UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Bil juz tak nie szaleje,bo musi chodzic w kolnierzu :shake: i jest obrazony na caly swiat,ze tatusiem nie bedzie:lol: Paulina robila zdjecia moze wstawi? A ja jeszcze tu poprosze o 1% podatku na ZNAJDKI -
ZNAJDKI prosza o 1% podatku -podaj dalej:evil_lol:
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Aniu z tego co wiem to takich ogloszen nie bylo. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']znajdki proszą o 1% podatku :modla::modla::modla::modla: [URL="http://znajdki.pl/1procent/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1649/ban1proc.jpg[/IMG][/URL] Ula teraz dobrze??[/QUOTE] bardzo dobrze i wielkie dzieki:modla::modla::modla::modla: -
Pani Grazynko a zdjecie Daszy to mozna prosic;)bo ostatni raz ja widzialam jak ja do Pani zawiozlysmy z Jola:lol: Zdrowka zycze Wam obu.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac'][COLOR=dimgray]W US to raczej nie... [/COLOR] Pipi poszła do DS.[/QUOTE] Widzialam,ze lezaly ulotki z prosba o 1 % -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ulotki mozna porozkladac w urzedzie skarbowym -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Igam']Ja w weekend znów na szkolenie jadę, ale mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre nie tylko mi ;) Zeszłym razem wróciłam z wyładowanym karmą samochodem :) Tym razem zbiórka na Znajdki ma być oficjalna. Jestem w trakcie drukowania ulotek (dzięki Paros :) ) które porozdaje podczas warsztatów :p[/QUOTE] To masz odpuszczone;)ale nastepnym razam sie nie wymigasz:razz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A ja nieustajaco pytam czy jedzie ktos w sobote do Joli?:mad: -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
UlaFeta replied to paula82's topic in Już w nowym domu
[quote name='Annaa4']Ile obecnie jest szczeniaków ?? Sunia jest wysterylizowana ? Bazarek robię potrzebuje wiedzieć na co zbieramy :D Aniu zbieramy na dlug w lecznicy -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Annaa4']Jak karzesz Pani tak głosuje :))[/QUOTE] i ja tez bo jak wszyscy to wszyscy -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mam juz jedna chetna do sprzatania ktos jeszcze chetny -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='3 x']ja mam 3 kg puriny dla szczeniąt jakby ktoś jechał do p. Joli przez Targówek (lasek bródnowski) to chętnie oddam[/QUOTE] Moge zabrac bede jechac z Brodna -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bajk21.']Nie bardzo mam czas pisać, ale malemu jest trochę lepiej, bo wczorajszej nocy prawie wcale nie spalam, miał 40 i 3 kreski temperatury. Szczylek ma ropień na łapce po wenflonie i drugi po zastrzyku na karku, dzisiaj mu ponacinali i powkladali sączki, ktore po godzinie sobie wyjął, ale jest lepiej, jeszcze tylko mażę żeby przestaly mieć rozwolnienie. Zapraszam wszystkich serdecznie, nawet jeśli nie do sprzątania to w celu integracji, Bric też, a wogule to co tu pisać, tylko jedno "jesteście kochane", bez Was bylo by bardzo ciężko, a nawet niemożliwe, aby dać schronienie tylu psiakom. Jest ciężko, w lecznicach jak zwykle zaczynają się długi, ale razem jakoś damy radę. Wstawcie zdjęcia Hasiorki i suni z lecznicy, tej, ktora miała małe. Jutro ma przyjechać TTV, nakręcić psy do adopcji.[/QUOTE] Jolu dzieki za zaproszenie:evil_lol:a komu nie po drodze sprzatanie to moze na integracje przyjechac:eviltong:a u Pani Prezes fajnie jest i takie fajne piesy -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Do sprzątania to pomagier ze mnie kiepski :(, ale jak uda mi się to coś ciężko pracującym upiekę. tylko dajcie znać kiedy będziecie jechać ;)[/QUOTE] Ewcia zobaczymy ilu bedzie chetnych.:mad:Chcialabym w sobote. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']to teraz będzie kto jak na wątku znajdek się znalazł? Ja to tak jak do mnie p. Jola zadzwoniła, czy Sonię/Sambę wezmę i tak się jakoś potoczyło, choć fakt faktem, że początki były trudne i gdybym nie poznała p. Joli i "Znajdek" sama osobiście, pewnie uległabym błędnej opinii, o której mi kilka nieprzyjaznych Znajdkom osób mówiło. Mnie osobiście boli to, że są różne fundacje/organizacje pro zwierzęce i zamiast się wspierać i w miarę możliwości sobie pomagać robią wszystko, aby drugiemu zaszkodzić, zgnębić. Taka głupia, nikomu (a najbardziej psom) niepotrzebna rywalizacja. Dzielenie zwierząt na "moje" i Twoje".[/QUOTE] Paula nie trzeba glupot sluchac:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bardzo Was prosze robmy swoje.:cool1: A moze by tak pojechac w sobote 17 marca i posprzatac kupy. Jest ktos chetny?bo od walenia w klawiature kupy sie nie sprzetna:mad: Eva jak juz kupy beda posprzatane,to mozemy zjesc pyszne ciasto:loveu:byle jakie nie bede wybrzydzac. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']to nie wiedziałam. a chyba warto tam być z naszą szeroką ofertą asortymentową :)[/QUOTE] a u ciebie wczesniej festynu nie bedzie? bo ja juz tesknie za takimi integracyjnymi wyjazdami;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric prosze dziewczyny zbieraja na sterylke suni wyciagnietej z Korabiewic Zrobily bazarek z wedzonymi kurzymi lapkami. Nie umiem przekleic link,jakbys mogla,prosze -
[quote name='tripti']stopniowo, teraz pilniejsze są te ciężarne, ale wszystko idzie do przodu. dziś wieczorem sprzętu zostało trochę dokupionego - miały być łopaty i taczki i pewnie coś tam jeszcze. UlaFeta - jak to zlokalizować? jest tam gdzie była boks 112, dziś tam też była, boksy za stajnią. Ma jakieś problemy, jest bardzo niespokojna i wywala zęby w stosunku do ludzi, z małym psem, z którym teraz mieszka ma poprawne relacje.[/QUOTE] Wchodzilysmy z Zofia.Sasza do wszystkich boksow za stajnia i zadna psina nie szczerzyla zebow.Pewnie jej nie poznalam:-(
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']no, to kawałek, ale dla chcącego... ;) dasz radę najlepiej pewnie, albo SKM-ką do Rembertowa i 345 do mnie, albo czymś do linii 145, albo na wiatraka, albo do młodzieńczej. Trzeba sprawdzić jak bliżej...[/QUOTE] Mala czarna jak masz pod reka 190 to do mac donalda przy mlodzienczej i dalej 145 taka wycieczka po Wawce:lol: dasz rade:evil_lol: