Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='Annaa4']Jakie koszty pobytu w lecznicy ? Mniej więcej jaki to czas ? Jeśli faktycznie jest szansa na "refundacje" sterylek i kastracji to nie ma co czekać. Tym bardziej jak Suzi może być w ciąży. Proszę o orientacyjną kwotę postaram się coś pomóc.[/QUOTE] Fundacja Kastor o ile wiem nie pokrywa kosztow w calosci a napewno nie placi za pobyt w lecznicy po sterylce. Reszte placi Jola a jak nie placi to rosna dlugi:-(:-(:-(
  2. Fajnie,ze p.Zofia sie odzywa. A Bezula Warszawianka całą gębą. Cieszą takie wieści
  3. [quote name='dorcia44']Dostałam trochę karmy Hillsa Veterynaryjnego dla szczeniąt małych ras ,male granulki . Karma jest pakowana po kilogramie,szczelnie .oryginalnie . Jest po terminie ,czy chciałybyście taką karmę dla szczeniaków ?[/QUOTE] Wstrzymaj sie z karma zadzwonie do Joli i napisze oki?A ile jest po terminie?
  4. Sela/Kulka w domku na Woli i jestem przekonana ze juz nie wroci:multi:i jeszcze wiem o innych adopcjach,:eviltong:ale to moze Bric sie wypowie?(jak moze) Jola prosila zeby oglaszac juz szczeniaki,bo jak sie rozejda po domu to bedzie ciezko a one duze beda:-oa do budy w taki mroz nie pojda. W Korabiewicach zamarzły psy:-(
  5. [quote name='tripti']z tym wpuszczaniem to teraz różnie bywa, na bramie wisiała (wisi) kartka, że na czas inwentaryzacji adopcje zwierząt wstrzymane. kto rządzi :) dobre pytanie, kto chce i jak chce i dzieje się co chce. Warunki marne, zima, mroźna, na szczęście pojawiła się motywacja i włożono słomę do bud, woda zamarza, słyszałam też, że karmienie co drugi dzień. Trochę psiaków zamarzło/zmarło, dwie świnki wietnamskie również.[/QUOTE] Niemozliwe :-(:-(:-(:-(:-( a mialam sie wybrac w przyszla sobote. To o co teraz chodzi? Karmienie co drugi dzien czy nie ma komu czy nie ma czym? Moja sunia na łóżku spi a tam psiaki zamarzły:-(
  6. [quote name='bric-a-brac']Był jeden mail w sprawie szczeniaków, ładnie pani pisała. Pani Jola oddzwoniła, czar prysł. Baba stwierdziła, że ona to chce rasowego szczeniaka, nie ważne jakiej rasy, byle rasowy, i najlepiej za darmo...[/QUOTE] Kolejna "pani do bani":mad:a najlepiej zeby Jola jeszcze rodowody wyrabiala bo to tez koszty.W hodowli daja za darmo z papierami.:diabloti:
  7. [quote name='beka']W niedziele były w domu. może cos sie zmieniło :([/QUOTE] Beata ja rozmawialam w sobote jak Jola miala jechac i je zabrac:-(bo sunia panel zezarla w lecznicy To Ty masz swiezsze wiesci. I dzis tez nie moglam sie dodzwonic:diabloti:
  8. Jola mowila,ze cale towarzystwo w budzie:-( bo w domu nie ma miejsca a mroz trzyma:-( nie moge sie dodzwonic czy cos sie zmienilo? wiecie cos wiecej
  9. [quote name='lula85']Czy jest mozliwosc zeby przyjechac jutro do Korabiewic i zaadoptowac psiaka ?[/QUOTE] mysle,ze tak
  10. [quote name='santino']Ula, ja jednak nie dam rady w tę sobotę. Przykro mi :( W następny weekend wyjeżdżam, więc najwcześniej za 2 tygodnie ...[/QUOTE] Jak bym mogla sie z kims zabrac to w niedziele bardzo chetnie
  11. [quote name='Zofia.Sasza']Czy ktoś będzie jechał w weekend do K.?[/QUOTE] Moze ja i santino to bedzie zalezalo od niej,ale w niedziele w sobote nie moge ide do roboty.
  12. Parosku kochany trzymaj sie Bardzo Ci wspolczuje:-(:-(:-(
  13. [quote name='bric-a-brac']Czy Pęcice i Michałowice to jest ta sama impreza?[/QUOTE] Nie.Dwie rozne i w innym czasie.
  14. Bric napisalam wczoraj jakie zdjecia sa z jakiej imprezy.Nic innego nie wymysle:shake: Nie wiem kto to moze potwierdzic,moze mimis.Reszta z dziewczyn nie jest z dogo. Zdjecia na starych znajdkach sa z Michalowic i te gdzie jest Jola z p.Asinskim i wojtem tez z Michalowic:diabloti:z dozynek w Pecicach reszta (chyba trzy wkleilas). Na tych zdjeciach z Pecic jest nowy banerek i dwa z loteria.Tak wklej i bedzie oki;) Szanty oki:lol:
  15. [quote name='malagos']A ciekawe, czy będzie mozna znów stoisko na Dniach Ziemi na Polach Mokotowskich rozstawić?[/QUOTE] Na Dniach Ziemi tez byly zdjecia.:lol: Bric zdjecia na ktorych jest Jola z p.Asinskim sa z Michalowic:eviltong:
  16. [quote name='bric-a-brac']Że są inne, to wiem. Ale dla porządku, ja pytam o te tu, do których linkowałam powyżej. Skoro drugi link jest z Michałowic, to pokręciłam. To może to drugie to jest to z czerwca, co były dwie imprezy jednego dnia. Ja wtedy pojechałam do W-wy z Igam, a druga impreza wiem że była równolegle, gdzie była reszta.[/QUOTE] Nie rozumiem jaka reszta?:crazyeye:(ludzi) jeszcze raz 1 link to Pecice i 3 pierwsze zdjecia z Pęcic 2 ostatnie Michalowice 2 link Michalowice to wtedy co byly 2 imprezy nasza i Igam:evil_lol:
  17. pierwsze zdjecia sa z dozynek w Pęcicach z wrzesnia-chyba drugie z Michalowic -koniec czerwca lub poczatek lipca Bric sa jeszcze zdjecia z festynu z Marek "Szanty"ja mam i pewnie p.Prezes tez;),a zaliczylysmy jeszcze dzieki Eva2406 festyn w gimnazjum w Markach i w szkole w Radzyminie(jak Ewa wejdzie to mnie poprawi) na zdjeciu jest Jola z p.Asinskim(aktor),ktory prowadzil festyn w Michalowicach,a o reszte panow na fotkach trzeba pytac mimis
  18. [quote name='Aleksandra95']bric, a o filmiku to nic nie piszesz .. :mad: :D[/QUOTE] Olu dajmy spokoj bric bo nas:mad:przeciez napisala,ze bedzie uzupelniac. Bric ma multum roboty:shake: Te wiesci to juz czytalam
  19. bric czy na znajdkach w "wiesci z nowych domow'' sa jakies zdjecia?,a zdjecia z festynow to gdzie beda?na watku czy na znajdkach.
  20. [quote name='mala_czarna']Dzięki, Finetta! Strasznie nas gonią, a jeszcze tyle do końca zostało :([/QUOTE] Kiedys musza im sie skonczyc te glosy:diabloti:
  21. [quote name='bajk21.']Ula, zle doczytałaś, tam tylko napisały, że rolnicy przywiezli psa, a ktoś wstawil zdjęcia zaginionego, żeby sprawdziły czy to nie on. Pani Liliana wie o zaginionym psie i gdyby to byl on już by do mnie dzwonila. Zresztą odbieralyśmy ją przedwczoraj z lecznicy w Wolominie z suczką, to by mi powiedziala.[/QUOTE] Zle zrozumialam sorrrrrrrry:mad:
  22. [quote name='jolam']Ulu, głosowałam na Klembów, o głosy też poproszę ;-) i w akcji Tesco też zagłosowałam :-)[/QUOTE] no to git:lol:kocham Cie:loveu: musimy pozebrac o glosy,bo baba gra nieczysto:mad:a przewage mamy mala
×
×
  • Create New...