UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wszyscy moga wysylac swoje zdjecia.Przytuliskiem sie nie sugerujcie.Zoja juz ogarnela przytuliskowy temat.:loveu: Mnie najbardziej sie podoba to ostatnie.Taka mala ruda pindzia w trawie.:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
W sklepie ZooArt jest konkurs "zwierzak miesiaca"czy jakos tak.Miedzy 3-10 trzeba wyslac jakies fajne zdjecie psa lub kota,(bo chyba u nas innych zwierzakow brak;))Jak ktos ma niech wysle na maila.Nagrody sa. Organizuja tez pomoc dla schronisk,przytulisk.Moze by do nich napisac. Czy ktos czasowy:modla::modla: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']Mamy już mnóstwo zdjęć! :) Córka Kamili robi pracę konkursową - ma genialny pomysł i od trzech dni tyra jak wół nad realizacją :)[/QUOTE] Dziekujemy Kamili i corce.:loveu:a gdzie to bedziemozna zobaczyc,bo ja ciekawska jestem:razz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mam troche ubran na bazarek z ktorych "wyroslam"ktos chetny:lol:nie umiem tworzyc bazarku:diabloti::mad: PRZYPOMINAM O ZDJECIACH<ZOJKA MUSI MIEC DO NIEDZIELI -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Melduje poslusznie,ze fotki wyslalam do zoji.Jak chce to moze tu wstawic.:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Bo Ola jest piękna i młoda, a reszta... pewnie się wstydzi :evil_lol: nie wstydzi sie,tylko czasu brak:lol:ale sie skupie w sobie i poszukam -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']Mogę być bez psów, mogą być z "cudzymi" psami, kotami, krowami.. ;) Byle byś była Ty osobiście w centrum kadru :)[/QUOTE] Mam troche ze Znajdkowymi psami,ale ja to w centrum nie jestem.;)Poszukam,albo se zrobie:lol: -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Tekila może być,:evil_lol:...bo sunia jest jak żywe sreberko:loveu: i chyba z charakterkiem:eviltong:...[/QUOTE] Mialysmy kiedys faze nazywania zwierzakow nazwami alkoholi:mad::eviltong:smiesznie bylo :D -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']Noszę sie z zamiarem zmiany Łezce imienia, bo to które ma jest chyba dla niej pechowe. Narazie żadne nie wydaje mi sie dla niej odpowiednie. Macie jakieś propozycje.[/QUOTE] Sonia,Luna,Wika,Tekila(u nas byla taka sunia,zaczepno-obronna:lol:) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.'][SIZE=5]Zbieram zdjęcia osób, które popierają Znajdki.[/SIZE] [SIZE=3]Potrzebne są do tego konkursu: [/SIZE] [URL]http://www.greenpeace.org/poland/pl/Konkurs-Uwolnij-Energie/[/URL] [SIZE=3][B]Proszę[/B], przysyłajcie swoje zdjęcia na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] !!! Dla Przytuliska taka elektrownia to ładnych parę stówek zaoszczędzonych na elektryczności, a sami wiecie, że każda złotówka jest na wagę złota..[/SIZE][/QUOTE] To maja byc zdjecia ze znajdkowymi psami? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']A właśnie, że nie! To muszą być Twoje zdjęcia przedstawiające Ciebie, albo Ciebie i Twoich bliskich/przyjaciół/znajomych -miłośników znajdek. Duużo ludzi, którzy uważają, że Znajdki są OK i należy im się elektrownia. Jeszcze muszę jakiś tekst wymyślić opisujący "dlaczego znajdki zasługują na elektrownię od Greenpeacu"? Jakieś pomysły, podpowiedzi, sugestie? :)[/QUOTE] nalezy sie,nalezy jak jak PSU micha:lol:tak sobie luklam,to z mazowieckiego sa zgloszone :lol:juz 3 fundacje takie psiejskie,czarodziejskie -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moli@']Łezka bardzo chce mieć swego człowiek, jak każdy psiak, myślę że można ją spokojnie ogłaszać[/QUOTE] I nareszcie bedzie miala ladne zdjecia:multi: -
Super foty,dziekuje Kasiu za wklejenie. :lol:
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
nie poszedl mi caly post:diabloti: dziekuje za fotorelacje.wiem,ze u Ciebie Lezce niczego nie zabraknie,a ja juz bede miala spokojne sny. buziaki dla Lezki i Tobie tez:loveu: -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
poplakalam sie:-(z radosci napiszesz czasem co u niuni slychac? na jakims bazarku na Lezke kupilam obraczke i ona zawsze bedzie mi ja przypominala:lol:nosze ja nieustajaco:lol: i wiesz Doris biore udzial w bazarkach,ale nie bardzo pamietam na jakiego psa sa zbierane pieniazki.Lezke zapamietalam. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Madie']A powiedzcie, gdybym np chciała p. Joli odwiedzić to czy mogłabym zabrać swoją sucz ze sobą? (oczywiście 0 agresji)[/QUOTE] Najpierw zadzwoń,bo Joli może nie byc:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']to ja chyba będę bez legitymacji[/QUOTE] To juz jestesmy dwie.Jolu,a moze nam dadza za zaslugi.;) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Za każdym razem jak widzę nowy wpis to aż ciśnienie mi skacze że znowu powrót z adopcji :D ale potem tak milo się czyta że to nieprawda :D[/QUOTE] Jezu tez myslalam ze Samba wrocila:placz:a to taki zong:eviltong: -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Doris jestes WIELKA:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']warto poczytać-zmiana w przepisach o zbiórkach publicznych [B]zmiana od 18 lipca 2014 r.[/B] :) : [URL]http://mac.gov.pl/zbiorki[/URL][/QUOTE] na zbieranie pieniakow jest wymagana zgoda TYLKO organizatora np;festynu. nie trzeba tego nigdzie indziej zglaszac(tak przynajmniej zrozumialam) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ola ja sie nie boje.Bede robila co robie.Chyba,ze Jola sie nie zgodzi. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
To Jola mnie nie wpusci bez legitymacji.:-(Trudno.:shake:Joli pomagaja tez osoby,ktorych nie ma na dogo i dodam,ze nie sa to osoby mlode.To one tez maja skladac deklaracje.Litosci. Andzela po co Ci 13:mdleje::mdleje: tak dla jaj. Gdyby to ode mnie zalezalo to bys miala. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Przypominam, że ani jednej kupy nie sprzątnęłam! Ani sztuki kooopala :evil_lol: A wracając do papierologii, faktycznie sporo tego, jakoś nie pałam energią by to drukować i wypełniać. Ale też intencje są słuszne, bo chodzi o to, by nowi potencjalni chętni czuli się zbadani i zmotywowani. Forma mi się podoba, mimo własnego egoistycznego lenistwa by wypełniać :lol: Ale jest tak jak być powinno. Tu chyba brawa należą się zoji? ;)[/QUOTE] Nasprzatalam sie tych kup, to prawda,ale zadnego bazaku nie poczynilam.:oops: Jak teraz do sprzatania kup potrzebna legitymacja to ja posprzatam bez.:eviltong: Nie przecze,ze jak dolacza nowi wolontariusze to niech sobie powypelniaja te dokumenty.Tylko gdzie tych nowych wolontariuszy znalezc?i jak wyegzekwowc to co podpisza? Tak se glosno mysle.:lol: