Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Wszyscy moga wysylac swoje zdjecia.Przytuliskiem sie nie sugerujcie.Zoja juz ogarnela przytuliskowy temat.:loveu: Mnie najbardziej sie podoba to ostatnie.Taka mala ruda pindzia w trawie.:loveu:
  2. W sklepie ZooArt jest konkurs "zwierzak miesiaca"czy jakos tak.Miedzy 3-10 trzeba wyslac jakies fajne zdjecie psa lub kota,(bo chyba u nas innych zwierzakow brak;))Jak ktos ma niech wysle na maila.Nagrody sa. Organizuja tez pomoc dla schronisk,przytulisk.Moze by do nich napisac. Czy ktos czasowy:modla::modla:
  3. [quote name='zoja.']Mamy już mnóstwo zdjęć! :) Córka Kamili robi pracę konkursową - ma genialny pomysł i od trzech dni tyra jak wół nad realizacją :)[/QUOTE] Dziekujemy Kamili i corce.:loveu:a gdzie to bedziemozna zobaczyc,bo ja ciekawska jestem:razz:
  4. Mam troche ubran na bazarek z ktorych "wyroslam"ktos chetny:lol:nie umiem tworzyc bazarku:diabloti::mad: PRZYPOMINAM O ZDJECIACH<ZOJKA MUSI MIEC DO NIEDZIELI
  5. Melduje poslusznie,ze fotki wyslalam do zoji.Jak chce to moze tu wstawic.:lol:
  6. [quote name='DOG Line']Nawet na filmiku na stronie jest :)[/QUOTE] a w jakim dziale,bo nie moge znalezc:shake:
  7. [quote name='bric-a-brac']Bo Ola jest piękna i młoda, a reszta... pewnie się wstydzi :evil_lol: nie wstydzi sie,tylko czasu brak:lol:ale sie skupie w sobie i poszukam
  8. [quote name='zoja.']Mogę być bez psów, mogą być z "cudzymi" psami, kotami, krowami.. ;) Byle byś była Ty osobiście w centrum kadru :)[/QUOTE] Mam troche ze Znajdkowymi psami,ale ja to w centrum nie jestem.;)Poszukam,albo se zrobie:lol:
  9. [quote name='zachary']Tekila może być,:evil_lol:...bo sunia jest jak żywe sreberko:loveu: i chyba z charakterkiem:eviltong:...[/QUOTE] Mialysmy kiedys faze nazywania zwierzakow nazwami alkoholi:mad::eviltong:smiesznie bylo :D
  10. [quote name='doris66']Noszę sie z zamiarem zmiany Łezce imienia, bo to które ma jest chyba dla niej pechowe. Narazie żadne nie wydaje mi sie dla niej odpowiednie. Macie jakieś propozycje.[/QUOTE] Sonia,Luna,Wika,Tekila(u nas byla taka sunia,zaczepno-obronna:lol:)
  11. [quote name='zoja.'][SIZE=5]Zbieram zdjęcia osób, które popierają Znajdki.[/SIZE] [SIZE=3]Potrzebne są do tego konkursu: [/SIZE] [URL]http://www.greenpeace.org/poland/pl/Konkurs-Uwolnij-Energie/[/URL] [SIZE=3][B]Proszę[/B], przysyłajcie swoje zdjęcia na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] !!! Dla Przytuliska taka elektrownia to ładnych parę stówek zaoszczędzonych na elektryczności, a sami wiecie, że każda złotówka jest na wagę złota..[/SIZE][/QUOTE] To maja byc zdjecia ze znajdkowymi psami?
  12. [quote name='zoja.']A właśnie, że nie! To muszą być Twoje zdjęcia przedstawiające Ciebie, albo Ciebie i Twoich bliskich/przyjaciół/znajomych -miłośników znajdek. Duużo ludzi, którzy uważają, że Znajdki są OK i należy im się elektrownia. Jeszcze muszę jakiś tekst wymyślić opisujący "dlaczego znajdki zasługują na elektrownię od Greenpeacu"? Jakieś pomysły, podpowiedzi, sugestie? :)[/QUOTE] nalezy sie,nalezy jak jak PSU micha:lol:tak sobie luklam,to z mazowieckiego sa zgloszone :lol:juz 3 fundacje takie psiejskie,czarodziejskie
  13. [quote name='Moli@']Łezka bardzo chce mieć swego człowiek, jak każdy psiak, myślę że można ją spokojnie ogłaszać[/QUOTE] I nareszcie bedzie miala ladne zdjecia:multi:
  14. Super foty,dziekuje Kasiu za wklejenie. :lol:
  15. nie poszedl mi caly post:diabloti: dziekuje za fotorelacje.wiem,ze u Ciebie Lezce niczego nie zabraknie,a ja juz bede miala spokojne sny. buziaki dla Lezki i Tobie tez:loveu:
  16. poplakalam sie:-(z radosci napiszesz czasem co u niuni slychac? na jakims bazarku na Lezke kupilam obraczke i ona zawsze bedzie mi ja przypominala:lol:nosze ja nieustajaco:lol: i wiesz Doris biore udzial w bazarkach,ale nie bardzo pamietam na jakiego psa sa zbierane pieniazki.Lezke zapamietalam.
  17. [quote name='Madie']A powiedzcie, gdybym np chciała p. Joli odwiedzić to czy mogłabym zabrać swoją sucz ze sobą? (oczywiście 0 agresji)[/QUOTE] Najpierw zadzwoń,bo Joli może nie byc:lol:
  18. [quote name='paros']to ja chyba będę bez legitymacji[/QUOTE] To juz jestesmy dwie.Jolu,a moze nam dadza za zaslugi.;)
  19. [quote name='kejciu']Za każdym razem jak widzę nowy wpis to aż ciśnienie mi skacze że znowu powrót z adopcji :D ale potem tak milo się czyta że to nieprawda :D[/QUOTE] Jezu tez myslalam ze Samba wrocila:placz:a to taki zong:eviltong:
  20. Doris jestes WIELKA:loveu:
  21. [quote name='mimiś']warto poczytać-zmiana w przepisach o zbiórkach publicznych [B]zmiana od 18 lipca 2014 r.[/B] :) : [URL]http://mac.gov.pl/zbiorki[/URL][/QUOTE] na zbieranie pieniakow jest wymagana zgoda TYLKO organizatora np;festynu. nie trzeba tego nigdzie indziej zglaszac(tak przynajmniej zrozumialam)
  22. Ola ja sie nie boje.Bede robila co robie.Chyba,ze Jola sie nie zgodzi.
  23. To Jola mnie nie wpusci bez legitymacji.:-(Trudno.:shake:Joli pomagaja tez osoby,ktorych nie ma na dogo i dodam,ze nie sa to osoby mlode.To one tez maja skladac deklaracje.Litosci. Andzela po co Ci 13:mdleje::mdleje: tak dla jaj. Gdyby to ode mnie zalezalo to bys miala.
  24. [quote name='bric-a-brac']Przypominam, że ani jednej kupy nie sprzątnęłam! Ani sztuki kooopala :evil_lol: A wracając do papierologii, faktycznie sporo tego, jakoś nie pałam energią by to drukować i wypełniać. Ale też intencje są słuszne, bo chodzi o to, by nowi potencjalni chętni czuli się zbadani i zmotywowani. Forma mi się podoba, mimo własnego egoistycznego lenistwa by wypełniać :lol: Ale jest tak jak być powinno. Tu chyba brawa należą się zoji? ;)[/QUOTE] Nasprzatalam sie tych kup, to prawda,ale zadnego bazaku nie poczynilam.:oops: Jak teraz do sprzatania kup potrzebna legitymacja to ja posprzatam bez.:eviltong: Nie przecze,ze jak dolacza nowi wolontariusze to niech sobie powypelniaja te dokumenty.Tylko gdzie tych nowych wolontariuszy znalezc?i jak wyegzekwowc to co podpisza? Tak se glosno mysle.:lol:
×
×
  • Create New...