki i do Frankiego, ale jak widać bez efektu...:( -
Podrzucę choć Piątka
-
W Małopolsce, przywiązane do drzewa psie dziecko...sunia około roczna: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224613-Nowy-s%C4%85cz-znaleziono-m%C5%82oda-suka-beagle[/url], BARDZO BARDZO PILNE DT!!
-
MA DOM!!!!!!! nieaktualne! młoda 6 mies. suka BEAGLE
masza44 replied to Chantell's topic in Już w nowym domu
Ale śliczne maleństwo... wkleję jej link do grupy beaglowej jeśli jest taka na dogo, może się zleci więcej osób -
Podniosę suńcie, taka piękna kochana Żabka, widać na zdjęciach jaka przymilna ech...:roll: kciuki trzymam aby ktoś wybrał włąśnie ją
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
masza44 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219721-3-miesi%C4%99czny-z-ropnym-zapaleniem-sk%C3%B3ry-maluch-potrzebuje-pomocy[/url] U AMIGI jest takie cudo- już bardzo śliczny, wesoły, żywy, chętny do zabawy- wiem, bo doświadczyłam na sobie:) na razie uczy się czystości, bo dopiero niedawno zaczął wychodzić na spacery. Franki ma coś z jelitkami- ale o to trzeba by zapytać AMIGĘ bo możliwe , ze to tylko przejściowe po lekach jakie brał na początku na skórę. -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
masza44 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
W Krakowie są jeszcze takie maluszki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219273-Krk-Szczeniaczki-sunieczki!!!-potrzebuj%C4%85-super-pillnie-DT-DS[/url]!! -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
masza44 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Znalazłam takie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w[/URL] I tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213416-Milusi%C5%84scy-czyli-nasi-najm%C5%82odsi-podopieczni.-Daj-im-szans%C4%99-na-lepsze-%C5%BCycie[/URL]! do koloru, do wyboru, różne wielkości, transport udałoby się zorganizować na pewno- takiego malca można spokojnie w transporterku w pociągu nawet przewieźć Gratuluję decyzji- 2 pieski w tym samym wieku to super sprawa- razem się bawią, same sie zajmują sobą, nie przeżywają tak zostawania w domu samemu bo mają towarzystwo, wiem bo mój pies i sunia różnią se o 3 miesiące:) i odkąd suńka jest u nas mamy o wiele więcej czasu... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
masza44 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Stasiu, decyzją nie moją, zostanie umieszczony w najbliższym czasie w jakimś hotelu kolo Krakowa, ponieważ w DT nie może zostać, gdyż cierpi na lęk separacyjny i strasznie wyje pozostawiony sam w domu. Podporządkowałam się tej decyzji, choć nie znam tego hotelu, ale ręczą za dobre, domowe warunki! Tak, że miejsce po Baju jest wolne, przepraszam za zamieszanie:)[/QUOTE] Napisz mi na pw jaki to hotel, może ja będę coś wiedzieć ok? -
O żeż.... ale syf...Czy on by je oddał? Jeśli tak trzeba szukać deklaracji na hotel, bo z DT jest bardzo ciężko...Trzeba by je doprowadzić do ładu ogłaszać, ludzie są chętni na kudłacze...tylko jak one psychicznie? Jakie są do człowieka? Rany dużo ich ale może by po kolei wyciągać?...Matko skąd wziąć deklaracje...Ostatnio miałam ten sam problem, z deklaracją pomogła mi tylko jedna osoba... Już doczytałam, że by się zrzekł...
-
Budrysek, chciałam się odwdzięczyć za wizytę PA dla Antenki ale Ty się nie upominasz, więc nadszedł ten moment:)- chciałam jednorazowo wpłacić 25 zł na DT Śnieżka tylko potrzebuje na pw numer konta.