Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. [IMG]http://imageshack.us/a/img716/9771/dsc0236ob.jpg[/IMG] moje kochane psie słoneczko:)
  2. [IMG]http://imageshack.us/a/img5/139/dsc0238lrm.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img547/9141/dsc0269ih.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img547/5551/dsc0283io.jpg[/IMG]
  3. Zdjęcia z soboty: [IMG]http://imageshack.us/a/img203/7061/dsc0210to.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/7863/dsc0217cy.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img189/2866/dsc0221pi.jpg[/IMG]
  4. Nio...to Sigurek został w DS. Imię zostaje:) Całą drogę ślinił się na ręce i kolana swojej nowej pani, podobno zupełnie jak jej pies z czasów liceum Kryzys. Na spacerku po podwórku był zainteresowany, wąchał wszystko, zwiedzał, podobnie klatkę schodową i mieszkanie. Podchodzi na wołanie, je z ręki, zjadł troszkę karmy ze swojej nowej miseczki i znalazł sobie miejsce do spania pod stołem. Nawet jakoś nie był zainteresowany bardzo moim wyjściem, co prawda tak wychodziłam, żeby nie widział ... Pani jest w nim zakochana, wszystko jej się podoba nawet jego zapach:) Jestem o niego spokojna a z Panią pozostaję w kontakcie. Tak, że można już zmienić tytuł wątku, myślę. Jutro wyślę umowy adopcyjne do SOZ. Strasznie mi pusto bez małych...ale mają naprawdę dobre domy, a na jesień mogę wziąć kolejne maluchy.
  5. [quote name='eliza_sk']Czekam niecierpliwie ... tylko odpowiednio wcześniej od prądu odepnij, żeby się futro uleżało :)[/QUOTE] hehe a nawet go wczoraj wyszczotkowałam, żeby się prezentował a serio to jestem emocjonalnie wyniszczona tym co ma nastąpić, ostatnio tak miałam 3 tymczasy temu, ale siedział 2 miesiące to żeśmy się ze sobą zżyli i pokochali dam znać po powrocie co i jak
  6. [quote name='eliza_sk']No i po radości ... Od kiedy tylko Novika pojawiła się w domu pani zaczęła mieć objawy ... Dziś była u lekarza, zrobiła testy, które potwierdziły alergię na sierść psa. Jutro wraca, ale dokąd ... ?[/QUOTE] Rany...:( Kurcze ale może niech jej pani jeszcze nie oddaje, mój mąż ma alergię ( astmatyczną) na psy, zwłaszcza szczeniaki bo mają podszerstka dużo i zawsze jak mamy "nowość" to go przydusza, ale po tygodniu-2 jest już ok, bo się organizm przyzwyczaja do alergenu. Wyadoptowałam też sukę do domu gdzie chłopak miał bardzo mocną alergię na sierść psów i kotów dlatego miała mieszkać w budzie, Antenka śpi pod łóżkiem, buda nie powstała a jej pan ma alergię na wszystkie psy prócz niej ...no ale to już każdy musi sam zdecydować...z drugiej strony jak posiedzi, przywiąże się a i tak ją będą musieli oddać to dopiero problem..
  7. I to jest to , na żywo psy są piękniejsze dużo bardziej niż na zdjęciach, szkoda, że ci ludzie się nie pofatygowali, żeby to sprawdzić. Mama mojej Malwinki chyba by nigdy domu nie znalazła bo na zdjęciach wychodziła bardzo jakoś niefotogenicznie, na szczęście zareklamowałam ją rodzicom przyjaciółki i wzięli ją " w ciemno", bez oglądania i są zachwyceni i wyglądem i przede wszystkim charakterem. Ja nie mówię, że Taj jest nieładny, mnie się podoba. Ja mówię, że jest specyficzny a to zawsze ciut wyróżnia. Ale właśnie może znajdzie amatora na swoją specyfikę, w końcu sporo ludzi lubi niskopodłogowce.
  8. Ale fajnie! Szybko dom znalazła, ale też oryginalną ma urodę:) Powodzenia w nowym domu!
  9. [quote name='eliza_sk']Dopiero w poniedziałek ?[/QUOTE] Tak. Jutro go jeszcze odrobaczę. Państwo zrobili zakupy:) dzwonili się skonsultować jaką karmę mu kupić, legowisko itp. A Sigureczek jeszcze dzisiaj nabrykał się w ogrodzie, dość ładnie udało mi się go nauczyć chodzenia na smyczy:) Z czystością ma jeszcze trochę wpadki ale rzadko, po nocy głównie. Jutro wstawię ilka zdjęc z dzisiaj, musze pokazać śliczności wilczkowate. On mi przypomina owczarka szwajcarskiego tylko miniaturkę:)
  10. Znajdzie Taj dom, niestety ludzie bardzo zwracają uwagę na wygląd a nie charakter... ale nie wszyscy. Powinni na terapię przyjeżdżać do mnie :eviltong: bo z moich gadów Malwinka najmniej ładna, taki kundliszonek z zakręconym ogonem, brodą, przodozgryzem i nadwagą mimo ciągłego odchudzania, a jak ją ktoś pozna to wychodzi zakochany, z wszystkich moich psów ma największy fanklub :)
  11. Hej, mogę zgłosić ją do sterylizacji z Akcja Sterylizacja, tylko formalnościami już musicie się zająć same. Proszę o podanie daty zabiegu i adresu lecznicy, nazwiska lekarza i kosztu zabiegu, to zrobię zgłoszenie. Jak będzie akceptacja to dam znać.
  12. [quote name='eliza_sk']Jakby co ... to wiesz ... u nas ci "towaru" pod dostatkiem :)[/QUOTE] No na jesieni wzięlibyśmy ale dla odmiany małego kotka a najlepiej kotkę, żeby się przyzwyczaiła do mojej psiej bandy. Na 4 psa na razie nie jesteśmy gotowi. Muszą nam wystarczyć tymczasiątka w jesieni i zimie. Ale Sigurek jest po prostu wspaniały, jak on narzeka jak się nie ma z kim bawić, a jak się tuli, pieszczoszek... W poniedziałek jesteśmy umówieni, ze o 18 Pani po nas przyjedzie no i czas będzie się pożegnać i ...zmienić tytuł wątku.
  13. Hmm no cóż niektórzy się bardzo kierują wyglądem a Taj to taki specyficzny jest, uroda dla konesera. Na razie nikt więcej nie dzwonił o szczeniaki wiec nie mam co przekierować.
  14. Dawno nie byłam na wątku a Ksenia mi się dzisiaj śniła. Może ją odwiedzę gdyby taka potrzeba była, niestety nie dam rady na razie finansowo pomóc.
  15. Podesłałam ze 3 telefony o szczeniaczki może znalazły domy.
  16. To widzę, że szczeniąt dostatek, będę podsyłać Twój nr iwoniam ludziom, którzy dzwonią do mnie z ogłoszeń moich byłych tymczasków a szukają podobnych wielkościowo szczeniąt. Tylko , że ja z ludźmi jakoś nie rozmawiam specjalnie, bo często teraz nie mam na to czasu w pracy tylko podsyłam a selekcję niestety ale musisz sama zrobić więc z góry przepraszam jeśli przekaże numer jakimś "odpałom" ale myślę, że nawet jak na 5 nieudanych osób zadzwoni jedna fajna to się opłaca jak szczeniak znajdzie dom:)
  17. Wczoraj przekierowałam 2 osoby z ogłoszeń Sigura, jeden Pan wydawał się bardzo zainteresowany ( to ten z moich okolic właśnie) i jedna Pani. Trzymam kciuki!!
  18. Sigurek to najlepszy budzik, 5.10 niezawodnie:) Za tydzień wyprowadzka do DS, możemy się nim jeszcze przez tydzień cieszyć. Jest strasznie kochany. Gdybym nie miała 3 psów to by został na bank.
  19. Witam, ale jedyne co mogę to zaproponować zgłoszenie jej do sterylki ze skarbonki sterylkowej na mnie, mam deklarację więc byłby zwrot 100% tylko najlepiej DT musiałby się zająć całą procedurą, znaleźć weta który zrobi to jeszcze w miarę tanio , podać wszystkie dane, wysłać papiery do OS, ale myślę, że warto. Dorosłych na DT nie mogę brać, a w lecie to nawet szczeniąt też nie.
  20. Eliza dziękuję zwrot za weta mam już na koncie.
  21. No mój Gabor już całkiem głuchy, ale plusem tego jest to, że nie słyszy burzy, fajerwerków i pierwszy i szczekania psów na ulicy i zrobił się o wiele spokojniejszy, wyluzowany. Wzrok ma jak na ten wiek bardzo dobry więc jakość życia nei najgorsza mimo wszystko. Jednak wiek postępuje, za każdym razem jak przyjeżdżam do rodziców się zastanawiam ile jeszcze razy go odwiedzę. Nie ma żadnego konkretnego schorzenia po prostu organizm pomałuy zamyka różne funkcje itp. Ale odpukać nie jest źle, tak realnie oceniam , ze jeszcze 2 lata przeżyje.
  22. A u nas w porządku, mały grzecznie czeka na przeprowadzkę do DS. Jest ładna pogoda to całe popołudnia do późnego wieczoru spędza w ogrodzie i na ganku na kocyku obserwując świat. Potrafi całkiem spore nory wykopać. Troszkę się uczymy na smyczy chodzić, nawet nie ma dramatu. Niestety go nie zaczipuję bo w piątek jadę na uroczystość rodzinną do Sanoka. Żałuje bo swoje też chętnie bym zaczipowała za darmo. Ale myślę, że namówię jego Panią , żeby i tak go zaczipowała jak już u nich będzie.
  23. [quote name='M&S']On ma chorobę lokomocyjną. To nie jest ślinienie z emocji.[/QUOTE] Pewnie tak, jechał krótko i z przystankiem, gdyby jechał dłużej to byłby pawik. Nic to, wyrośnie. Wszystkie moje psy miały chorobę lokomocyjną jako szczeniaki a teraz nie ma z tym problemu. W sumie z moich tymczasów tylko 3 nie miały tej przypadłości.
  24. jakie duże będą mniej więcej szczeniaki? mam telefony o moje byłe tymczasy podsyłałabym telefon gdyby ktoś szukał podobne, tylko jaki numer podawać?
  25. u mnie żaby w ogrodzie też już są, dzisiaj psy goniły żabkę jedną na drugiej ;) które przy tym jeszcze skakały :evil_lol:
×
×
  • Create New...