Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. o matko...ludzie to są...a ona taka wspaniała i jakie ma uszka! trzymam za nią kciuki!
  2. Zdrówka maluszkom! Podziwiam cię jak dajesz radę z takim stadem...Wiem ile to sprzątania po takiej małej gromadzie jak zacznie łazikować i jak trzeba uważać , żeby nie nadepnąć itp, jeśłi chcesz mam do oddania BAN MINTH pastę odrobaczającą dla szczeniąt ze spectrum również na kokcydia, na pierwsze-drugie odrobaczenie super, na dalsze za łagodna. Dzisiaj potraktowałam nim Słoneczko i jestem ciekawa co zastanę jak wrócę do domu...
  3. Till, ja tylko chwilkę z nią rozmawiałam przy odbiorze małej i bardzo się ta pani martwiła o mamę szczeniaków, powiedziała że się zastanowi bo ma już chyba 4 albo 6 psów na BDT ale wiem, że nie dawało jej to spokoju
  4. waży 2,60 kg a ma dopiero około 5 tyg, myślę że będzie sporym pieskiem powyżej 20 kg na pewno to mała terrorystka, bardzo głośno daje znać jak jej się nie podoba zamknięcie w transporterku, jest tez bardzo rezolutna, odważna i zaczepia do zabawy moje psy i nas
  5. No to zaprezentuję naszą tymczasowiczkę, TŻ zmienił jej imię na Słoneczko, bo podobno Akitka za mało dziewczęce...Już zaliczyłam dzisiaj załamanie w związku z jej niejedzeniem, ale przed chwilą wrąbała sporo ryżu z ugotowanym kurczakiem i popiła wodą więc jesteśmy na prostej :multi: maluszek cały czas próbuje dobrać się do sutków moich suczek hehe...na szczęście trochę jej matkują, układają ją w gniazdku z kocy, przykrywaja nosami, mamy kabaret z nimi [IMG]http://imageshack.us/a/img545/5117/soneczko2.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img59/6422/soneczko1.jpg[/IMG]
  6. Żabka wyjeżdża jakoś teraz na 2 tygodnie nad morze na wakacje, jak wróci to wstawię kilka zdjęć od Asi, bo nie mogłam znaleźć wątku! No i jak się pogoda poprawi to ma przyjechać do Malwinki ( zobaczymy czy tym razem przyjmie ją przyjaźniej) i mojej reszty. Malwinka jest podobna z umaszczenia ale pychol i kozia broda to chyba po tacie:) Ale skłonność do tycia i złodziejstwo ma po mamie:)
  7. Biała kuleczka jest sunią i dosłownie grzeje pupcię na termoforze u mnie w domu. Wzięłam pół dnia urlopu, odstawię ją zaraz do weta na przegląd, odrobaczenie, odpchlenie i obserwację. Na razie wydaje się zdrowa, pije, nie chce jeść, chyba jeszcze nie potrafi normalnego jedzenia, skubnęła odrobinę rozmoczonej suchej karmy startera i odrobinę ryżu. Chyba muszę jej kupić mleko dla szczeniąt dopóki nie załapie o co chodzi z jedzeniem. Do psów się garnie, w nocy budziła się ze 2 razy ale jak się troszkę pokręciła to zasnęła znowu. Ogólnie nie ma objawów niepokojących. Wieczorem zrobię zdjęcia do ogłoszeń i ułożę tekst. Wydam ją po 2 krotnym odrobaczeniu i jak zacznie jeść normalne jedzenie ale szukać domu już można. Nazwałam ja Akitka.
  8. Jeśli będą potrzebne nowe zdjęcia do ogłoszeń to mogę w któryś weekend podjechać i zrobić i kupić pięknej trochę gryzaków i śmierdziuchów:) przynajmniej tyle
  9. Till prześlij mi link na [email][email protected][/email] może miałabym DS dla goldena
  10. Zrozumiałam że w Witkowicach koło Krakowa. Tam jeździ autobus miejski.
  11. Jeśli nikt inny nie da rady ja podjadę ale nie w tym tygodniu bo mam już zaplanowaną pa, wizytę w schronie i malutkiego awaryjnego tymczasa, w następnym bym podjechała po południu po pracy.
  12. Dostałam zdjęcia Sigurka, ale moj imageshack nie chce ich ściągnąć więc przesłałam Elizie Napisałam też o zdjęcia do domu Rossa- jestem ciekawa jak teraz wygląda i czy wyrósł tak jak Sigur
  13. Ona jest przepięknościowa, bardzo podobna do mojej suni dzikuski i jak czytam to z zachowania też, tylko moja już coraz bardziej się do ludzi przekonuje, ale rozliczne zjawiska oraz nowe doświadczenia są straszne i trzeba się schować na wszelki wypadek.
  14. przykro mi...ja się wczoraj dowiedziałam, że kot teściowej ma raka i to tylko kwestia czasu aż trzeba go będzie uśpić bo jego wyniki badań są straszne i mimo, że go jakoś bardzo nie lubiłam też się zryczałam bo mi go po prostu żal
  15. [quote name='Ladymonia0610']Mamy problem. Gabi dostała cieczke;([/QUOTE] A to dopiero 2-3 miesiące po cieczce można, jest najbezpieczniej bo jak się ciąża urojona ( ewentualna) na sterylkę nałoży to źle się rany goją), trzeba dać się uspokoić hormonom. Ale jakby co to piszcie na pw, bo ja już nie ogarniam wszystkich wątków.
  16. Piękna , przepiękna, niestety dla tego domku co wiesz, to myślę, że nie mieliby wiedzy jak ją ułożyć.
  17. Iwonka, ja mogę robić pa dla szczeniaków, dawaj tylko namiary na ludzi a ja się już będę umawiać i sprawdzać domy Ja w tym tygodniu biorę na bardzo awaryjny tymczas szczeniorkę 4 kg, będziemy ją intensywnie ogłaszać , jakby dzwoniło wiecej osób będę kontaktować z Tobą i sprawdzać domy Od tego tygodnia adoptujemy też kota, nie planowaliśmy tego ale życie samo zaplanowało, że trzeba mu pomóc. Jeśli bym nie mogła sobie poradzić w pogodzeniu mojego Puppiego z Myszkinem to zadzwonię po poradę, bo suczki moje do kotów sa ok, na dystans, ale pies goni...ale liczę, że nauczą się żyć razem Mam też plan co do szczeniaków na DT z Olkusza od jesieni tego roku- będę je brała, ale zorganizuję im jedno pomieszczenie ogrzewane z kenellem w garażu, na taką tygodniową kwarantannę, żeby je odrobaczyć odpchlić i poobserwować, zanim połączę je z moim stadem. Bo żadnych innych chorób się nie boję ale nosówki tak. To zresztą kiedyś sugerował mi już weterynarz z Wieliczki, żeby nie ryzykować zdrowia swoich psów. Ale to od jesieni teraz mogę tylko takie bardzo awaryjne tygodniowe tymczasy dla zdrowych szczeniaków dać. Pozdrawiam Ciebie i Maćka, myślę często o Was i jak dajecie radę
  18. Piękny Teoś i ma wspaniałą opiekę, a najważniejsze to poczucie bezpieczeństwa.
  19. [quote name='dstachnik']Dobry wieczór, Bardzo dziękujemy za telefony. Dzwoni o nie dosyć sporo osób, ale niestety każdy chce je zabrać do budy:( Niebawem malutka Maja ( jedna z z tych szczeniaków) jedzie do domu w Michałowicach. Niestety chłopaki nadal czekają. Jeśli miałaby Pani jeszcze jakieś telefonu to bardzo prosimy o podesłanie.[/QUOTE] Będę posyłać może choć na pięć telefonów jeden dom się okaże dobry. Niestety ja teraz nie mam czasu na selekcję więc podsyłam jak leci. Niestety, sporo ludzi psa widzi w budzie niezależnie jaką ma sierść i jaki duży będzie. No ale trzymam kciuki żeby udało się znaleźć dobre domy.
  20. Dzwoniłam do domu Sigurka. Usłyszałam same superlatywy, że jest mądry, kochany, grzeczny, kontaktowy, bawi się ze wszystkimi, że sygnalizuje jak chce siku, i tylko trochę boi się gdzieś dalej iść na smyczy ale dzisiaj się trochę przełamał i byli dalej niż pod blokiem na spacerze. Ja myślę, że codziennie pod tym względem będzie coraz lepiej. Sigurek poznał też psy z klatki i się zaprzyjaźnił co mnie bardzo cieszy, bo na pewno tęskni trochę za psim towarzystwem. Tak, że wszystko ok.
  21. Rany, przeczytałam i zamarłam...ile ta sunia musi jeszcze przejść w życiu, jakby nie mało było jej cierpienia zanim trafiła do hoteliku...jeśli trzeba by ją utrzymać w hoteliku daję 20 zł stałej deklaracji tak na początek...
  22. przekierowałam Panią jeszcze z ogłoszeń Milki na Borniego ale półprzytomnie bo obudziła mnie dzisiaj o 8.30 rano telefonem...
×
×
  • Create New...