Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. [quote name='Javena']Ja robiłam tylko na małopolske. Nie wiem ,kto jeszcze robił ogłoszenia.[/QUOTE] Super. Może ludzie sobie źle popatrzyli, dziękuję.
  2. Mam prośbę o ogłaszanie Suzie tylko na Małopolskę bo mi dzwonią ludzie z Dolnego Śląska i są zawiedzeni, że tak daleko nie wydaje do adopcji a ja mam zasadę,że wszystkie tymczasy odwożę osobiście do DS i w razie problemów itp jest bliżej podjechać i pomóc. Ale jest odzew z ogłoszeń i bardzo się ciesze i dziękuję Javeno
  3. [quote name='Javena'][B]Suzi[/B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekna-Suzi-,biala-dama-,szuka-super-domku-id69611.html"] http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekna-Suzi-,biala-dama-,szuka-super-domku-id69611.html[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/370-Piekna+Suzi+%2Cbiała+dama+%2Cszuka+super+domku.#.UeUFqNJM8RM"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/370-Piekna+Suzi+%2Cbiała+dama+%2Cszuka+super+domku.#.UeUFqNJM8RM[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/piekna-suzi-biala-dama-szuka-super-domku-5156.htm[/URL] [URL]http://ogloszenia.atlas-zwierzat.pl/psy/oddam-psa/piekna-suzi-biala-dama-szuka-super-domku_i461[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/179362/Piekna-Suzi-biala-dama-szuka-super-domku/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/piekna-suzi-biala-dama-szuka-super-domku-504260083[/URL] Reszta póżniej.[/QUOTE] Dziękuję! Czas by jej już do domu, u nas remont, przy niej nic zrobić nie można...jest kochana ale teraz muszę trochę mieć przerwę od małych w domu.
  4. popatrzcie na ostatni post: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87/page80[/url] nie wiem czy to prawda ale ...ostrożności po tych wszystkich aferach nigdy dość
  5. [quote name='Javena']Suzi ,Mimi. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sisi-i-Mimi-,dwie-kruszynki-szukaja-domuUratowane--id69533.html[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/366-+Sisi+i+Mimi+%2Cdwie+kruszynki+szukają+domów.#.UeOrIdJM8RM"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/366-+Sisi+i+Mimi+%2Cdwie+kruszynki+szukają+domów.#.UeOrIdJM8RM[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/sisi-i-mimi-dwie-kruszynki-szukaja-domow-5144.htm[/URL] [URL]http://ogloszenia.atlas-zwierzat.pl/psy/oddam-psa/sisi-i-mimi-dwie-kruszynki-szukaja-domow_i456[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/179157/-Sisi-i-Mimi-dwie-kruszynki-szukaja-domow/[/URL] Narazie tyle. Sprawdzcie ,czy dobrze? Czy one sa w Głogoczowie?[/QUOTE] Pięknie, dziękuję. Tak są w Głogoczowie koło Myślenic.
  6. [quote name='Javena']Zrobie ogłoszenia ,ale zdjecia na meila poprosze ,te sa zbyt małe. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ogłosze tez Suzi i Mimi ,ale nie moge ich odróznić.:)[/QUOTE] Super, zdjęcia wyśle mejlem wieczorem, MIMI i SISI też, je można razem ogłaszać, ja też ich nie odróżniam...
  7. Ja zastrzegam sobie możliwość pa w Twoim ale i swoim imieniu jako dt Inki ( Malinki ) w Tyńcu:) jakoś niedługo ale tak na serio to naprawdę dziwna i trochę straszna sytuacja... Gdyby ktoś chciał ogłosić Suzie ( Słoneczko) to można ale tylko na Małopolskę, Kraków i okolice. Tekst: [B]Suzie to 3 miesięczna sunia zabrana z pseudoschroniska w którym nie miałaby szansy na przeżycie. Jest zdrowa, 2 krotnie odrobaczona i zaszczepiona. Wychowuje się w domu tymczasowym z trzema psami i 2 kotami. Koty trochę goni ale tylko w celu zabawy. Jest bardzo odważna i przyjazna i do psów i do ludzi, dobrze zsocjalizowana, prawie nauczona czystości choć czasem zdarzy się jej jeszcze wpadka. Obecnie uczy się chodzić na smyczy. Ładnie jeździ w samochodzie. Teraz waży 7 kg, docelowo będzie spora ok 25-30 kg.[/B] [B]Jest bardzo żywym, trochę niesfornym szczeniakiem, który potrzebuje dużo ruchu i zabawy i wtedy jest spokojna w mieszkaniu. Będzie wydana tylko do domu z ogrodem, bez małych dzieci. Podstawą adopcji jest sprawdzenie warunków życia pieska i podpisanie umowy zawierającej zobowiązanie do sterylizacji suni po osiągnięciu dojrzałości. Kontakt w sprawie adopcji 728 838 200[/B]. [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/27/w2vo.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/94/52vb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/42/exn9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/827/t2j6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/811/x32h.jpg[/IMG] mogę wysłać zdjęci ana mejla bo w imageshack ostatnio jakoś takie dziwne rozmiary się robią...
  8. MIMI [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/690/uxx8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/16/efpg.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/33/ks51.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/89/0qz4.jpg[/IMG] MIMI i SISI
  9. [quote name='Ikusia']To widzę, że nie tylko ja mam "problem", z tym, że u mnie jeszcze X 4:placz:[/QUOTE] ja działam w "szczeniakach" więc jestem przyzwyczajona, ale każdy jest inny, jeden spokojniejszy, drugi bardziej szaleje, takie prawo dzieciństwa:) labki i goldeny a w tym typie jest Suzie są wyjątkowo podgryzające, uwielbiają też kraść rzeczy i pilnować oraz szarpać ( pościel, ścierki, ubrania itp), na szczęście podgryzanie przechodzi koło 5 miesiąca, kradzieże koło 8, pilnowanie często z wiekiem się zaostrza i trzeba nauczyć psa oddawać rzeczy, bo to może być groźne, ale są na to proste tricki ;) wystarczy mu wdrukować, ze za oddanie pilnowanej rzeczy dostaje coś lepszego, po kilku razach odda bez problemu. Mój Papuś jest w typie goldena i ma mocne cechy tej rasy, i te wspaniałe i te mniej, łącznie z pilnowaniem miski, ale nie ma z nim problemów i mogę spokojnie zostawić z nim szczeniaki, od czasu do czasu tylko go sprowadzam do parteru jak nie chce dopuścić do miski innego psa. Ale trzeba znaleźć właścicieli którzy te kilka miesięcy wytrzymają, nauczą go czego trzeba i nie spaczą mu psychy ani nadmiernym rozpuszczaniem ani ostrym karaniem i w tym cały szkopuł, jak to ocenić...najchętniej chciałabym kogoś kto po prostu zna rasę dobrze...powodzenia ze szczeniakami, jeszcze za nimi zatęsknisz:) choć jak mamy regularne pobudki o 4.30 to jakoś neiechce mi się to wierzyć to po 2 tyg bez maleńtasa czegoś mi brak... jeśli ktoś mógłby ogłosić suczki z Olkusza które są u pani Marty w Głogoczowie to mam opis i zdjęcia Sisi i Mimi - cudowne, wesołe, łagodne i bardzo przytulaśne suczki, zostały zabrane z pseudo schroniska w którym nie miały by szans na przeżycie. Suczki są bardzo przyjacielskie, kontaktowe, zgadzają się z psami, suczkami, kotami, bardzo lubią dzieci. Są niewielkimi pieskami - ważą Sisi - 7 kg, Mimi ok 5 kg. Sisi - ma ok 3 lat, Mimi - ok 1 roku, są bardzo ze sobą zżyte - może jest to matka i córka, być może połączyła ich wielka psia przyjaźń w wspólnej niedoli? marzymy o wspólnym domu dla nich gdzie będą bezpieczne i kochane. Obie suczki są zaszczepione i odrobaczone, wysterylizowane. Szukamy im kochających opiekunów. Kontakt w sprawie adopcji 695 307 709. SISI [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/23/l4wd.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/38/zu22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/94/myd5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/33/ks51.jpg[/IMG]
  10. Ja będę wdzięczna za zrobienie ogłoszeń Suzie ( Słonka), bo potencjalny DS po przemyśleniu wszystkiego 10 razy jednak zdecydował, że to nie jest dobry czas na psa, że nie daliby mu ani tyle czasu ile trzeba ani warunków( musieliby wymienić ogrodzenie całkowicie). Wstawię i tekst i zdjęcia wieczorem. Ona jest teraz na etapie strasznego łobuzowania, jak to labkowaty/goldenkowaty szczeniak ( wiem coś o tym po wychowaniu Papusia), dużo i mocno podgryza, bardzo dużo trzeba ją wyszaleć, żeby w domu była grzeczna, najlepiej do młodych , aktywnych ludzi i do domu bez małych dzieci.
  11. Małam dzisiaj jechać zrobić zdjęcia Kseni ale tak pada, że wyjdą nieładne a i ona w deszczu zmoknie:( poczekam na słońce i zrobimy takie, żeby zachwycały
  12. Wolę jak ludzie nie mają wiedzy ale mają cierpliwość i umiejętność zrozumienia ,położenia się w sytuacji psa. Wiedzę zawsze można zdobyć a to drugie to cecha charakteru albo się ją ma albo nie. Ja np. na początku też wiedzy nie miałam, nigdy nie miałam suczki, sterylizacja była dla mnie czymś nowym i nieznanym itp itd, wiedzę zdobyłam i zdobywam, psiaki mają się dobrze, bo daliśmy im i sobie szansę...a co wyrabiał Puppy...to do końca życia wspominać będę...
  13. Fajnie to teraz ciachamy:) przynajmniej ją cieczki nie będą męczyć.
  14. [quote name='eliza_sk']Poza tym, sprawdzane były jeszcze 2 domy, ale żaden z nich nie był TYM :([/QUOTE] Oj...ona jest bardzo ładna i przyciąga wzrok na ogłoszeniach więc może znajdzie się szybko i TEN.
  15. ojej nie takich wieści się spodziewałam...ale może jeśli było na nią więcej dobrych domów to któryś z nich się zdecyduje?
  16. Javeno, pytałam pani Marty ale nikt nie dzwonił o Malwinkę, zastój adopcyjny wakacyjny...
  17. jestem jak zahipnotyzowana, mam na DT malunią sunię ( teraz zaczęła 3 miesiąc) która jest zupełnie jak on tylko mniejsza...trzymam kciuki na dobry dom, taki który poświęci mu uwagę, czas, i będzie się z nim dużo bawił:) bo przez to najlepiej się nawiązuje kontakt ze szczeniakiem:)
  18. [quote name='Javena']Czy ktoś dzwonił w sprawie Malwinki? Miałam e maila z zapytaniem ,"co to jest ta wizyta i jak sie odbywa?" Jak mogłam tak starałam sie odpowiedzieć i poprosiłam ,żeby zadzwoniła po blizsze szczegóły.[/QUOTE] Nie wiem, nr tel jest do właścicielki hoteliku, zadzwonię w wolnej chwili i zapytam.
  19. Rozmawiałam z panią Iwoną z hotelu, jeśłi chodzi o transport na sterylke i po to sama Trufelke przywiezie i odwiezie, wytłumaczyłam o co chodzi z procedura sterylkowej skarbonki więc ze stroną formalną nie powinno być problemu. Z badaniami może być problem- Trufla w znanym sobie otoczeniu hoteliku jest wesoła i odważna, w obcym jest bardzo dzika, na rękach gryzie, wyrywa się, pobranie krwi musiałoby być po podaniu "głupiego jasia" a wtedy spada ciśnienie i nie zawsze da się tę krew pobrać, więc z tym może być problem. Generalnie jest zdrowa, nie ma problemów z sercem wiec myślę , ze sterylizację powinna przejść w porządku. Pani Iwona obiecała się wypowiedzieć na forum jak znajdzie trochę czasu.
  20. nie łamcie się, Ksenia poczyniła krok naprzód, ja jej zrobię nowe zdjęcia, zrobimy mnóstwo ogłoszeń i będziemy baaaardzo dobrze sprawdzać potencjalnych chętnych, uda się jej znaleźć wspaniała polską adopcję!!
  21. [quote name='Malgoska']a jak to się robi, jakie dokumenty i czy trzeba w gabinecie przez nich wyznaczonym? I gdzie się odsyła?[/QUOTE] Chodzi o to, żeby było w miarę tanio- bo to skarbonka i im mniejsze stawki tym więcej suk uda się wysterylizować. Jest taka karta zgłoszeniowa, która częściowo ja muszę wypełnić jako osoba zgłaszająca, częściowo osoba, która osobiście zajmuje się sterylizacją ( Iwonka z hotelu). To oraz kopię tego dokumentu wysyła się wraz z faktura przelewową wystawioną na Fundację Ostatnia Szansa do nich i wtedy przelewają na konto weterynarza pieniądze. Zadzwonię do Pani Iwony z hotelu jutro i prześlę wszystkie te wytyczne i dokument, wyjaśnię co i jak. Dzisiaj nie dam rady bo na razie jestśemw pracy a potem będę w podróży do 22.
  22. [quote name='barb']Iwoniam, masza44 - Salibinka jest gotowa sfinansować badania przedsterylkowe Trufli jeśli darmowa sterylizacja ich nie obejmuje. Wklejam post z wątku Z kim kontaktować sie w tej sprawie? Z hotelem ?[/QUOTE] iwoniam mówiła, że z hotelem, ja zadzwonię do nich jutro wyjaśnić jak maja dokumenty wypełnić po sterylizacji żeby dostać zwrot niestety nie mam czasu na prowadzenie bazarku, kiedyś robiłam takie z mnóstwem zaproszeń itp i miałam dobre wyniki a teraz po prostu nie mam czasu siedzieć na kompie poza pracą a w pracy nie zawsze mogę...Beata zwróci mi za szczepienia i leczenie małej, ale wtedy coś by się uzbierało na AS- bo Truflka to chyba już 3 lub 4 suczka którą ciacham w tym roku z AS i chciałabym przynajmniej częściowo im oddać. Im więcej kasy, tym więcej sterylizacji, warto to wspierać.
  23. dokładnie, nawet jak jest podejrzenie wścieklizny to kwarantanna trwa ok 14 dni lub jest przypadek pogryzienia to potem psa obserwuje się 4 tyg!! nie 1 dzień...czytam i oczom nie wierzę podobnie jak temu, że jak to dziewczyna opowiada przy facecie o ciąży lub dziecku a on milczy i udaje że nic nie wie?? Znika na kilka, kilkanaście dni a on nic?? Normalny zgłosiłby zaginięcie na policji...nie podoba mi się ten Miłosz też, nie mówiąc już o tym, że ja też mam BDT i mój mąż wie wszystko o tymczasach, jak wyjeżdżam to się nimi zajmuje, jak wydaję je do domów to wie wszystko gdzie jest który, u jakich ludzi, ja się z nim konsultuje przy wydaniu do domu, więcej- przecież my oboje sę do nich przywiązujemy więc bez jego akceptacji ja bym do domu psiaka nie dała, nie mówiąc o takich rzeczach jak uśpienie...
  24. Dobrze, że udało się wczas. Kochana sunia, jaka wyczesana:)
  25. [quote name='Javena']Tak,tak ,już znalazłam .Narazie 6 ogłoszeń ma. Możesz zerknąć,czy dobrze. [B]Malwina [/B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczna-Malwinka,-szuka-nowego-domu-id68775.html[/URL][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7849[/URL] [URL]http://ogloszenia.cegi.pl/index.php?action=details&id=4144&method=jobs[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sliczna-Malwinka-szuka-nowego-domu,90415[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczna-malwinka-szuka-nowego-domu-22498187.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/177091/sliczna-Malwinka-szuka-nowego-domu/[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7849[/URL][/QUOTE] Super, pięknie dziękujemy!
×
×
  • Create New...