UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
w sobote zostal zabrany rottek,a w niedziele haszczak:evil_lol: kup po kokardy a sprzetu do sprzatania malo:shake:ale spoko mozna wejsc:multi: Zofia.Sasza mozna prosic o wstawienie zdjec,prosze:-( Tripti gdzie jest Osa od Lupusa,mozesz zlokalizowac?tylko tak lopatologicznie bo nie pamietam nr.boksow
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']Niech Ula zadecyduje, ja właśnie tworzę bazarek z tego co jeszcze mam , a i tak jeszcze muszę splądrować mieszkanie rodziców a tam dużo różnego towaru ;-)[/QUOTE] Narazie niech jeszcze zostanie ale w najblizszym czasie MUSZE sie wyprowadzic,wiec chcialabym aby to zostalo zabrane.Obiecalam Joli,ze rzeczy zostana przekazane na bazarek dla znajdek. Moze zrobic tak,ze Twoj brat by cos przechwycil i sukcesywnie bys dokladala do swoich bazarkow. Jade do schronu bede poznym wieczorem to daj znac co robimy,bo jutro bede w domu i moge cos zabrac a we wtorek zaniesc bratu. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Aniu te fanty juz tyle leza,ze jak poleza jeszcze tydzien to nic sie nie stanie,(mam nadzieje)a jak widac chetnych nie ma.:razz: Poprosze Igam to moze by do Ciebie zawiozla. Prosze ciotki o podnoszenie naszych bazarow:mad: -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
UlaFeta replied to paula82's topic in Już w nowym domu
dziekujemy:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
oddam fanty w dobre rece:mad::mad::mad: -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
UlaFeta replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Teraz to Konis dobrze trafil. Czekam na nowe wiesci a moze i jakies zdjecia beda;) -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
UlaFeta replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Tak na 100% to dalej nie mogę odetchnąć...:roll:. Nie ma spokoju, na razie muszę żyć kolejne dni na wdechu:p. Szczęście, że w tej trudnej sytuacji mam zapewnione miejsce na tydzień, żyję nadzieją, że będzie przedłużenie;). Niestety nie będą to warunki domowe, Konik będzie musiał przypomnieć sobie jak się mieszka na dworze. Na szczęście nie ma juz dużych mrozów i pęcherz przeleczony. Szkoda, bo poznał już ciepełko mieszkania, choć nie wypowiedział się w sumie co woli, może tak naprawdę tęskni za swobodą na zewnątrz:razz:? Za to nie będzie narzekał na towarzystwo:). Jutro jedzie tworzyć dalszą historię swojego życia. Oby lepszą i oby nie musiał ciągle zmieniać swego miejsca. Niech już tam zostanie i czeka na tego wlaściwego ludzia. Smutna jestem, że tak wyszło, jak wyszło... Miałam nadzieję, że z obecnego dt trafi do ds, bez zawirowań, na jakie tereaz został narażony:shake:.[/QUOTE] nie wszystko uklada sie jak bysmy chcieli:shake:ale musi byc dobrze,musi -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']Ja zrobiłam Whisky kilka ogłoszeń i jutro ma przyjechać pani małą zobaczyć, może coś z tego będzie? :D[/QUOTE] Musi sie zakochac,bo sunia cudna jest,a Ty Paulina czaruj to wezmiesz nastepnego:evil_lol: -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
UlaFeta replied to dreag's topic in Już w nowym domu
podniose dzieciaka -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
UlaFeta replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag'][B]brazowa1, Igam[/B] dzięki, że wpadłyście do naszej biedy. [B]elinaa[/B] porozsyłaj jeśli możesz, to bardzo dużo. Zdjęcia śliczne, nasz Koniś ma ubytek w uchu;). Mam nadzieję, że ktoś zakocha się w nim i to szybko... Bo na razie ciiiisza, już od miesiąca:(. [COLOR=magenta]Dziewczyny, kogo można poprosić o banerek???[/COLOR][/QUOTE] Popros Aleksandra 95 ona umie robic banerki. Czytam ten watek od poczatku i jestem pod wrazeniem. Ide podnosic bazarek chociaz tak pomoge. -
[quote name='Zofia.Sasza']Sama wiesz, że tam na miejscu też są potrzebni ludzie do pomocy. I gdzie o tym pisać, jak nie tu? Ja na przyszły weekend potrzebuję 3 osoby (w tym 2 z doświadczeniem schronowym) do kontynuowania spisu. Np siem zaparłam i s piszę co się da, żeby żabami prało ;)[/QUOTE] Jesli by ktos z Warszawy jechal i mnie zabral to chetnie pomoge.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']To ja bardziej w stronę internetu i bazarków :)) każdy znajdzie swoją niszę :)) Wstępnie może następny weekend odnośnie odebrania fantów na bazarek ? Na Bródnie czy jakaś inna lokalizacja wchodzi w grę ?:) I czy to są ciężkie worki ?? Bazarek wystawię w następnym tygodniu rozliczę już te które mam, i zacznę kolejny.[/QUOTE] Aniu jakos sie jeszcze umowimy,nie wiem jak chcesz to zabrac? Jesli transportem miejskim to obie damy rade:evil_lol: Jako ze ja fizyczna to i sile mam:evil_lol:,a przyszly weekend moze byc -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']Spokojnie - ja jestem kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję :):):) hehe :) impreza będzie później :D jakoś się zgadamy i ustalimy co i jak :) jestem ZA :) ( a nawet przeciw :D )hehe ;)[/QUOTE] Ja to glownie fizyczna jestem:evil_lol: bo internet i bazarki to dla mnie czarna magia:oops: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']Żałuję, że ja tak daleko mieszkam, bo chętnie bym sobie pojeździła -Jak jeździłąm to była to było to miłą odskocznią od codzienności. W przytulisku -dom wariatów, ale jak nie ma się ochoty na zamieszanie, zawsze można wziąć na smycz Azyla i iść na spokojny spacer :)[/QUOTE] Dokladnie tak:lol: Kejciu zawsze w sobote jestem do dyspozycji,ale tam do roboty trzeba jechac a gril to bedzie pozniej:evil_lol:(latem)Jest jeszcze do zabrania do Igam przesylka dla Joli. Mozna tez ustalic "dyzury" kto, kiedy i wtedy Joli by bylo latwiej,i nie ma co jechac na wariata,bo Joli moze nie byc.Juz niektorzy klodki calowali.:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Olu Bill bez zmian:diabloti: Na akcji byli Milena jej maz-ktorzy zgarneli mnie po drodze i odwiezli:loveu:pozniej dojechala Paulina (od Samby)i dwie dziewczyny spoza dogo. Moja propozycje na co miesieczne sprzatanie zostala przyjeta. Naprawde trzeba Jole odciazyc z tym sprzataniem.Odsniezanie kojcy i terenu wokol dla jednej kobity to :shake: Mozna przyjezdzac czesciej,mysle ze Jola by nic nie miala przeciwko;)ale dojazd bez samochodu to:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
No i po robocie. Tak sobie wymyslilam,ze raz w miesiacu trzeba jechac i Joli pomoc,zeby nikt jej nie straszyl powiatowym:diabloti: Mysle,ze chetnych nie zabraknie:lol: No to do zobaczenia;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paulaa.']Ula, skąd ten pociąg jeździ ? ;) Je jeszcze nie wiem czy pojade, zależy jak z moim psem będzie..[/QUOTE] Mamy transport:multi:jakbys chciala jechac;) Godz 10-11 w jakim czasie moglabys dojechac na Brodno? A pociag jezdzi z Dworca Wilenskiego? Olu nie damy rady Cie zabrac.:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']dopiero po 13 :-([/QUOTE] Jak cos bede wiecej wiedziala to napisze -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']pomogę, ale o której, bo mam korepetycje :roll: Ula, będziesz samochodem ? jeśli tak dałoby mnie rade np. z Radzymina zgarnąć, bo po mnie rodzice mają angielski, więc brak dojazdu. jeśli chodzi o pomoc w sprzątaniu po szczeniakach, to pomogę[/QUOTE] Olu nie wiem jeszcze czym bede jechac ani o ktorej to zalezy od nergobelli a raczej jej meza:lol: W razie czego pojade pociagiem do Klebowa a Jola mnie odbierze,takie sa wstepne ustalenia. A jakby co to ktorej Ci pasuje? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zbieram ochotnikow na sobote. Trzeba pomoc Joli. Jest ktos chetny? [COLOR=seagreen]PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']To może ja ?:) Jak dużo tego jest ?? Zmieści się np w torbie ? bo jeśli tak to może tak ja ostatnio mój brat mógłby to przechwycić. Lub ja jakoś bym podjechała.[/QUOTE] Kochana Aniu tego jest 2 duze wory,ale tak pomyslalam,ze mozna zrobic na kilka razy i trzeba jeszcze raz przejrzec czy wszystko sie nada.Jak dysponujesz czasem to zapraszam. Jakies drobiazgi mozna zostawic na festyny. Dzieki,ze sie odezwalas -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric u mnie sytuacja jest dramatyczna.:-( Od 2 lutego nie mam wody ani kanalizacji:diabloti:,mieszkam u syna:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mam do oddania rzeczy na bazarek. Czy moglby ktos sie tym zajac prosze.:modla::modla::modla: Moze by uzbieralo sie troche grosza,bo sytuacja u Joli nie jest ciekawa:-(:-(:-(