-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Sigurek został dzisiaj zaszczepiony. Jazdę samochodem zniósł dzielnie, szczepienie też, tylko z emocji strasznie się ślinił, pierwszy raz widziałam coś takiego u szczeniaka. Waży 5,40 czyli przytył u nas prawie 3 kilo, ale wyrósł tez bardzo teraz ledwo sam mieści się do transporterka a na jak przyjechali to bracia mieścili się razem i jeszcze mieli luz. Jest odważny do ludzi, dzisiaj odwiedziła mnie moja przyjaciółka i bardzo chętnie do niej podbiegał, dawał się głaskać itp. Przyzwyczajam go do obróżki, nie ma dramatu;) Najlepszy jest jak siedzi sobie na ganku na schodach, ogląda ogród itp a potem idzie do domu zrobić siku na gazetkę i znowu wraca na pole...Od jutra uczę go chodzić na smyczce. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Jakie piździpiołki małe - jakby je spod prądu odpięli ;)[/QUOTE] no wypraszam sobie! te fryzury to dzięki mojemu codziennemu wyczesywaniu takie bujne :eviltong: a poza tym "piździpiołek" szczeka najgłośniej z wszystkich moich psów...po prostu samiec alfa rośnie ;) -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/600/91061718.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/109/44542293.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/822/25424504.jpg[/IMG] maluchy razem przed rozstaniem w sobote, wyrosły co nie? takie wypłoszki są teraz:) -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
wszystko dobrze, Sigurek zrobił kuposzczaki twarde i jak to się mówi "ładne" :) jest wesoły, żerny, i w nocy prosi, żeby go puścić na polko na sii, ale potem potrafi w ciągu dnia zlać się na kanapę np..tak, że to z ta czystością jeszcze różnie. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Konsultowałam go z wetem, ale stwierdził, żebym na razie go potrzymała na dietce Intestinal , dawała w małych ilościach i jak mu do 2 dni nie przejdzie to dopiero przyjechała bo to pewnie albo od tego, że śnieg żre bestyjka, albo od tego , że przyłapałam go na procederze zżerania najpierw swojej michy a potem dobierania się do michy mojej ciamajdy i ofiary losu Świnki. Najważniejsze, że na razie nie wymiotuje, pije, je, biega, bawi się i jest wesoły, jedynie jeszcze trochę biegunkę ma. -
Witam. Właśnie przekierowałam Pana z kamienicy na Gertrudy na Taja bo mój Sigur ma już dom, a był podobny to jak będa w miarę sensowni ludzie to podam numer ten co w ogłoszeniach. Tylko mam prośbę żeby porządnie z nimi pogadać przez telefon, bo ja zadaję tylko kilka standardowych pytań, a wiadomo , że jak się zna psa to się wie lepiej o co zapytać itp. DoPi kurcze ale mi przykro z powodu Korka, a w schronie go nie ma?Teraz to nie wiadomo gdzie szukać, kurcze...
-
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ross w nowym domu już się zaklimatyzował, pewnie jeszcze nie całkiem, ale się z dnia na dzień rozkręca.Je ładnie, pije ładnie, lubi chodzić po podwórku, przesypia cała noc jak dziecko. Dzisiaj został sam od 9 do 13, Pan przychodził z garażu co godzinkę sprawdzić i siedział pod drzwiami ale nie płakał, nic nie zniszczył, są nim zachwyceni, chłopaki w nim zakochani. Jutro Pani jedzie z nim na szczepienie i kupić mu szeleczki i smyczkę. Sigur będzie miał fantastyczny dom w Krakowie:) już się umówiłam, że będę go czasem odwiedzać. Cała rodzina bardzo sympatyczna, jest to wyczekany, wymarzony pies Pani, która zawsze zwierzęta kochała i miała w życiu 2 psy wcześniej, ale jak ten drugi odszedł to od 10 lat nie miała bo nie bardzo były warunki. Przeprowadzili się do własnego mieszkania i teraz już mogą mieć psiaka. Będzie mieszkał przy lotnisku muzeum lotnictwa, jest tam spokojnie, duży teren zielony do wybiegania. W mieszkaniu będzie zostawał sam tylko na jakieś 5 h potem wraca ze szkoły nastoletnia córka i od razu weźmie go na spacer. Pani chce się wszystkiego dowiedzieć, o wszystko dopytuje, spisała sobie pytania na kartce, chciałaby, żebym mogła jej pomóc radą czasem itp, myślę, że jeszcze będzie nowa dogomaniaczka:) Codziennie oglądają jego zdjęcia na necie:) Sigur zostanie na dniach zaszczepiony i pojedzie do nowego domku za 2 tyg, jak złapie trochę odporności, bo po szczepieniu bałabym się go dać na osiedle pełne piesów i różnych zarazków. Sigur mnie nieźle nastraszył. Wczoraj w nocy dostał wzdęcia i do 2 masowaliśmy mu brzuszek, potem się załątwił i przespał noc, po czym o 5 rano znowu piszczał...tym razem bo mu się nudziło... Dzisiaj o 5 rano wymiotował i była biegunka w nocy. Ale temperatury nie miał, brzuszek niebolesny, nie wzdęty, a on wesoły, żerny, pił, i nawet przyniósł sobie kulkę ze śniegu i zjadł tego loda na śniadanie. Kupiłam mu puszkę Royala Intestinal i daję mu troszeczkę, już jest dobrze tylko się szczepienie trochę przesunie. Jest wesoły, odkąd Rosik poszedł to się zrobił bardzo kontaktowy, zadziorny i bawi się z moimi psami i szaleje jak pijany zając. Bardzo liczę na przespaną noc dzisiaj bo jestem w pracy jak zombie... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A mnie ten link z fb nie działa pisze, że zawartość chwilowo niedostępna... Gratuluje adopcji! Mój Rossik od wczoraj w nowym domku w Trzebinii, będzie pupilem trzypokoleniowej rodziny, ma piękny ogródek i miejsce do spania przy łóżkach dzieci, jestem bardzo zadowolona z tej adopcji:) Sigur na 90% ma dom, jutro się rozstrzygnie na 100%, będę go miała w Krakowie niedaleko od mojej pracy:) Podobnie jak w przypadku Bejbi i Herkulesa rozstanie rodzeństwa dobrze podziałało na to bardziej "niuńkowate" szczenię, które w zasadzie od razu robi się bardziej samodzielne , odważniejsze i bardziej kontaktowe. Malwińcia ma się wreszcie z kim bawić bo dotychczas szczeniaki bawiły się razem a ona patrzyła i też chciała.. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jestem, szczęścia Kaluni!! Rosik w nowym domku, będzie pupilem trzypokoleniowej rodziny:) Zostawiają mu imię, bo jak stwierdziły dzieci jest biały jak rosa:) Przyjechała po niego do Krakowa cała rodzina, Państwo i dziadkowie bardzo fajni, mieli już pieski w życiu, ostatni 10 lat temu rotweiler. Rosik będzie miał od czasu do czasu towarzystwo yoreczki bo rodziana przyjeżdża do nich z sunią. Duży ogrodzony ogródek, spokojna okolica, no i nie będzie prawie wcale zostawał sam bo w domu pod nieobecność młodych są dziadkowie. Będzie spał przy łóżkach dzieci w ich pokoju:) Jego nowy siedmioletni "Pan" nie odstępował go na krok, leżał przy nim na podłodze, patrzył, o wszystko pytał. Państwo wydają się bardzo odpowiedzialni, mieli dużo pytań, przeszkoliłam ich co do nauki czystości, nauki chodzenia na smyczy, podstawowych komend, tego jak go oduczyć żebrania, skakania do stołu itp. Rosik był bardzo spokojny, zmęczony bo najpierw zwymiotował w transporterku a potem przespał cała drogę. Umówiłam się, że mają dzwonić o każdej porze dnia i nocy gdyby się działo cokolwiek niepokojącego, a ja zadzwonię we wtorek, żeby zapytać czy już się rozkręcił, zaklimatyzował itp. Mam kłopoty z kompem dlatego będę tutaj rzadziej, ale będę informować o wieściach od Rossa i Sigura:) -
2 psy dzień i noc głodne, zmarznięte biegają po wsi - pilnie dom
masza44 replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
jestem ale mam DT tylko dla szczeniąt zresztą do końca kwietnia zajęte... -
Dopiero weszłam na dogo bo wczoraj byłam prawie cały dzień na adopcji. Dobrze, że psiaki się znalazły, ja znam te okoliczne luźno biegające więc od razu bym zauważyła
-
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Poczekamy na te ciekawe, nie spieszy się, niech posiedzą 2 tyg dłużej ale niech znajdą naprawdę dobre domy a nie tylko takie, że " mogą być". Jeśli dom w Trzebinii będzie nieodpowiedni to Pani spod Krzeszowic czeka w kolejce do pa , ale chcą Rossa, Sigura już nie bardzo. Na razie czekam na wieści od Kasi. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Uuu, to rzeczywiście nieciekawie. Nikt więcej ? A udało Ci się maszko z Chrzanowem skontaktować, z tą Kasią ?[/QUOTE] Tak, dzwoniłam wczoraj, porozmawiałyśmy, miała wczoraj wieczorem dzwownić do tego Pana i umówić się na dzisiaj lub jutro na pa.Da mi znać jak się sprawy potoczą. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dzwoniła jedna Pani wydawała się fajna ale niestety odstrasza mnie jej wiek. Ma 18 lat mieszka z dziadkami, mają 14 letniego pieska. Wszystko fajnie tylko co będzie jak Pani pójdzie na studia/wyjedzie za granicę/ założy rodzinę itp? Młody piesek zostanie ze starszymi ludźmi? Nie widzę tego. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwonka ale moje teraz nie są z Olkusza, tylko od Stowarzyszenia Obrony Zwierząt ze świętokrzyskiego aż, tak wkleiłam żeby ciekawość zaspokoić no ...i pochwalić się pięknotami:) Ja też już kilka razy zaliczyłam zawał serca jak mi się wydawało, że chyba Sigura zamknęłam na noc na polu bo nigdzie nie mogłam go w domu znaleźć bo się gad mały schował w takiej kryjówce, że nigdy bym nie przypuszczała i spał... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
iwoniam mówisz i masz:) to Sigur mój ulubieniec niuniuś [IMG]http://imageshack.us/a/img543/1609/dsc0818yf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img21/4361/dsc0816kr.jpg[/IMG] To Rossik już ma widoki na domek Aktualnie śpią na moich stopach pod biurkiem i nie mogę się ruszyć:) -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zaskakiwać nie zaskakuje, ale jednak denerwuje. Zwłaszcza, że przy ostatnich 3 tymczasach miałam same fajne telefony i naprawdę udane adopcje. Ale małym też znajdziemy takei domy, żeby się nie było do czego przyczepić:) na razie się ciesze, że są ze mną bo są kochane i śmieszne a Sigur nauczył się przed chwilą wskakiwać na łóżko i teraz próbuje bez przerwy, ale nie pozwalam im spać z nami. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi']może lepiej, jeśli nie z ważnych powodów. A podali dlaczego?:cool3:[/QUOTE] Nie wiem, wczoraj ich tylko prosiłam, żeby się dobrze zastanowili, bo chcieli już teraz po niego przyjeżdżać, już wczoraj wieczorem, ani się nie umówili wcześniej ani pa jeszcze nie było tak strasznie im się spieszyło a ja nie lubię jak ktoś tak szybko działa, bo potem są tego opłakane skutki. Jak komuś na zwierzęciu zależy to rozumie i poczeka te kilka dni, a nie tak. Poza tym najpierw jak z nimi rozmawiałam pierwszy raz przez telefon to wszystkie procedury pok, na wszytko się zgadzali na kastrację , na wszystko a wczoraj już się babka pytała, czy muszą kastrować, że one nie chce mu krzywdy robić itp, no to z nią porozmawiałam no i dzisiaj odwołali pa.A raczej nie zadzwonili do Renaty a jak ona zadzwoniła bo nie wiedziała czy w końcu ma się z nimi dzisiaj umawiać czy nie to powiedzieli że rezygnują. Ja nie rozumiem, jak można człowieka zwodzić, raz tak mówić raz tak. Przecież to jest też mój czas, osoby która robi pa, to są może stracone domki którym w międzyczasie odmówiłam i co? Nieodpowiedzialni. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Państwo zrezygnowali z adopcji Sigura. Tak, że dla niego nadal szukamy domu. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Gubię się już :) Tarnów - aktualny ? Trzebinia - hmmm hanek już nieaktywna chyba. Ale mam tam wydanego psa i mogłabym porozmawiać z panią Agatą od Brusa.[/QUOTE] O to dobrze by było gdyby ktoś doświadczony w Trzebinii dom sprawdził, ale jak nie to się umówię na sobotę i podwiozę go sama pociągiem, zobaczę na miejscu wszystko. Tarnów aktualny, dziewczyny z OTOZ maja sprawdzić dom na dniach i będę się umawiać na odbiór małego jak wszystko będzie ok. -
PSY znalezione w gminie WIELICZKA szukaja domow
masza44 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Kurcze, strasznie dużo tych psów:( Będę mieć uszy otwarte gdyby ktoś rozsądny szukał psiaka w typie tych które tu są. -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
ale fajne fotki:) Wczoraj miałam telefon o Rossa, ale Pan się chciał jeszcze zastanowić. Dzisiaj dzwoniła dziewczyna przekierowana, przez Elizę porozmawiałyśmy, wydaje się bardzo ok, ale cięko nam się umówić na pa wcześniej niż za 2 tyg ( ja w tyg tak daleko nie podjadę to jest prawie w Krzeszowicach zupełnie drugi kierunek ode mnie i po pracy nie jestem w stanie obrócić po Rossa do mnie i podjechać do nich i jeszcze wrócić czymś do mnie) a w następny weekend Pani ma zajęcia na studiach i nie może. Wstępnei umówiłyśmy się za 2 tyg, przy czym Pani powiedziała , że porozmawia jeszcze z resztą rodziny i będziemy w kontakcie. Ogólnie dom ogrodzony, jeden duży pies w budzie ale biega po ogrodzie luzem, mieli mniejszego w domu ale im odszedł już ze starości, mają jeszcze 2 koty, dom ogrodzony. Kastracja, procedury wszystko ok. A przed chwilą zadzwonił ten Pan z wczoraj, że się zastanowili, że mają kilka pytań, porozmawialiśmy, Pan bardzo ok, i są zdecydowani na niego na 100%. Kastracja, procedury adopcyjne na wszystko zgoda, Domek z ogródkiem, ogrodzone. Ross ma mieszkać w domu. Są pięcioletnie i siedmioletnie dziecko. Pan wydaje się słuchający, chcący się dowiedzieć jak najwięcej o wychowaniu itp. Dom w Trzebini. Więc nie wiem co robić teraz. Bo z tą Panią to w sumie tak stanęło na wstępnej pa, nie wiadomo na 100%, a ten Pan zdecydowany na 100% i czeka bardzo na pa... Czy mamy kogoś z Trzebinii do pa? coś mi się kojarzy hanek z OTOZ Animals? A może Eliza masz kogoś znajomego? -
KALA matka ze STODOŁY i 6 szczyli już w nowych domach !
masza44 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Tak, poprosiłam już o pa, po Świętach ma się odbyć wizyta i mały by pojechał...To jak się uda będzie z mamą w jednym mieście:) a ja jadąc do rodziców po drodze mogę kiedyś wstąpić i zrobić poadopcyjną ;) jestem bardzo ciekawa na jakie pieski maluszki wyrosną. Wesołych Świąt kobietki, dużo miłych chwil spędzonych z naszymi zwierzami!