Jak zakladam kaganiec Fetce to tez wyglada strasznie:)A to taka pierdola jest.Do wszystkich sie cieszy.Nawet do tych co pierwszy raz widzi jak przychodza do mieszkania.I wtedy slysze"pani wezmie tego psa"A ja odpowiadam''to nie pies,to suka"
Zycze Albinkowi najlepszego DOMKU,takiego ze zlotymi klamkami:)