Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Wolontariuszki z Klembowa szukaja prawnika,ktory by udzielil im porady gratisowo,moze znacie kogos?albo moze jest wsrod nas;)
  2. [quote name='Annaa4']Nie zapeszając zwolniła mi się jedna deklaracja bo psiak dom znalazł, Od lutego skromnie po dychu na każdego mogę wpłacać.[/QUOTE] Jak Annaa4 wkracza do akcji to psiny szybko znajduja domki.:lol:To do lutego ich juz nie bedzie:eviltong:
  3. Wiesz Parosku,jak byla przeprowadzka to do Joli dzwonili z Łodzi w sprawie kota.Juz Jolci kiedys powiedzialam,zeby z domu nie wychodzila,bo zawsze jakas bide znajdzie.A teraz nawet jak nie wyjdzie to maile,telefony.....Jola sama ledwie zywa,bo tyle zwierzakow sama ogarnia,a teraz jeszcze Klembow doglada. Nasza Jola WIELKIM CZLOWIEKIEM jest.Czapki z glow.
  4. mozesz wstawic link jak masz
  5. Parosku widzialam zdjecia Nera.Fajne jest to 3 jak opiera sie na "ludziu" A ten owczarek to skad sie wzial?
  6. [quote name='jolam']Lakuś pochodzi ze znanej hodowli labków. Mieszka sobie niedaleko Szczecina na dużej posiadłości. Po tatuażu doszliśmy do hodowcy a ten do właściciela. Chłopak ma 7 lat i lubi sobie czmychnąć na spacerek. Tym razem miał daleki spacerek z wizytą w schronisku. Troche żałuje, że nie mogłam Go wziąść do siebie chociaż na tydzień ;-) Ale akcja był szybka i dobrze się skończyła :-) Dziękujemy DT[/QUOTE] No to git:lol:(tak mowilo sie za mojej mlodosci:lol:)
  7. [quote name='paros']jak to nikt nie pamięta :mad: miał pakiet ogłoszeń zamówionych przez Jolam i ja mu też robiłam ogłoszenia.[/QUOBardzo przepraszam,pewnie mi umknelo:oops:Parosku Ty dobrze wiesz jak bylo:diabloti:Ja wtedy nie moglam spac.Jeszcze takiego psiny nie widzialam:-(:-(:-(,Chudy jak 7 nieszczesc,wystrachany tak,ze zesikal sie Joli w samochodzie.I ci przyszli"wlasciciele",:mad:za nic by tam nie zostal.I taka nasza bezsilnosc co zrobic,bo Jola by go do Klembowa nie odwiozla. A jakie byly zdjecia w ogloszaniach?Te co na Znajdkach Jolam on jest na Znajdkach w szczeniakach do adopcji.Wielkie dzieki:calus:
  8. [quote name='jolam']Mam dla Wszystkich dobrą wiadomość - znaleźliśmy domek Lakusia :multi: Własciciele zabrali Go już do domku :multi: Czyli imię okazało się szczęśliwe :lol:[/QUOTE] Brawo dziewczyny:multi::multi: Jolu napisz cos wiecej plizzzzzzzzzzzzzzzzz
  9. Moze by wardecia (tak po znajomosci)porobila tez ogloszenia dla Nera. Bardzo lezy mi na sercu ten pies wyciagniety z Klembowa(juz Jola napisala).On juz tyle siedzi u p.Agnieszki na bdt i nikt o nim nie pamieta:-(:-(. Moze p.Prezes by porobila nowe zdjecia,bo te co sa na znajdkach to po mojemu sie nie nadaja.One byly robione niedlugo po przyjezdzie do p.Agnieszki. Bric bedziesz miala wiecej czasu a co ferie masz?:crazyeye:
  10. Jolu czemu Lakus spi w klatce kenelowej?Broi cos? Nie chce sie madrzyc,ale czytalam,ze dt.spuszcza go ze smyczy i nie przekonuje mnie ,ze jak go zawolaja to wraca.Jak sie czegos przestraszy to zwieje.Znam takie przypadki.Po mojemu to za wczesnie.
  11. [quote name='bric-a-brac']Uuuuu, a ja już oddałam głos na Szydłowiec :oops: Właśnie nie wiedziałam czy wybrać Klembów czy Szydłowiec... no i widząc jak emirowi przybywa się pośpieszyłam i kliknęłam na Szydłowiec... Trudno, za późno.[/QUOTE] Bric za całą pracę dla ZNAJDEK daruję Ci to głosowanie. Wielki szacun:cool2::cool2:
  12. [quote name='paros']chcesz to masz :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/142479-Szczeniaki-i-kociaki-pani-JoliB-KOCI-KATAR-PILNIE-POMOC-NA-CITO%21%21"][B]http://www.dogomania.pl/threads/142479-Szczeniaki-i-kociaki-pani-JoliB-KOCI-KATAR-PILNIE-POMOC-NA-CITO!![/B][/URL][/QUOTE] Dzieki parosiku nikt nie znalazl a Ty jak detektyw:lol:
  13. Zaglosowalam ,ale trzeba sie zmobilizowac bo narazie przegrywaja
  14. mam troche rzeczy na bazarek,moge obfocic i wyslac na maila ktos chetny?
  15. Wlasnie i ja szukalam i nie znalazlam.Byly bazarki ale na przytulisko Joli,byl wątek kotów z kocim katarem. Są zdjecia od 100 strony
  16. [quote name='zgagula']jedna z fotek to moja profilowa :) muszę się wziąć za uporządkowanie wszystkich jej zdjęć a wtedy jakieś fotki na pewno wstawię :) ogólnie już jest po sterylizacji, przeszła zapalenie jelit i była przeziębiona... ale to wszystko przez jej ciekawość (najadła się czegoś w lesie) i szaleństwo- niezmordowana potrafi biegać kilka godzin a że to jej pierwsza zima to nie przyzwyczajona że trzeba mordkę zamykać :) ja już choruję na kolejnego psiaka bo wiem, że Gadze towarzystwo się przyda ale rozsądek podpowiada że trzeba się wstrzymać.. zobaczymy jak długo :)[/QUOTE] to trzymam za slowo z tymi zdjeciami;)my tu lubimy oglądać fotki:eviltong:
  17. [quote name='zuzia_kuzik']Dziewczyny pilnie posuzkuje kogos z warszawy z imielina[/QUOTE] Ewa Marta jest z Ursynowa pewnie Ci pomoze. odgruzuj skrzynke
  18. [quote name='zgagula']Witam! tak się miło składa, że to ja z chłopakiem zostaliśmy oczarowani- a wręcz zaczarowani przez Zgagę (teraz już Gagę) :) nie mieszka już w grodzisku, teraz niestety mieszkamy w bloku ale z lasem za plecami i mnóstwem psiaków dookoła- kiedy byśmy nie wyszli na spacer spotykamy kilka psów z którymi biega i się bawi:) pozdrawiam![/QUOTE] a foty mozna prosic;) dziekujemy za wiesci
  19. [quote name='bric-a-brac'][B]Trikolorek [/B]nowy w typie [B]colie [/B]ma żółty kamień na zębach, więc młody nie jest. No i chudy jest bardzo... Jakby psów było mało, pani Jola planuje jeszcze wyłapać i [B]wysterylizować sukę[/B], która wraz z paroma psami koczuje gdzieś w okolicy. Ktoś je raczej dokarmia, bo dobrze wyglądają i długo tam już są. Ale to suka, więc trzeba ciachnąć. I być może będzie to sterylka aborcyjna. Jakby kosztów było mało, to jeszcze [B]Bill [/B]zafundował pani Joli emocje, bo wyrwał sie jakoś z kojca i skaleczył tak, że trzeba go było zszyć. Ola pisała, że Bill jest super mądry, ekspresowo nauczył się komend, co widać na fotach tych z co Ola z koleżanką wczoraj robiły. Potrzeba mu ogłoszeń. Jest młody, około roku. Bardzo mądry. Toleruje suki. [B]Junior [/B]z nowymi fotami też do nowych ogłoszeń. I [B]Benek[/B], śmiszny niskopodłogowiec (i szczekacz, który nie da przez tel. pogadać :evil_lol: ) Psy trzeba odrobaczyć, potrzebny [B]Aniprazol[/B], może ktoś ma nadwyżki i zechce oddać? Przy tylu czworonogach to spory wydatek. Wkrótce do Pauli82 trafią [B]Rudzia i Bipek[/B].... będzie potrzebna kasa... Ale im założymy nowy wątek jak już będą u Pauli. Tattoi, napisz coś o Bipku jesli zajrzysz, jaki jest, jak do Ciebie trafił, cokolwiek? To by było na tyle w skrócie telegraficznym.[/QUOTE] No i roboty po kokardy.Pani Prezes nie lubi nudy.;)
  20. [quote name='malvaaa']z dessą została już tylko jedna sunia, druga wczoraj znalazła domek :)[/QUOTE] I ta sa wspaniale wiesci:multi:
  21. Olu i jeszcze,podpisz psiaki;)a ten owczarek to kto;)
  22. Juz ogladnelam,na explorerze zdjelam zabezpieczenia
  23. Kurde sprawdzalam na mozzili i nic pokazuje sie polaczenie niezaufane
  24. I jeszcze jest Ilianka i Desa ze szczeniakami dwoma bo jedna sunia juz w domku.I Rekso tez pojechal.
×
×
  • Create New...