-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU
masza44 replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Aha, już miałam mu kurze łapki kupić ale to w takim razie w czwartek zaoferuję mu własne palce:) nawet manicure zrobię coby być atrakcyjniejsza:) -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że osoba oddająca psa na DT ma później problem z odebraniem go...jest to nauczka dla nas na przyszłość, żeby zawsze z DT podpisywać umowę, jest to dobre dla obu stron. Ja już nie wiem kto mówi prawdę, nie wiem o co w tym chodzi, jednak [B]pierwszy dom Lunie dała Kasia, ogłoszenia są na nią i to ona ma decydujący głos w sprawie losów Luny[/B]. Jeśli ktoś utrudnia kontakt z psem, nie odbiera telefonów itp to jest to jakieś dziwne co najmniej... [B]Nie rozumiem dlaczego Lunka nie może dzisiaj już trafić do DS skoro osoba chętna się zdecydowała a Kasia ją zna i ręczy za nią?[/B] DT chyba za bardzo wybiega poza swoją rolę. wciąż czekam na wyniki badań.... -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']no to spokojnie czekamy (mnie zawsze utrzymujące się wymioty przerażają)[/QUOTE] Mnie też...ostatnio moja szczeniorka wymiotowała przez tydzień a dorosła sunia dołączyła po kilku dniach z wymiotami żółcią- myślałam że się nerwowo wykończę, ale dobra diagnostyka to podstawa, zawalił pierwszy wet ale nasze sprawdzone wetki w 2 dni doprowadziły moje dziewczyny do ładu. To zawsze jest niebezpieczne bo może doprowadzić do odwodnienia a to u szczeniąt i staruszków bardzo groźne. -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, rozmawiałam przed chwilą z Apolonią i podobno jakieś badania były- ma dopytać jakie i przesłać mi smsem wyniki a ja będę konsultować z moimi wetkami, którym bardzo ufam i u których leczę swoje zwierzęta. Podobno również Pani chętna dać DS ma być dzisiaj u Lunki i podjąc decyzję na 100%. Najważniejsze, żeby Lunkę wyleczyć teraz. -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Podobno bierze antybiotyki, dzisiaj spróbujemy ją zabrać do DS- tam będzie miała dobrą całodobową opiekę. -
[quote name='wojtuś']Jakie dobre wiadomości:) Tyle rozterek miałaś Marysiu, .... i proszę jak sie podziało z Milką :)[/QUOTE] nooo... dziękuję Wojtusiu za chęć pomocy i rozmowy z Tobą:) Udało się, mam nadzieję, że teraz już na zawsze:) nagle tak wszystko mi się zawaliło na głowę, a potem równie szybko wszystko się poukładało...
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
masza44 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
A co jak nikt się nie znajdzie? Jest jakiś plan B? Ja miałam ostatnio Milkę u karmelci w Opolu w PDT- jestem mega zadowolona. Cena też przystępna 10 zł za dobę z wyżywieniem. Może tam go umieścić? Chyba, ze jest jakiś inny PDT bliżej Was, bo co jeśli BDT się nie znajdzie? -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Więc to raczej wirusówka, jeśli pije to dobrze, wyrzuci z biegunką z siebie wirusa i toksyny. Co z nią będzie dalej...Przychodzi mi do głowy płatny dom tymczasowy bo darmowego chyba nie znajdziemy...Ja naprawde chciałabym ja wziać do siebie ale teraz absolutnie nie ma na to możliwości:( Porozsyłam dzisiaj jeszcze wątek, trzeba go nagłośnić. -
nie wątp w to:) Pani Chili prawdopodobnie zawita na wątku:)
-
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
masza44 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
14 letni Gabor u moich rodziców miał takie coś pod odbytem, narosło w ciągu kilku tygodni, ale nie był to nowotwór i po wycięciu nie ma nawrotów ani powikłań, mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo... -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że to wirus, wymiotami sunia by nie reagowała zwłaszcza , ze pierwszy najbardziej stresujący dzień już minął. ostatnio moja szczeniorka Malwinka tam miała- miała włósówkę, po kilki zastrzykach jej przeszło. Ale wetka mi mówiła że teraz dużo psów choruje na jakiegoś wirusa który właśnie przejawia się brakiem łaknienia i wymiotami. Jakby jutro jej nei przeszło to w poniedziałek koniecznie trzeba do weta- na leczenie jakoś sie zrzucimy. Liczę na te ogłoszenia....Niech ktoś sensowny zadzwoni..... -
Chilli fajnie a Miss Hottie to już rewelacja:) ja ją nazywałam Cheeky Monkey czasami:) Dobrze, że zadomowienie ok, Porta Nigra dzięki za wieści:)
-
Matko kochana...:(
-
Karmelcia ma dzisiaj problem z netem,ale jak już będzie mogła to na pewno napisze więcej. Jutro będą świeże wieści jak tam pierwsza noc minęła itp:) Mam nadzieję, że to już ostatni ostateczny prawdziwy dom Milki i , że wreszcie trafiła na swoich ludzi. Mnie jej powrót z adopcji dał wiele przemyśleń, wiem, że muszę zmienić plan działania jako DT a na razie w ogóle się wstrzymać...Kochani ja chciałabym przeznaczyć pieniądze z bazarku na Milkę na te dwie sunie, zachęcam Was również do wsparcia ich...nie dają mi zasnąć...[url]http://www.dogomania.pl/threads/222655-2-suki-z-nu%C5%BCe%C5%84cem-g%C5%82odne-w-marnej-budzie!-Umr%C4%85-je%C5%9Bli-tam-zostan%C4%85!!-DT-na-CITO/page2[/url]
-
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Lunka ma 129 wejść na gumtree, wiec jak ten domek by nie wyszedł to inny na pewno się zgłosi:) -
Milka pojechała do DS:) Karmelcia dzwoniła, że Państwo przeszli test super, są bardzo otwarci na pracę z nią, na wszelkie wskazówki, które im pomogą wychować tego małego wariata. Na pewno nie zabraknie jej ruchu bo w planach wycieczki po górach:) Becia ata Państwo są z Jeleniej i jak najbardziej chętni na wspólne spacery i porady:) Więcej napisze Karmelcia jak już wejdzie na wątek. Ja ze swojej strony chciałam wszystkim serdecznie podziękować za pomoc, za wszelkie działania, za zainteresowanie. Karmelciu dziękuję Ci pięknie!
-
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
o rany to trzymam kciuki! -
Kropka szczęśliwa w swoim nowym domku!!! :)
masza44 replied to necianeta89's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści i u Białej i u Kropeczki a jakie zdjęcia! Biała jest identyczna jak moja Świnka a Świnka też pod kołdrą, kocyk ,łóżeczko...odkąd są takie mrozy to rano muszę ja wynosić na siku i koo... bo nie da się przekonać na wyjście do ogrodu z własnej woli! Ewu, moja Malwina lała bez opamiętania, też na nasze łóżko czasami, na początku jej nie karciłam, ale potem po 2 miesiącach jak nalała mówiłam spokojnie ale głośno NUNUNU i groziłam palcem i wystawiałam na pole. Za każde siku na polu pochwała i wygłaskanie. I w nowy rok weszła jako panna idealnie zachowująca czystość- nawet 10 godzin jak jestem w pracy! A w nocy jak jej się zachce to mnie liże , żeby obudzić! I jak chce wyjść to packa łapką w drzwi:) -
Mam nadzieję, że Milka dzisiaj znajdzie wreszcie swój wyczekany domek, na zawsze, taki który ją zaakceptuje taką jaka jest. Proszę zajrzyjcie do tych dwóch bied:) bardzo potrzebna pomoc! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222655-2-suki-z-nu%C5%BCe%C5%84cem-g%C5%82odne-w-marnej-budzie!-Umr%C4%85-je%C5%9Bli-tam-zostan%C4%85!!-DT-na-CITO/page2[/url]
-
Czy nie ma w okolicy PDT lub hoteliku z ogrzewanymi boksami? Ja mam ciuchy na bazarek, siostra robi kolczyki. Z Bazarku na Milkę i Baja jest 85 zł na Milkę, ale jeśli dzisiaj pójdzie do DS to suczki dostaną to w spadku. Wiem jak ciężko o stałe deklaracje- sama to teraz przerabiałam z Milką...trzeba bardzo nagłośnić wątek, rozsyłajcie kochani gdzie możecie.
-
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
[quote name='scarlett37']Lunka tak zawsze reagowała na śnieg, (wychodziła się z nią na polko kilka razy dziennie, a za każdym razem zachowywała się tak, jak by śnieg widziała po raz pierwszy). Uwielbia się w nim tarzać i kopać nory, najchętniej bawiła się na śniegu z moim 5- latkiem. Ona tak nie raz podkurczała łapki bo jest jej po prostu zimno. Często przed wyjściem na spacer smarowałam jej poduszeczki tłustym kremem, lub wazeliną co by ich nie odmroziła[/QUOTE] Moje psy tez tak łapy podnosza i podkurczają bo im jest zimno, to nic groźnego. Wyróżnione gumtree Lunki: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-4-miesieczna-sliczna-sunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ353551371[/url] -
Śliczna młodziutka wilczka Antenka już w cudownym DS
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Zmieniam tytuł i poproszę o przeniesienie wątku na JUż W NOWYM DOMU:) to najprzyjemniejsza część adopcji:) -
Szczeniaczek Lunka- do zamknięcia i usunięcia
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze że Lunka bezpieczna a my zyskujemy trochę czasu na znalezienie DS