UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wolontariuszki z Klembowa szukaja prawnika,ktory by udzielil im porady gratisowo,moze znacie kogos?albo moze jest wsrod nas;) -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='Annaa4']Nie zapeszając zwolniła mi się jedna deklaracja bo psiak dom znalazł, Od lutego skromnie po dychu na każdego mogę wpłacać.[/QUOTE] Jak Annaa4 wkracza do akcji to psiny szybko znajduja domki.:lol:To do lutego ich juz nie bedzie:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wiesz Parosku,jak byla przeprowadzka to do Joli dzwonili z Łodzi w sprawie kota.Juz Jolci kiedys powiedzialam,zeby z domu nie wychodzila,bo zawsze jakas bide znajdzie.A teraz nawet jak nie wyjdzie to maile,telefony.....Jola sama ledwie zywa,bo tyle zwierzakow sama ogarnia,a teraz jeszcze Klembow doglada. Nasza Jola WIELKIM CZLOWIEKIEM jest.Czapki z glow. -
TVP 1 Wiadomości 13.01.2012!!! wpływ ustawy i sposoby obejścia
UlaFeta replied to kiwiadams's topic in TV & radio
mozesz wstawic link jak masz -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Parosku widzialam zdjecia Nera.Fajne jest to 3 jak opiera sie na "ludziu" A ten owczarek to skad sie wzial? -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
UlaFeta replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolam']Lakuś pochodzi ze znanej hodowli labków. Mieszka sobie niedaleko Szczecina na dużej posiadłości. Po tatuażu doszliśmy do hodowcy a ten do właściciela. Chłopak ma 7 lat i lubi sobie czmychnąć na spacerek. Tym razem miał daleki spacerek z wizytą w schronisku. Troche żałuje, że nie mogłam Go wziąść do siebie chociaż na tydzień ;-) Ale akcja był szybka i dobrze się skończyła :-) Dziękujemy DT[/QUOTE] No to git:lol:(tak mowilo sie za mojej mlodosci:lol:) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']jak to nikt nie pamięta :mad: miał pakiet ogłoszeń zamówionych przez Jolam i ja mu też robiłam ogłoszenia.[/QUOBardzo przepraszam,pewnie mi umknelo:oops:Parosku Ty dobrze wiesz jak bylo:diabloti:Ja wtedy nie moglam spac.Jeszcze takiego psiny nie widzialam:-(:-(:-(,Chudy jak 7 nieszczesc,wystrachany tak,ze zesikal sie Joli w samochodzie.I ci przyszli"wlasciciele",:mad:za nic by tam nie zostal.I taka nasza bezsilnosc co zrobic,bo Jola by go do Klembowa nie odwiozla. A jakie byly zdjecia w ogloszaniach?Te co na Znajdkach Jolam on jest na Znajdkach w szczeniakach do adopcji.Wielkie dzieki:calus: -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
UlaFeta replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolam']Mam dla Wszystkich dobrą wiadomość - znaleźliśmy domek Lakusia :multi: Własciciele zabrali Go już do domku :multi: Czyli imię okazało się szczęśliwe :lol:[/QUOTE] Brawo dziewczyny:multi::multi: Jolu napisz cos wiecej plizzzzzzzzzzzzzzzzz -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Moze by wardecia (tak po znajomosci)porobila tez ogloszenia dla Nera. Bardzo lezy mi na sercu ten pies wyciagniety z Klembowa(juz Jola napisala).On juz tyle siedzi u p.Agnieszki na bdt i nikt o nim nie pamieta:-(:-(. Moze p.Prezes by porobila nowe zdjecia,bo te co sa na znajdkach to po mojemu sie nie nadaja.One byly robione niedlugo po przyjezdzie do p.Agnieszki. Bric bedziesz miala wiecej czasu a co ferie masz?:crazyeye: -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
UlaFeta replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Jolu czemu Lakus spi w klatce kenelowej?Broi cos? Nie chce sie madrzyc,ale czytalam,ze dt.spuszcza go ze smyczy i nie przekonuje mnie ,ze jak go zawolaja to wraca.Jak sie czegos przestraszy to zwieje.Znam takie przypadki.Po mojemu to za wczesnie. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Uuuuu, a ja już oddałam głos na Szydłowiec :oops: Właśnie nie wiedziałam czy wybrać Klembów czy Szydłowiec... no i widząc jak emirowi przybywa się pośpieszyłam i kliknęłam na Szydłowiec... Trudno, za późno.[/QUOTE] Bric za całą pracę dla ZNAJDEK daruję Ci to głosowanie. Wielki szacun:cool2::cool2: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']chcesz to masz :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/142479-Szczeniaki-i-kociaki-pani-JoliB-KOCI-KATAR-PILNIE-POMOC-NA-CITO%21%21"][B]http://www.dogomania.pl/threads/142479-Szczeniaki-i-kociaki-pani-JoliB-KOCI-KATAR-PILNIE-POMOC-NA-CITO!![/B][/URL][/QUOTE] Dzieki parosiku nikt nie znalazl a Ty jak detektyw:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zaglosowalam ,ale trzeba sie zmobilizowac bo narazie przegrywaja -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wlasnie i ja szukalam i nie znalazlam.Byly bazarki ale na przytulisko Joli,byl wątek kotów z kocim katarem. Są zdjecia od 100 strony -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zgagula']jedna z fotek to moja profilowa :) muszę się wziąć za uporządkowanie wszystkich jej zdjęć a wtedy jakieś fotki na pewno wstawię :) ogólnie już jest po sterylizacji, przeszła zapalenie jelit i była przeziębiona... ale to wszystko przez jej ciekawość (najadła się czegoś w lesie) i szaleństwo- niezmordowana potrafi biegać kilka godzin a że to jej pierwsza zima to nie przyzwyczajona że trzeba mordkę zamykać :) ja już choruję na kolejnego psiaka bo wiem, że Gadze towarzystwo się przyda ale rozsądek podpowiada że trzeba się wstrzymać.. zobaczymy jak długo :)[/QUOTE] to trzymam za slowo z tymi zdjeciami;)my tu lubimy oglądać fotki:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zuzia_kuzik']Dziewczyny pilnie posuzkuje kogos z warszawy z imielina[/QUOTE] Ewa Marta jest z Ursynowa pewnie Ci pomoze. odgruzuj skrzynke -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zgagula']Witam! tak się miło składa, że to ja z chłopakiem zostaliśmy oczarowani- a wręcz zaczarowani przez Zgagę (teraz już Gagę) :) nie mieszka już w grodzisku, teraz niestety mieszkamy w bloku ale z lasem za plecami i mnóstwem psiaków dookoła- kiedy byśmy nie wyszli na spacer spotykamy kilka psów z którymi biega i się bawi:) pozdrawiam![/QUOTE] a foty mozna prosic;) dziekujemy za wiesci -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac'][B]Trikolorek [/B]nowy w typie [B]colie [/B]ma żółty kamień na zębach, więc młody nie jest. No i chudy jest bardzo... Jakby psów było mało, pani Jola planuje jeszcze wyłapać i [B]wysterylizować sukę[/B], która wraz z paroma psami koczuje gdzieś w okolicy. Ktoś je raczej dokarmia, bo dobrze wyglądają i długo tam już są. Ale to suka, więc trzeba ciachnąć. I być może będzie to sterylka aborcyjna. Jakby kosztów było mało, to jeszcze [B]Bill [/B]zafundował pani Joli emocje, bo wyrwał sie jakoś z kojca i skaleczył tak, że trzeba go było zszyć. Ola pisała, że Bill jest super mądry, ekspresowo nauczył się komend, co widać na fotach tych z co Ola z koleżanką wczoraj robiły. Potrzeba mu ogłoszeń. Jest młody, około roku. Bardzo mądry. Toleruje suki. [B]Junior [/B]z nowymi fotami też do nowych ogłoszeń. I [B]Benek[/B], śmiszny niskopodłogowiec (i szczekacz, który nie da przez tel. pogadać :evil_lol: ) Psy trzeba odrobaczyć, potrzebny [B]Aniprazol[/B], może ktoś ma nadwyżki i zechce oddać? Przy tylu czworonogach to spory wydatek. Wkrótce do Pauli82 trafią [B]Rudzia i Bipek[/B].... będzie potrzebna kasa... Ale im założymy nowy wątek jak już będą u Pauli. Tattoi, napisz coś o Bipku jesli zajrzysz, jaki jest, jak do Ciebie trafił, cokolwiek? To by było na tyle w skrócie telegraficznym.[/QUOTE] No i roboty po kokardy.Pani Prezes nie lubi nudy.;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Olu i jeszcze,podpisz psiaki;)a ten owczarek to kto;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Juz ogladnelam,na explorerze zdjelam zabezpieczenia -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Kurde sprawdzalam na mozzili i nic pokazuje sie polaczenie niezaufane -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Olu nie otwieraja mi sie zdjecia