Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. [quote name='eliza_sk']Śliczne foto ;) A napiszemy hultajom osobne teksty Maszko ?[/QUOTE] Myślę, że tak. One będę większe więc raczej nikt ich razem nie weźmie. Ja i tak będę informować telefonicznie o obu. Małe są kochane, a takie dzieła sztuki jak u DoPi powstają codziennie, chyba ich za dobrze karmię:) Czarny spokojniejszy ma takie kryjówki, na drzemki, że nigdy bym nie przypuszczała że się tam wciśnie. Biały szczeka i łobuzuje, próbuje włazić na łóżko i żebrać przy jedzeniu ale staramy się go wychowywać. W sobotę podjadę z nimi do weta zważyć i nabyć drontal junior bo jeżdżą tyłeczkami po ziemi. DoPi a mogłabyś mi podesłać ich książeczki? żeby się mój wet nie czepiał.
  2. Spoko, wyślę większe na mejla, udało się przed pracą cyknąć kilka czarnemu:). jakie on kryjówki wymyśla to normalnie popłakać się można ze śmiechu. Lubi się tak schować i sobie uciąć drzemkę. Rozdzwonią się i fajni ludzie, rozsyłam zdjęcia osobom, które mają ode mnie psiaki z adopcji to przekażą swoim znajomym, czasem z takiego łańcuszka wychodzą fajne domy.
  3. jestem na zaproszenie ale daję dt tylko szczeniakom bo moje suki nie akceptują w domu dorosłych psów:( Jamajka jest śliczna, bardzo w moim typie...
  4. jutro skoro świt i lepsze światło będę polować z aparatem na Sigurka bo ma mało zdjęć
  5. [IMG]http://imageshack.us/a/img547/6932/dsc0202v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/4543/dsc0231dw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img35/9831/dsc0226hr.jpg[/IMG]
  6. no to jedziem: [IMG]http://imageshack.us/a/img838/7488/dsc0157lt.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img259/2414/dsc0292b.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img171/9608/dsc0190mt.jpg[/IMG]
  7. Mam fotki ( czarnego ciężko obfocić ale jeszcze dzisiaj spróbuję kilka mu cyknąć) tylko dodam w domu bo w pracy mam jakąś blokadę i nie mogę.
  8. no pewnie tak będzie o ile domy dobre się zgłoszą są strasznie kochane i niesamowicie zabawne i bardzo mądre:) śpią w transporterku przy łóżku, nie boją się moich psów a nawet próbowały przyczepić się do cyca Malwinki ( warknęła) i Świnki ( uciekła w popłochu) łaciaty Ross jest bardzo odważny, wesoły, ciekawski, jest też większy i już szczeka. Sigur jest troszkę nieśmiały, bardziej przytulasty, spokojniejszy, lubi się schować ( ma kilka kryjówek). Oboje lubią gryźć gryzaczki, grzecznie zostają w domu same( wczoraj wyszłam na zakupy a moje psy były na polu, w domu cisza, bawiły się), uczę ich czystości i na razie bardziej załapał Sigur. Jest on moim ulubieńcem.
  9. krakowianko, nie trzeba mi nic zwracać, takie koszty to nie koszty gorzej gdyby wyszło im jakieś paskudztwo i za leczenie byłoby kilka stów a tak to nie chcę żadnego zwrotu fanty na bazarek podrzucę w tym tygodniu, jutro mam urlop macierzyński na nowe tymczasy:)
  10. Dziękujemy DoPi za dostawę młodych pod samą bramę ;) Są przepiękne, zdjęcia tego nie oddają, czarny Sigur jest bardziej nieśmiały , lubi sobie znajdować kryjówki i tam obgryzać zabawki, Ross jest mega zabawowy, pięknie bawi się z moją Malwinką, zaczepia nas do zabawy, zwiedza wszystko, ogólnie super. Mój TŻ zrobił im budkę z odwróconego pudła z wyciętym otworem wejściowym, mają tam podusię i koc, Sigurr tam śpi, Ross woli na mojej stopie:) Mają super apetyt, piją jak smoki, od jutra nauka czystości w ogrodzie i kropelki do oczu ( tylko nabędę zapasik) bo ropieją im ślepka. Gentomycyna przez 3-4 dni i będzie lux. One będą takie ponad 20 kg na pewno jako dorosłe, mój Papik był zupełnie taki sam jako szczeniak i ma 23 kg.
  11. a co takimi pięknościami trzeba się światu pochwalić:)
  12. [quote name='eliza_sk']A to chwalipięta :) Ja za chwilę zwariuję z imionami tychże psiaków: węgielek, jeżynek, dworak .... jeszcze coś drogie panie ? Podczas gdy zgodnie ze zwyczajem miot miał być na b :) Jutro się gnojki jadą szczepić i w sobotę wyjazd ![/QUOTE] Ja nadaję imiona "techniczne" żeby mi się na Dt nie powtarzały , ale właściciele i tak nadają potem swoje Już się nie mogę doczekać:)
  13. moje tymczasy już maja wątek tylko dojada dopiero w sobotę do Krk a w niedzielę je przejmę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239677-6-cudnych-SZCZENIAK%C3%93W-z-bezdomn%C4%85-matk%C4%85-w-STODOLE-[/url]! dam im na imię Sigur i Ross:)
  14. Na razie mam na DT 2 szczeniaki, ale gdyby szybko poszły wzięłabym na DT tamte szczeniaczki, podleczyła, zaszczepiła, odrobaczyła i znalazłabym nowe domy, tylko dla 3 potrzebowałabym pokrycia kosztów odrobaczenia i szczepień. Na razie luźna propozycja ale pamiętaj keria.Im trzeba dać szansę bo szybko znajda domy, myślę, że szczeniaki będą chcieli oddać zawsze można ściemnić, że to dla koleżanki/siostry bla bla bla
  15. a znacie takie przysłowie psy szczekają karawana jedzie dalej? w tym przypadku to ludzie gadają a wy róbcie swoje iwoniam dla każdego kto poznał cię osobiście jest jasne, że robisz to z wielkiego serca dla zwierząt, mnie osobiście nie stać na aż tak wielkie poświęcenia jak ciebie i naprawdę to szanuję i myślę że większość ludzi także, zwłaszcza ci którzy mają od ciebie psa czy kota uratowanego dzięki tobie tak naprawdę liczy się ile istnień uratowałaś i tylko to Małgośka masz zapchaną skrzynkę- odblokuj to napiszę ci pw odnośnie bazarku fanty dostanie beataf, obfoci , opisze i będzie rozsyłać, bazarek zgodziła się poprowadzić Malgoska za co wielkie dzięki! ja teraz kursuję miedzy 2 szpitalami w 2 różnych częściach miasta+ praca+ od niedzieli 2 tymczasy z interwencji, 2 kg chłopaczki:) nie dałabym rady go zrobić a pieniążki myślę, ze się przydadzą zwierzyńcowi olkuskiemu
  16. O kurcze, ale dobrze, że się Wam udało je wyłapać! powodzenia w oswajaniu! na dniach przyjeźdżają do mnie też 2 małe, a tydzień temu pożegnałam wcześniejsze 2...gdyby nei to to bym wzięła choć ze 2 na DT. ja kocham dzikuski i od czasu mojej własnej dzikuski mam jakieś tam doświadczenie. Ale myślę, ze one obserwując inne psy u Was szybko załapią kontakt z człowiekiem. Postaram się coś przesłać na pokrycie długu, wiele nie dam rady ale zawsze to coś.
  17. To super! Ech ja też wiem jak to jest jak szczeniak siedzi 2 mce i trzeba go oddać, ale w ten sposób można pomóc większej ilości psiaków, tylko, że faktycznie czasem ryczę i tęsknię jeszcze długo. Taki los DT.
  18. [quote name='Malgoska']a dasz radę zrobic zdjęcia i opisy a potem zając się wysyłką? Jeśli tak to mogę zrobic bazar i go poprowadzic, taki krótki bo potem robię miesiąc przerwy od dogo.[/QUOTE] No właśnie nie bardzo, bo zdjęcia nie załaduję tak mi wolno internet działa. Ale to najwyżej zrobię bazarek jk trochę się ogarnę czasowo i jak naprawią mi łącze.
  19. acha, mam sporo bajek na dvd,cd, i jakichś gier dla dzieci na bazarek, ale nie mam czasu go zrobić zwłaszcza, że komp mi działa jak muł, jeśli ktoś z Krakowa dałby radę go zrobić to podrzucę fanty
  20. missia, przekierowała do Ciebie telefon o szczeniaka, dzwoniła pani?
  21. [url]http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8518973769/[/url] wkleiłam skan paragonów za Herkulesa i Bejbi ROZLICZENIE: wydatki: 79 zł wpływ z bazarku: 61,90 = -17,10 zł
  22. [quote name='AMIGA']Ale chłopaki sikają i spalają iglaki w ogrodach (takie zdanie słyszałam już nieraz od chętnych na szczeniaczki)[/QUOTE] Właśnie ostatnio więcej u mnie zainteresowania suczkami z tego powodu.Zawsze było inaczej. Niestety po części to jest prawda, wiem bo mam obie płcie u siebie i niektóre drzewka codziennie podlewane przez dzielnego samca nie mają szans na przetrwanie. Mnie akurat to wisi, ale jak ktos bardzo dba o ogród to pewnie niekoniecznie.
  23. Czy jak komuś wyślę na mejla skany paragonów od weta to wklei na watek? ja nie umiem skanów wkleić a potrzebuję rozliczyć bazarek który był na potrzeby Herkulesa i Bejbi. Jeślli znajdzie się DT dla tych szkrabów w Olkuszu dajcie znać na wątku, jak nie to będę myśleć....czasu to naprawdę teraz nie mam ale jakby to było kilka dni to może dałabym jakoś radę ze 2 przetrzymać...
  24. Czy ktoś pamięta Malinkę? Takiego mejla dostałam dzisiaj: Inka super ! Rozrabia jak kazdy pies zniszczyła ocieplenie w drzwiach oczywiscie z tesknoty za nami ale to było na poczatku teraz wygryza wszystkie pompony w czapkach więc nie ma już ani jednej czapki z pomponem w domu kopie dolki na polu. Całkowicie akceptuje nasz dom ma kumpla z ktorym chodzi regularnie na spacery to jest Dorotki kolezanki pies.Ogolnie jedyne czego jej brakuje to towarzystwa psów ona w gronie psow była wychowana i kazdy pies to dla niej przyjaciel i jest zaskoczona jak jakiś na nią warknie. Bardzo lubi sie bawic czasem sie posika ale nie czesto. Urosła, a moze kiedys wpadniemy z Inka napewno chciałaby spotkac dawnych przyjaciol. pozdrawiamy wieści z domu Bejbi (Tosi)są super, mała prawie nauczona czystości, już sygnalizuje, bawi się z kotką a Pan oszlał na jej punkcie Herkules podobno już tez zadomowiony i szaleje, że hej
×
×
  • Create New...