-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/593/84im.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/594/urqf.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/818/ubxa.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/59/dpbw.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/838/5uy8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/856/q24v.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Justynko tekst do ogłoszeń Malwinki: Malwinka to młoda ok 1 roczna suczka, bardzo miła i kontaktowa, łagodna. Ma bardzo fajny kontakt z dzieckiem, delikatna i nie nachalna w stosunku do dzieci. Posłuszna, wesoła, zgadza się z innymi psami. Jest odrobaczona, wysterylizowana i zostanie jeszcze zaszczepiona - za ok 3 tyg. Bardzo miły i spokojny pies, nadaje się do domu z dziećmi jak również do spokojnej osoby. Pies zupełnie bezproblemowy.Chętnie jeździ samochodem i dobrze znosi jazdę. Piesek na wysokość do kolana - średniej wielkości, waga ok 12 kg. Nie zostanie wydana do budy. Obecnie znajduje się w domu tymczasowym w okolicach Myślenic. Tel. 695 307 709, e-mail [email][email protected][/email] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']masza ja zrobię, wklejaj:)[/QUOTE] dzięki!! to wieczorem wkleję bo w pracy nie mam jak -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś jest chętny zrobić ogłoszenia dla suni wyciągniętej z Olkusza kilka dni po mamie Słoneczka - to była ta zaciążona, jest już po sterylizacji , miałaby 6 szczeniaków...dobrze, że się udało w porę ciachnąć. Jeśli się ktoś zgłosi to wieczorem wkleję tekst i zdjęcia, sunia jest zupełnie bezproblemowa, niewielka, 12 kg, i śliczna, może szybko znajdzie dom. Ma na imię Malwinka. Jak nie to kupię ogłoszenia na bazarku. Mam Słonka ma na imię Sara, już się ładnie aklimatyzuje, sterylizacja darmowa ( z Akcji Sterylizacja) za ok 2 tyg. Nie lubi głaskania po grzbiecie. Jest duża i trzeba ją jeszcze troszkę poobserwować przed ogłaszaniem, ale wydaje się na razie fajną, zrównoważoną sunią. Obie są w hoteliku w Głogoczowie na bdt u właścicielki. -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
masza44 replied to efra's topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Kto wstawi zdjecia od Karusiap ?? To dośc pilne, bo ktos czeka na bazarku ogloszeniowym na dane... Potrzebny tekst i zdjęcia. Azalia chciala wykupić, ale zepsuł jej sie laptop, ja to załatwię, tylko, że ja nie moge wstawiac zdjęc na dogo.[/QUOTE] wrzućcie mi zdjęcia na [email][email protected][/email], powinno mi się udać ( chociaż czasem z imageshack nie chce mi przejść, ale zwykle bez problemu), spróbuję -
ALASKA-zjawiskowo piękna WRAK psa-OFIARA człowieka MA DOM
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Sunia dziś z Amoka jedzie na DT - po Kairze i Capri, mamy 2 tyg na dom (Magda będzie w Krk do 2 lipca), żeby nie musiała wracać do hotelu :) Ambitnyyy cel ![/QUOTE] uda się , uda, bo piękna jest taka, że się jeszcze bić o nią będą :) -
ALASKA-zjawiskowo piękna WRAK psa-OFIARA człowieka MA DOM
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale piękna i kochana i w typie goldena jak na nią patrzę to widzę oczy mojego piesia...Trzymam kciuki za dobry dom, który jej wynagrodzi traumę -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Takie maleństwo i już tyle choróbsk musi cierpieć...jestem z Wami myślami, mam nadzieję, że tak jak Jeżynka która też przechorowała pierwszy okres życia, wyjdzie z tego i będzie to historia z happy endem... -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
masza44 replied to efra's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z wojtusiem, nr tel do tych ludzi i ich adres podałam na pw karusiap sytuacja w zasadzie jest opisana nic dodać nic ująć -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
masza44 replied to efra's topic in Już w nowym domu
Nie znam adresu tych ludzi, nie mam do nich namiarów, zamierzałam przed wyjazdem o nie zapytać wojtusia. Jakby co to mogę Ci karusiap podać jego nr tel jeśli nie uda się z nim skontaktować na dogo. A efra, która wydawała ją do adopcji ich nie ma? Ja bym do niej pojechała ale dostałam 5 tyg szczenię na DT i jak tylko wracam z pracy pochłania mnie całkowicie+ moje psy na spacer, nakarmić, dom ogarnąć, jeszcze pa robię i jest tego za dużo. Niestety mam złe przeczucia, że z ogłoszeń to ona szybko nie pójdzie do adopcji bo to nie jest jakoś zjawiskowej urody pies a niestety tym się ludzie kierują przy wyborze psa często. Trzeba by mieć w zanadrzu hotelik, bo ile oni ją jeszcze będą trzymać u siebie? Załamka po prostu. Ale decyzja jest osoby która ją oddała do adopcji, tak uważam. Ja pomogę w miarę możliwości, mogę 20 zł stałej deklaracji dać, niestety tyle. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']wazne - podajcie dalej na watkach krakowa i okoloc: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/521/mailinggarazowawyprzeda.jpg/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8199/mailinggarazowawyprzeda.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] szkoda, że akurat jak jestem w pracy:( -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']w msce numeru telefonu wpisz mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i wyślesz mi wtedy mmsa na maila i wstawię :)[/QUOTE] ok, nie wiedziałam, że to tak działa, jestem troszkę zacofana technologicznie niemniej takie telefony mnie cieszą, czuję się dumna, że moje szczenięta wyrastają na takie wspaniałe psy... w dzień jakiś depresyjny taki jak ten, to naprawdę podnosi na duchu -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Mam wieści od Rosika, dzwoniła Pani i nie mogła się go nachwalić:) że grzeczny, wesoły, chłopcy go uwielbiają, że idealnie zachowuje czystość, a nawet na podwórku załatwia się w jednym miejscu tylko, że ładnie już na smyczy chodzi i w ogóle jest usłuchanym, rezolutnym pieskiem. Mam zdjęcie na komórce ale nie mam sprzętu żeby zgrać na kompa...czy jakbym Ci eliza mm-esem przesłała to wstawisz? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Załatwiam darmową sterylkę dla mamy Słoneczka.Pani z hoteliku ma przesłać mi zdjęcia, to je wkleję i poproszę o info do ogłoszeń i namiar najlepiej chyba na tę Panią bo najlepiej odpowie na pytania, najlepiej zna sunię. U Pani jest też sunia zaciążona, już umówiona jest sterylka, podobno przefantastyczna, młodziutka. Jej zdjęcia też Pani mi prześle i będziemy szukać domów. Słoneczko rośnie, je już też suche, jutro ją szczepię 1-szy raz. I prawdopodobnie będzie miała wspaniały domek u mojej przyjaciółki z pracy:):):) i tak zostanie u mnie do połowy lipca, żeby się socjalizować jeszcze z psami ale na weekendy będzie jeździć do nowego domku:) Jeśli opieka nad szczeniakiem ich nie przerośnie to podpiszemy umowę adopcyjną a malusia zamieszka na Bielanach w domku z ogrodem i będzie chodziła na spacery do Lasku Wolskiego. Iwonka współczuję Ci maluchów chorych i odchodzących , nie ma chyba nic bardziej smutnego niż widok chorego maleństwa.....to jest uderzające. Jak mała się uodporni trochę po szczepieniu to ja się piszę na pomoc w Harbutowicach w weekendy, dajcie tylko znać. -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
masza44 replied to efra's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, miałam jechać do Irmy zrobić zdjęcia ale chyba przeliczyłam siły- mam 5 tyg szczenię w domu, zaraz po pracy lecę na złamanie karku, żeby je nakarmić, a jeszcze szczepienie w tym tygodniu...Jełśi ktos da radę zrobić jej zdjęcia wcześniej byłoby dobrze. -
Ikusiu, współczuję bo przerabiałam to już kilkakrotnie, przy czym niektóre wydalały mi psie glisty ( podobne do nicieni tylko dłuższe i bladoróżowe). Takie kropki to jaja są, a takie króciutkie jakby no nie wiem jak to nazwać, takie owalne coś to chyba jakieś stadium rozwoju robala, też je któreś moje miały. Najważniejsze, że wychodzą, to znaczy, że lek działa. I tak je czeka jeszcze kilka odrobaczeń, za którymś razem będzie już "czysto".Najważniejsze, że się nie przytruwają toksynami i nie czopują im sie jelitka. Powodzenia, są śliczne.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Słoneczko wygląda jak potencjalny szczeniak Świnki i Puppiego Poniżej mała i podejrzewany o ojcostwo przez ludzi ze wsi ;) [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/22/dsc0545mp.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/839/dsc0551iq.jpg[/IMG] Czy wiecie jak wywabić smród z psa? Moja Malwina wytarzała się w sikach kocura lub czegoś innego ( kuny??) strasznei cuchnące, wykąpaliśmy ją ale potem po kilku godzinach znowu przyszła wytarzana, i znowu...nie mogę jej kąpać kilka razy dziennie, czy znaci ejakiś prostszy sposób? -
[quote name='Ikusia'][INDENT]AK wypuszczona z aresztu za poręczeniem. Polska rzeczywistość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! [/INDENT] [/QUOTE] Właśnie przeczytałam na internecie, to jest jakaś paranoja, jak w tym kraju można zrobić cokolwiek w kierunku poprawy losu zwierząt kiedy prawo chroni nie ofiarę a oprawcę......
-
[quote name='majowa']Trzymam mocno kciuki za boksia Arka ma dyżur całodobowy i akurat tak się złożyło, że wczoraj szukałam takowej i dwie osoby mi ją odradziły, byłam tam raz i to była moja ostatnia wizyta[/QUOTE] majowa w Wieliczce jest całodobowa lecznica na Warzyckiej, i nie zdzierają dodatkowo za opiekę nocną, rozmawiałam z właścicielem. Ja z nich na razie jeszcze nei korzystałam ale zawsze jest to jakaś alternatywa do Arki i zaporowych cen.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jezusie przeczytałam o Bornim i jestem w szoku, co za bezczelny pseuduch jakiś...zaczynam się cieszyć, że moje suki robią wrażenie ostrych i obronnych bo przy nich mega przyjazny do wszystkich Puppy jako prawie retriever jest bezpieczny jak zostają na podwórku całymi dniami same... Słoneczko odrobaczona, wydaliła kłęby nicieni, ale czuje się dobrze, dostała dużego apetytu, wcina ryż z kurczakiem i mleko szczenięce, pomału zaczyna się interesować suchym. Jest odważnym, chętnym do zabawy szczeniaczkiem, ze zdecydowanym charakterkiem- już to widać Sama myślałam o tym, żeby ja pokazac w jakiejś reklamie- może w ten sposób zarobiłaby na pomoc innym psiakom z Olkusza? Musze czegoś poszukać. Acha, mam dobrą wiadomość, właścicielka hoteliku wGłogoczowie napisała mi że dogrywa transport i chce zabrac na BDT mame Słoneczka, ja ze swojej strony postaram się zapewnić bezpłatną sterylizację i pomoge z utrzymaniem jej, na tyle ile dam radę:) -
Znam ten ból, tylko ja mam podłogę i tak do wymiany więc podkłądam gazety. Słoneczko wydaliło kłębowiska nicieni, ale ogólnie czuje się dobrze. My też odrobaczaliśmy się po serii 5 tymczasów, psiaki i my ale ogólnie nic nie złapaliśmy.