Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='malagos']A Wy dziewczyny mozecie tam wejść, te, co do tej pory pomagały?[/QUOTE] moze wejsc kazdy:lol:
  2. Mojej Szefowej Jolci jej ludzkiej,psiej i kociej rodziny oraz wszystkim ludziow od Znajdkow wszystkiego co najlepsze w Nowyn Roku 2012 zyczy Ula. Za nowy rok:popcorn:
  3. [quote name='tripti']Dexter wczoraj wyjechał ze schroniska. Dzięki! natomiast ta suczka (Osa) od Lupusa - żyje, wygląda dużo lepiej, porosła sierścią i żebra są już mniej widoczne. Kiedyś może odkopię ten właściwy wątek. Z tego co można zaobserwować nie ma problemu z adopcjami. Bud to teraz chyba więcej niż psów ;)[/QUOTE] Super wiesci na koniec roku.:lol:
  4. [quote name='malizna78']Ja swoje zakopuję. Ale dlaczego brakuje 4 tys psów? Gdzie się podziały? Pewnie nie wszystkie zakopane są ta, bo nie byłoby miejsca wolnego. Dlaczego niektóre szkielety mają ślad po ostrym narzedziu? Bez przesady! O co chodzi Ula? Pewnie, że pomagaj,jak masz taka mozliwośc, bo chodzi o zwierzeta. Ja nie mam takiej mozliwosci w realu, niektórzy ja maja, ale nie są wpuszczani. Nie czarujmy się. Tam nie jest dobrze i pora to skonczyc. Mam pytanie. Co sie dzieje z odebranym satmtąd psem, o którym był ostatni program UWAGA? Jakoś ucichła ta sprawa a ja bym chciała wiedzieć co u psiaka. Gdzie aktualnie przebywa , nie musi byc podawany adres. I jaki jest jego stan zdrowia.[/QUOTE] Nie mam wiedzy na temat co stalo sie z psami jak piszesz 4 tys.(ale moze ktos Ci odpowie)i nie wiem dlaczego osoby,ktore chca pomagac nie sa wpuszczane.(o to trzeba zapytac kierownika)i nie wiem,dlaczego szkielety maja slady po udrzeniu.Wiem,ze trzeba pomoc psom. I tez jestem ciekawa co dzieje sie z psem pokazanym w UWADZE
  5. [quote name='tomtom666']ktoś gdzieś napisał, że MAGDA zabiła jakieś psy / ludzi / kosmitów? Na pytanie nie odpowiem, bo nawet nie jestem oficjalnie członkiem żadnej organizacji prozwierzęcej.[/QUOTE] Zarzuciles mi ze weszlam,bo nie naleze do zadnej organizacji,to tez mozesz wejsc,bo oficjalnie nie ...........,ale do niektorych zadne argumenty nie trafiaja.Kazdy wie lepiej. Narazie to te ORGANIZACJE,jak ktos napisal "wziely sie za lby'',to dziekuje Bogu,ze nigdzie nie naleze. I jezeli bedzie trzeba jechac,a bede miala mozliwosc zawsze pojade,bo tam psy potrzebuja pomocy. Nie pamietam od ktorego rokujest obowiazek utylizacji(moze ktos wie)to co M.S.miala robic ze zwlokami zwierzat?(mam na mysli kosci pokazane w Tvn) Sama na zakopane na dzialce zwloki mojego psa. I mam pytanie co Panstwo robicie jesli umrze wasze zwierze?Bo ze teraz zostawiacie u weta do utylizacji to pewnosc,ale kiedys?
  6. Nie chciala pewnie podpisac umowy,bo umowa zobowiazuje.:mad: I jeszcze wielkie dzieki za ogloszenia:loveu:
  7. [quote name='Aleksandra95']ale to on już taki duży ? :o[/QUOTE] Olu on ma juz 7 miesiecy on nie duzy on wielki.:lol: A ta pani co pytala o Juniora to tez "Pani do bani":mad:
  8. [quote name='bumel']Trzymajcie kciuki, bo dla Dextera szykuje się dt w Poznaniu:-) Chcą go wziąć pod opiekę: Labradory.info i Labradorretriever.com.pl[/QUOTE] Ja tez trzymam:thumbs::thumbs:
  9. Te piekny pies nazywa sie RENO i jest synusiem Gai:eviltong: Takie piekne cuuuuudo uroslo:evil_lol:,a rozpuszczony jak dziadowski bicz. Ale i tak wszyscy go kochaja:loveu:
  10. Nikt ze starych Znajdkowiczow nie rozpoznal psiny ze zdjec:shake:
  11. [quote name='jolam']Uluś to dzwoń proszę i wybierzcie 3 psy bo cioteczki czekaja na dane i ogłoszenia chcą robić :loveu:[/QUOTE] Jolu to tak;pilnie Laki,Bil i Junior.Zdjecia i opis na znajdkach. A o Bilu najlepiej domek z ogrodkiem,a w domku babcia zeby sie nie nudzil.:evil_lol:Moze tez odnalazl by sie w mieszkaniu,nie lubi byc sam. Nie toleruje kojca:shake: To niech dziewczyny cos skleca:eviltong: I jeszce Ramolka Jola prosila,ale na kotach to ja sie nie znam,a na Miau,to nie ogarniam.:diabloti: Angela dardzo dziekuje. Jaka psina jest na zdjeciach?
  12. Jolu zadzwonie do Joli i napisze,ktore pilne do ogloszen. Bric ma robote,a ja jeszcze zdjecia do wstawienia wyslalam,to chyba juz nie zyje.
  13. Angela wyslalam Ci sms-em 2 zdjecia jak mozesz to wstaw
  14. [quote name='Ada-jeje']A po co tam bylas jesli wolno spytac? jakas bide wyrwac z tego piekla? czy na kawie u znajomkow?[/QUOTE] Niestety na kawie nie bylam.A mam z tego miejsca adoptowana suke.A bylam pomagac.I wiecej nie bede wciagac sie w polemiki. I watpie czy ktos z Was byl ostatnio w Kor. A suke mam,ktora chcialam.
  15. Ile razy bylam tele razy weszlam to prosze nie pisac glupot,ze nie wpuszczaja.Prosze pojechac i sie przekonac.I nie naleze do zadnej organizacji,zeby nie bylo,ze kogos bronie.
  16. Pani Prezes:cool1:([SIZE=1]tego zamieszania)[SIZE=2]oraz wszystkim milośnikom [/SIZE][/SIZE]ZNAJDKÓW rodzinnych,spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Ula:tree1:
  17. [quote name='Zofia.Sasza']Tyle że te koty są chore, niezaszczepione, nieodrobaczone i niewysterylizowane :( Mają grzyba i świerzb. One MUSZĄ przejść przez DT, a z tego co wiem, kierownik nie godzi się na takie rozwiązanie...[/QUOTE] Zofio porozmawiaj z kierownikiem moze przekonasz go ,ze DT dla kotow to dobre rozwiazanie. Siłą spokoju go wez i mocą argumentów.
  18. Jolu Sonia ta co robilas jej ogloszenia wrócila.Te psiny ze Skarzyska nie maja szczescia.Mat 2 razy wracal.Najpiewr baba z Warszawy go wypatrzyla to jak przyjechał to się rozmysliła,a ze Jola nie miala miejsca u siebie to go musiałysmy odwiezc.Przykre
  19. [quote name='bajk21.']Jeszcze w starym roku, niemiła wiadomość, Sonia ze Skarżyska wrócila z adopcji, bo pogryzła listwę przypodlogową i okulary swojej nowej "pani" Wczoraj była TV, to jakaś nowa cyfrowa, która rusza od stycznia. Oni są nastawieni na adopcje i pokazywanie adopcji, najchętniej na żywo w momencie adopcji.[/QUOTE]Boze te psiny ze Skarzyska nie maja szczescia do ludzi:-(:-( Jolam ogloszenia dla Soni plizzzzzzzzzzzzzzz:-(
  20. [quote name='malagos']o to, to, to zdanie zrozumiałam. Bełkot powyżej - nie.[/QUOTE] Na Miau zbieraja na budy,a tu wycieczki osobiste
  21. animalon witamy na znajdkach i zapraszamy do roboty:diabloti:a tej troche jest a kocina pewnie nie ma ogloszen to nowy nabytek;)
  22. [quote name='jolam']To może ktoś się zainteresuje Sonią a weźmie jej córkę :-)[/QUOTE] doskonaly pomysl,one podobne
  23. ona tak dlugo czekala. parosku,a wiesz gdzie pojechala?
  24. [quote name='kahoona']Moi znajomi byli w piątek.[/QUOTE] to w koncu kiedy byli w piatek:crazyeye:bo post wczesniej ze w weekend. no to moze bys sie wybrala i pomogla,bo od klepania w klawiature napewno nie pomozesz tam pomagaja zwyczajni ludzie i nie bardzo ich obchodza rozgrywki personalne
  25. ja bylam w sobote i jakos ludzi nie widzialam,moze w innych godzinach byli?i zeby nie bylo to ktorys raz z kolei.
×
×
  • Create New...