Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Nie ma za co.Zawsze do uslug.:)A kanap ci tam dostatek:) A wiadomo kiedy Jessi pojedzie do Stolicy:)
  2. no to troche na swym koncie macie:)
  3. A torcik jakis byl?/bedzie? Odsylam na fb znajdkowy,przeczytacie jaki piekny list Aronek napisal:) Glaski dla psiakow i buziaki dla Was. Czekamy na zdjecia:(
  4. rzeczywiscie mozna zaniemowic,Aron jest przepiekny i Livcia tez
  5. Wielki szacun.Dziekujemy. :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:
  6. OKI,juz wysylam,dziekuje :klacz: :loveu:
  7. Masz jak w banku:).Jedno zdjecie z ostatniego pobytu znalazlam w telefonie.Ciemno bylo jak robilam.Nie mam komu wyslac,zeby wstawil. :lookarou:
  8. na moje oko to ma sie swietnie :smile: a jaka ma p iekna, lsniaca siersc. :klacz: jak bede w grudniu to zrobie zdjecia.
  9. ale fajnie napisalas :klacz:
  10. parosku na str.www.jest do adopcji KOTA Beti.To jest teraz Milka i prosimy o zdjecie ze stronki. Koty sie zaprzyjaznily.No co nie cieszycie sie. :klacz:
  11. Cieszymy sie ,bardzo. :laola: I jeszcze, bernardyn tez ma domek.I tez sie cieszymy. :laola:
  12. Dzis pielesze przytuliska opuscila KOTA Milka.Pojechala zakolegowac sie z Fila. :kiss_2: Trzymajcie kciuki. A jutro..................................tez sie bedzie dzialo :klacz:
  13. Czekalam,czekalam,az sie doczekalam. :klacz: Kciuki zacisniete
  14. Ja juz nosze okulary to wizyta nie jest mi potrzebna.Nie wiedzialam,ze firma jest wpisane w "darczyncach indywidualnych" :look3: .Nie wiem czy wplacali jakis grosz.Oni przywiezli karme.
  15. czy mozna prosic o wpisanie na nasza strone w dziale"darczyncy - firmy'' firme TNT z warszawskiego Annopola dziekuje :calus:
  16. dzis do nowego domku pojechal Ores,zamieszkal na Ochocie :klacz:
  17. We czwartek zawiozlysmy do nowego domku Olafa i kocine Balsamiko? Powodzenia zwierzaki
  18. Znajdkowi ludzie poprosze o podnoszenie naszego bazarku,bo nikt nie zaglada.. :lookarou: Moze choc na worek karmy zarobimy.Prosze :Help_2:
  19. Zaglada TU ktos? Mozna prosic o wrzucenie bazarku na watek reklamowy?Nie umiem. :lookarou: Dziekuje :calus:
×
×
  • Create New...