Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Ja sie przyczaje z glosowaniem na koniec:lol:
  2. Wielkie dzieki dla Beki za 2 wory karmy.:loveu:Odebrane w sobote.:lol:
  3. Watek zalozyla Ola i ona powinna zmienic;) Junior jeszcze w kolnierzu,strupki ma na dupinie,a poza tym bez zmian:lol:
  4. [quote name='kejciu']Polecialo na konto Arona 89 zł z bazarku Oriflame - proszę o potwierdzenie otrzymania pieniążków na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226105-koniec-rozliczam-Oriflame-dla-Arona-06-05[/URL] dziekuję :):):)[/QUOTE] To my dziekujemy:loveu:
  5. [quote name='paros']Łaciata czyli Panda (ma imię!!!) wróciła z adopcji. Jola chyba szybko nie wstawi zdjęć, bo ma duże kłopoty z netem!!:shake: Szkoda, że tych zdjęć nie zabrałaś i nie przesłałaś do mnie to wstawiłabym.[/QUOTE] Zostalo Panda,super Karola wymyslila,a z tym imieniem wiaze sie dowcip:evil_lol::evil_lol:Szkoda,ze wrocila,ludziki nie maja cierpliwosci:mad:. Jutro jade .to moze te zdjecia zabiore,jak nie zapomne:diabloti::mad:
  6. Wiesiu wszystke psy,ktore sa u Joli mialy robione piekne zdjecia w sobote,takze sa aktualne. Jola miala wstawic,ale na tyn zadu...u,nie zawsze ma dostep do netu i mysle,ze dlatego ich nie wstawila. Jolu,prosimy o zdjecia :diabloti:pilne:lol: Wiem, wiem ze czasu niet,sorry:loveu:
  7. [quote name='mimiś']Ula, te 2 małe szczyle beżowy i łaciaty[huskowaty?]? a mamusia to która? czy pieski będą duże,jakiej są płci?na stronie nic nie ma:shake:[/QUOTE] Mimis do adopcji ze str.Znajdki;do wyboru do koloru: Melania,Fiona,Klusia,ktora wrocila z adopcji,Lusia-malutka do pol lydki. Murzyn,Nira,co dlugo domku szuka:-(Wiera,Kaktus i wiele wiele innych sierot Te dwa maluchy bezowy Jacus ma domek w Warszawie a lacata-haszczak:-opojechala do Pruszkowa,ale nie wiadomo czy nie wroci:-( W domu jest 2-letni pies i jest bardzo zazdrosny,nie wiadomo czy sobie poradza.Domek super szkoda by bylo gdyby wrocila:shake:
  8. [quote name='Witusiowa Ewa']Pozdrawiam serdecznie .Mój głos też oczywiście na Znajdki.[/QUOTE] Witaj Ewciu:lol:za glos dziekujemy a po 16 maja prosimy o glos na krakvet;)
  9. [quote name='kapuszek']znalazłam 2 opakowania (po 50 szt 100mg) cena w sumie 400 zł + kilkanaście tabletek gratis (100 mg). Proszę kogoś decyzyjnego o decyzję czy próbować[URL="http://www.dogomania.pl/forum/editpost.php?p=19074725&do=editpost"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/clear.gif[/IMG] Edytuj post[/URL] załatwić odbiór (oczywiscie z obejrzeniem leków itp.)[/QUOTE] W sprawie leku prosze dzwonic do Joli Iwan piekny jest,zdjecia joteski debesciarskie:multi:
  10. [quote name='gusia256']Głos oddany...[/QUOTE] bardzo dziekujemy:multi:
  11. [quote name='maja602']No właśnie. Nie ma wiadomości.[/QUOTE] W sobote jade do przytuliska to napisze. Napewno suka domowa.Do budy nie wchodzi.Jola zrobila jej legowisko na zewnatrz kojca.I ciagle szczeka.:shake: Jesli mozesz to zrob jej ogloszenia.
  12. Bardzo dziekujemy,mam nadzieje,ze znajdzie domek Tak dlugo juz jest u Joli:shake:
  13. [quote name='mimiś']bric-twoje ogłoszenie jeszcze jest aktywne, to co mam poczekać czy kazać ogłaszać wercie? a drugi pakiet-komu potrzeba ogłoszeń?[/QUOTE] Po konsultacji z Jola potrzebne sa ogloszenia szczeniakow i mamusi. Zdjecia na Znajdkach. Bardzo dziekujemy.:lol: W dalszym ciagu zapraszamy ludzikow na sobote do przytuliska:lol:
  14. [quote name='bric-a-brac']Popisałam trochę PW do osób, które bywały na wątku. Mam nadzieję, że ludzie pomogą Znajdkom wygrać... Tym razem musi się udać. PS. Kiedy są jakieś festyny?[/QUOTE] Bric chyba najblizszy na Dzien Ziemi w czerwcu.:lol:Pozno w tym roku:-(
  15. Bardzo dziekujemy za ogloszenia . telefon na Jole
  16. [quote name='jolam']dobra, zajarzyłam o co chodzi i zagłosowalam :-) idę namawiać innych ;-)[/QUOTE] namawiaj Jolu,:multi: namawiaj
  17. Znajdki oczywiscie:multi:moze teraz sie uda:lol:musi:eviltong:
  18. [quote name='beka']Ludziki ja nie mówie żeby go uśpic, głośno myślę. Jedno jest pewne - Jola go przyjeła, ale nie może go leczyc i utrzymywac. ma ze 40 zwierząt na głowie, kredyt i długi :(. Zamówiłam karme 40 kg, wzykła dla zdrowych piesków Joli. Tak uzgodniłyśmy wspólnie, bo niestety pozostałe tez muszą jesc. Dziś, jutro powinna być.[/QUOTE] Bardzo dziekuje za karme dla psiakow:loveu:bo jak slusznie zauwazylas jeszcze jest 38 piesiow i 5 kotow:lol:a dlug w lecznicy w R.jak do kosmosu:crazyeye:
  19. [quote name='Ewa_88']Nie musi być jakiś profesjonalny tekst, raczej prosty, podstawowe informacje. Ludzie w ogłoszeniach nie lubią czytać jakiś mega długich tekstów ;) Ten co jest na pierwszej stronie wydaje się być spoko, ale warto dopisać, że to psiak po przejściach. Czy nadal potrzebuje operacji - zebrać wszystko ważne, co pojawiło się w wątku :)[/QUOTE] Junior nie potrzebuje operacji,juz mial:lol:Junior juz mial ogloszenia to moze "sciagnij"albo napisz wedlug uznania,zaznaczajac,ze pies dla aktywnych ;) Jezeli dasz na mazowieckie to pomysl z dowozem moze byc.
  20. [quote name='ewes'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226738-Dom-dla-ma%C5%82ego-doros%C5%82ego-pieska-mazowieckie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226738-Dom-dla-małego-dorosłego-pieska-mazowieckie[/URL] może zaproponowac juniora? :roll:[/QUOTE] jak najbardziej:loveu:
  21. [quote name='paros']własnie zgłosiłam znajdki na Krakvecie [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15289&p=130179#p130179[/URL][/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu:
  22. Parosku mozesz zglosic Znajdki na krakvet:lol:
  23. Nowe wiesci z przytuliska nie sa optymistyczne. Jola kiedys pisala,ze powiatowy lekarz wet.sie czepia,i byla organizowana akcja ''sprzatanie''.Myslalysmy,ze sprawa ucichla.Nic z tego.W przytulisku byl dzielnicowy i zapowiedzial,ze powiatowy zlozy sprawe do sadu o ''prowadzenie schroniska nielegalnie''.:mad: W zwiazku z tym prosba,:modla::modla::modla:jesli jest na dogo prawnik,ktory za niewielkie pieniadze moglby udzielic Joli porady.A moze macie wsrod znajomych?Bardzo,bardzo prosimy. Zapraszamy na sobote,jest pilna robota.Mozemy z Warszawy zabrac 3 osoby. Dziewczyny Jola bez nas sobie nie poradzi:-(
  24. [quote name='Evelin']Znajdki muszą kiedyś wygrać.. Bo kac moralny po poprzedniej porażce (bardzo wątpliwej) pozostał... Pomogę, ile będę mogła...[/QUOTE] Z gory dziekujemy:loveu: Parosku co sie nakombinowalam z tym banerkiem.:angryy:Bys sie usmiala,Pol dnia sie meczylam i w koncu sie udalo.:multi:Taka zdolna jestem:oops::-( Nie wiem co podlinkowac moze glosowanie na krakwet?
×
×
  • Create New...