Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. To ja poproszę o plakat na [email][email protected][/email]
  2. [quote name='DORA1020']Ty$ka,plissss jakis tekscik krociutki dla Neli i Pusi,bo ja zamowilam ogloszenia na bazarku,ale niestety trzeba czekac w kolejce....[/QUOTE] W Szczebrzeszynie to prawie same czarne podpalane pieski:) może to taka rasa owczarek szczebrzeszyński:)
  3. Niesamowite metamorfozy suczek!
  4. A trzy jeszcze lepiej ale to już atrakcja nie dla każdego, ale pakiet dwóch jak najbardziej:)
  5. [quote name='funia']Sunie są cudne .Boje sie tylko ,ze DT moze mieć takie ,,paczki ,,częściej ....:roll:[/QUOTE] Niestety jak ludzie obczają, że się lubi psy to podrzucają jak od schroniska...
  6. [quote name='margoth137']po weekndzie muszę się zebrać z paczką dla dziadka, za tydzień dziaduszek ma urodziny:)[/QUOTE] Dziadek ma urodziny w tym samym dniu co ja hehe:) niestety tak leżę finansowo, że nie mogę nic podesłać na prezent:(
  7. Puściłam 35,50 z bazarku. Beatko jak dojdzie to potwierdź proszę na : [url]http://www.dogomania.pl/threads/223572-Serwetki-zas%C5%82onki-obrusy-ciuszki-i-plecak-ROZLICZAM[/url]
  8. Puściłam 35,50 zł z bazarku, jak dojdzie to poproszę o potwierdzenie na : [url]http://www.dogomania.pl/threads/223572-Serwetki-zas%C5%82onki-obrusy-ciuszki-i-plecak-ROZLICZAM[/url]
  9. Boże jakie pięknoty...pokazywałam je wczoraj TŻtowi, już mi się tęskni za szczeniaczkiem w domu... niestety teraz największy remont trwa, nie mamy miejsca, czasu i warunków....:(
  10. Hej, Mój piesiu jest w typie golden retriever- adoptowany nie wiem jacy byli jego rodzice. Na sieci widziałam właśnie takie rude retrievery i Puppy jest taki, ale w realu zawsze tylko takie białe, biało- złote...
  11. [quote name='hankasanok']powoli ale idą! serwetki nie chcesz? olbo obrusik! Piekne mam!!!!! :p:cool3:[/QUOTE] Hehe sama ostatnio robiłam mega bazar obrusowo-serwetkowy ale średnio poszedł:(
  12. Jejku ale fajnie, że choć u Was adopcje jakoś idą:)
  13. Ale po Lunke też nikt nie dzwonił...nie wiem czego Ci ludzie szukają...pewnie chcą podobną do Milki a ona w typie border collie
  14. [quote name='AMIGA']Jest jakiś fatalny zastój z adopcjami. O mojego tymczasika tez nie ma ani jednego telefonu :-([/QUOTE] Ja mam telefony o wyadoptowaną przeze mnie Milkę- oczywiście podsyłam linki zainteresowanym i do Lunki i do Frankiego, ale jak widać bez efektu...:(
  15. W Małopolsce, przywiązane do drzewa psie dziecko...sunia około roczna: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224613-Nowy-s%C4%85cz-znaleziono-m%C5%82oda-suka-beagle[/url], BARDZO BARDZO PILNE DT!!
  16. Ale śliczne maleństwo... wkleję jej link do grupy beaglowej jeśli jest taka na dogo, może się zleci więcej osób
  17. Podniosę suńcie, taka piękna kochana Żabka, widać na zdjęciach jaka przymilna ech...:roll: kciuki trzymam aby ktoś wybrał włąśnie ją
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/219721-3-miesi%C4%99czny-z-ropnym-zapaleniem-sk%C3%B3ry-maluch-potrzebuje-pomocy[/url] U AMIGI jest takie cudo- już bardzo śliczny, wesoły, żywy, chętny do zabawy- wiem, bo doświadczyłam na sobie:) na razie uczy się czystości, bo dopiero niedawno zaczął wychodzić na spacery. Franki ma coś z jelitkami- ale o to trzeba by zapytać AMIGĘ bo możliwe , ze to tylko przejściowe po lekach jakie brał na początku na skórę.
  19. W Krakowie są jeszcze takie maluszki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219273-Krk-Szczeniaczki-sunieczki!!!-potrzebuj%C4%85-super-pillnie-DT-DS[/url]!!
  20. Znalazłam takie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w[/URL] I tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213416-Milusi%C5%84scy-czyli-nasi-najm%C5%82odsi-podopieczni.-Daj-im-szans%C4%99-na-lepsze-%C5%BCycie[/URL]! do koloru, do wyboru, różne wielkości, transport udałoby się zorganizować na pewno- takiego malca można spokojnie w transporterku w pociągu nawet przewieźć Gratuluję decyzji- 2 pieski w tym samym wieku to super sprawa- razem się bawią, same sie zajmują sobą, nie przeżywają tak zostawania w domu samemu bo mają towarzystwo, wiem bo mój pies i sunia różnią se o 3 miesiące:) i odkąd suńka jest u nas mamy o wiele więcej czasu...
  21. [quote name='agusiazet']Stasiu, decyzją nie moją, zostanie umieszczony w najbliższym czasie w jakimś hotelu kolo Krakowa, ponieważ w DT nie może zostać, gdyż cierpi na lęk separacyjny i strasznie wyje pozostawiony sam w domu. Podporządkowałam się tej decyzji, choć nie znam tego hotelu, ale ręczą za dobre, domowe warunki! Tak, że miejsce po Baju jest wolne, przepraszam za zamieszanie:)[/QUOTE] Napisz mi na pw jaki to hotel, może ja będę coś wiedzieć ok?
  22. O żeż.... ale syf...Czy on by je oddał? Jeśli tak trzeba szukać deklaracji na hotel, bo z DT jest bardzo ciężko...Trzeba by je doprowadzić do ładu ogłaszać, ludzie są chętni na kudłacze...tylko jak one psychicznie? Jakie są do człowieka? Rany dużo ich ale może by po kolei wyciągać?...Matko skąd wziąć deklaracje...Ostatnio miałam ten sam problem, z deklaracją pomogła mi tylko jedna osoba... Już doczytałam, że by się zrzekł...
  23. Budrysek, chciałam się odwdzięczyć za wizytę PA dla Antenki ale Ty się nie upominasz, więc nadszedł ten moment:)- chciałam jednorazowo wpłacić 25 zł na DT Śnieżka tylko potrzebuje na pw numer konta.
×
×
  • Create New...