Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='jolam']Uluś a gdzie doczytałaś ? Trzeba zamieścić informacje na FB.[/QUOTE] widzialam,ze bric juz byla na tym watku. Jolu na mazowieckim dziewczyny zalozyly watek o azylu w Wolce Kozlowskiej i tam go znalazlam. To moze daj znac na FB A ze tak nieskromnie zapytam glosowalas w Krakvecie na Klembow i zozpusc wici u siebie,ze bardzo prosimy o glosy ,
  2. [quote name='paros']Na FB szukają psa [URL]http://www.facebook.com/events/282142571844508/[/URL] [B]KRUSZE gm. Klembów zaginął niski ok. 17 kg. pies z interwencji![/B] [IMG]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/373037_282142571844508_960788961_n.jpg[/IMG][/QUOTE]Kto szuka tego psa? Ten pies jest w Wolce Kozlowskiej u p.Lilianny.Doczytalam,ze rolnicy go przywiezli.
  3. [quote name='doris66']Z tego co piszesz Halinko, to Liza jest absolutnie wyjątkową, przekochaną sunią. Kogo ona teraz będzie nosić? Może Pani Zofia chciałaby tez kota? Tyle ich mamy do adopcji, ze tylko wybierać.[/QUOTE] Moglam powiedziec p.Zofii,ze jak wezmie Lize,to kota dostanie gratis:lol: Tak zachecalam ludzi na festynie jak bylysmy z psami.Pies gratis w pakiecie z kotem;)bo kociny tez mamy.
  4. Jak beda wiesci z nowego domku to napiszcie oki
  5. [quote name='doris66']Jakoś mi smutno. Jakby kogoś zabrakło. E.... tam, nic nie napiszę i tyle.[/QUOTE] Doris66 smutno,trzeba sie cieszyc:multi: Liza bardzo dobrze trafila,a zwolnilo sie miejsce dla kolejnej bidy:eviltong:
  6. Halo,halo jest tam kto? Napiszcie choc troche o dzisiejszym dniu;)bom bardzo ciekawa:lol:
  7. [quote name='santino']Zapisuję wątek. Rozumiem, że wet i $$ na razie są ogarnięte, tak? Czyli to czego potrzeba to domy i ogłoszenia?[/QUOTE] Santino jak pisala bajk21 potrzeb lekow na odrobaczenie
  8. [quote name='bric-a-brac']Mega1, bardzo, bardzo Ci dziękuję! Tak już traciłam nadzieję, że ktoś jeszcze zdeklaruje... Boję się o finansową przyszłość tych psiaków, zależy mi bardzo, żeby one nie obciążały finansowo przytuliska, bo pani Jola ma już mnóstwo podopiecznych i pomaga jeszcze innym. Serdeczne dzięki! Już ślę PW! :multi::multi::multi:[/QUOTE] Bric mam pomysla sklonujmy Jole.:lol: A u nas jeszcze jedna bida:-(
  9. klembow bardzo dziekuje:lol:
  10. :modla::modla::modla:Dziewczyny Klembow prosi o glos.Zmobilizujmy sie prosze
  11. No to dziewczyny szerokiej drogi i buziaki dla Lizy od ciotki Uli W takich domkach to moge robic wizyty codziennie
  12. No i prosze wspolnymi silami kolejna bida ma domek.:multi:Superowy domek:evil_lol: Bedzie Warszawianka pelna geba i moge ja miec na oku:eviltong:(jakby co)
  13. Zofia&Sasza bardzo sie ciesze,ze bylas w Korawiewicach i sama przekonalas sie jak jest.Mysle,ze Twoja relacja jest wiarygodna(dla mnie napewno)
  14. [quote name='doris66']Czyli razem dałyśmy radę. Superowo. Wizyta jest we wtorek, to transport może być w środę. Liza pakuj sie, Halinko oswój sie z myślą, że Liza wyjeżdza. Do swojego domu wyjeżdza, i mam nadzieje że bedzie szczęsliwa.[/QUOTE] Domek superowy.:multi:Liza bedzie miala bardzo dobrze.Pakujcie majdan dziewczyny i w droge. Jak jeszcze kiedys trzeba bedzie pomoc to jestem do uslug;)
  15. [quote name='jolam']Ja też szukam takiego transportu z okolic Poznania do W-wy. Może ktoś weźmie dwa psiaki (moja to sunia) ?[/QUOTE] Jolu psina jedzie z Bialegostoku;)a szukalas na transportowym?
  16. [quote name='doris66']Szukamy kogoś z Warszawy kto mógłby w najbliższych dniach przeprowadzić wizytę przedadopcyjną , w Warszawie na Bielanach. Szukamy tez transportu dla suni ( średniej wielkości tak do 20 kg wagi ) do Warszawy.[/QUOTE] Poprosze o blizsze dane na pv
  17. [quote name='bajk21.']Nie będę się dzisiaj wypowiadać na temat Wólki Kozłowskiej, jutro podjadę i porobię zdjęcia, oraz wstawię swoją wypowiedz. Ula ja już wzięłam z Klembowa następną bidę, to Remus, który poszedł do adopcji.[/QUOTE] To co tak dzialasz po cichu:lol:ale jak poszedl to moze by nast......;) Trzeba zajac sie promocja Nera,on dlugo siedzi.
  18. [quote name='jolam']Znajdzie, znajdzie :-)[/QUOTE] Musi:mad: I nastepny kwiatek z naszego terenu Wolka Kozlowska likwidacja azylu 60 psow do wziecia:-(bida az piszczy.
  19. Nie chce sie wtracac,ale moze tylko Zapomniane Klembow prosi o pomoc,bo poczatek sie zle kojarzy
  20. Jolu bardzo Ci dziekuje:multi:a on z takie bidy wyciagniety Szefowa powiedziala,ze jak on znajdzie domek to wezmie z Klembowa kolejna bide:-(
  21. Klembow a teraz Wolka Kozlowska to chyba jedna gmina?Bo oba przytuliska sa w niedalekiej odleglosci.A wladze gminy nie moga pomoc?
  22. [quote name='paros']niech skontaktują się z dogomaniaczką [B]amikat[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/members/12443-amikat[/URL][/QUOTE] Dzieki namiary podane
×
×
  • Create New...