Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. taka serwetka jest w poscie wyzej:)a ta o ktorej ja pisalam kilka postow wstecz:) koncert zyczen zaczety:)))))))
  2. Glosowanie do 21 lutego.Prosimy. Musi sie udac:-)
  3. Mimis jak masz fb,(bo ja niet)to moze zapytaj tam.Beata sie tam udziela to moze cos wie.Jutro dryndne do Jolci.
  4. skąd wiesz ze 24? ja nie moglam znaleźć dady w necie. nie wiem czy ktoś to ogarnia,bo trzeba wysłać zgloszenie.
  5. to kiedy ten bazarek? bo bardzo mi się podoba serwetka z kaczka:-)
  6. Nie trzymajcie nas w niewiedzy:(
  7. Kasiu z czystym sumieniem mogę polecić behawiorysta Jagna Kudla namiary znajdziesz w necie.Warto sprobowac.
  8. Ja juz kciukow nie trzymam:).Zdjecia mowia same za siebie.W takiej Rodzinie to na pewno"wlos mu z glowy nie spadnie" Powodzenia Spajkusiu:) Nan nadzieje,ze co jakis czas zdjecia sie pojawia tylko nie w tym dziale:)
  9. Trzymam kciuki za Ciebie i Spajka. Będzie dobrze musi być :-)
  10. Kama czy Ty bedziesz przy wydaniu Spajka?
  11. to czekamy niecierpliwie
  12. Trzymam kciuki i nie puszczam. Domek mu się należy jak psu micha:).
  13. a na wizytę pa.masz już chetnych:) trzymam kciuki
  14. Dziekujemy za wiesci.Szczesliwy Dropek:) Kto ten cudowny balagan ogarnal:):):)
  15. Może źle to napisalam chodziło mi o psy (nie do kieszeni ).:) miłego dnia :)
  16. Pieknie zsocjalizowane psy:) A tak subiektywnie:) to rottecek najpiekniejszy.Moja ukochana rasa.Milosc do rottkow to juz drugie pokolenie przejelo:)
  17. ale tak jak Kora napisala kasa na Znajdki:)
  18. Nie szkodzi,moze Kamila sie skusi? Ja mam w pracy,ale one nie sa z psami:)
  19. moze Ewa 2406 ma jeszcze nasze fundacyjne
  20. ale piekne miski moja ukochana rasa:)
  21. U Aldrumki na bazarku byly.Bazarek sie skonczyl,ale nie bylo zainteresowania.
  22. Aż się popłakałam. Cud Bozonarodzeniowy:).Powodzenia Franku
×
×
  • Create New...