Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Parosku kochany wrzuc na watek Iwanka link do glosowania na znajdki w ankiecie krakvetu,i na glosowanie na dogo A moze by ktos bystry w banerkach zrobil takowy,zebysmy sie rzucaly w oczy.prosze:modla::modla::modla::modla:i najlepiej zeby byl podlinkowany:lol: Parosku odgruzuj skrzynke;)
  2. To sie poczestuj:lol: A teraz na powaznie. Czy ktos z Warszawy dysponuje czasem i samochodem w poniedzialek miedzy 13 a 19.Iwan ma wizyte u prof.a Jola na obecna chwile ma zepsuty samochod:-( i nie wiadomu czy do poniedzialku bedzie naprawiony.:shake:
  3. Paros zglosila przytulisko znajdki jako wspolnego kandydata Dogo i Miau do akcji krakvetu na maj. Bardzo prosimy o glosy.:modla:Moze tym razem sie uda.Joli potrzebna kazda pomoc.
  4. Donka wymizialam Iwanka od Ciebie i mysle,ze nie tylko od Ciebie.:lol: Zdrowie bez zmian,czekamy na wizyte,dobrze,ze tak szybko sie Joli udalo zalatwic.
  5. Nic nie przyspieszysz,ale zapewniam Cie,ze Jola zrobi wszystko,zeby mu pomoc. Zaraz jade do przytuliska i jak wroce napisze nowe wiesci. Moze tak byc. Ten pies bardzo lezy mi na sercu.I uwierz mi jak dowiedzialam sie co mu jest to sie poplakalam:-(
  6. [quote name='jolam']Marzę o dniu kiedy tych bid będzie - zero .... Czy to kiedyś nastąpi ?[/QUOTE] Jolu marzenia sie spelniaja:eviltong:
  7. Nie bylam przy badaniach u dr. Persony.Zawozilam go z Jola do lecznicy jak zostal zabrany od pauli i wtedy widzialam ta jego dupine.Poza tyn jest cudowny.Bylam wczoraj w przytulisku.Daje sie glaskac, przytulac.Suuuuuuuuuuuuperowy pies i taki chory.:-( Jola przy okazji wizyty z Aronem u dr. Marcinskiego umowila sie na usg z Iwankiem na 8 maja
  8. [quote name='thinkplando']witajcie, monika ja też chęnie się ogarnę i skoro Ty zapewnisz maj to na czerwiec mogę mu kupić hepatica. Tylko tak myślę - 1kg dziennie to nie za dużo ? wiem że należy go odkarmić ale wydaje mi się że stopniowo należy mu zwiększać ilość karmy...z tego co wiem, a sama mam niufa samca to za dużo, tym bardziej, że pies jest rekonwalescentem i co za dużo może być niezdrowo. Kto zalecił 1kg dziennie -wet? podłączam się pod pytanie - gdzie można podesłać leki ?[/QUOTE] Jezeli jestes z Warszawy moge odebrac i przekazac Joli(bajk 21)mamy czesty kontakt
  9. Bardzo dziekuje za zalozenie watku i za tak liczne przybycie.Widzialam te czyraki "na zywo",zdjecie tego nie oddaje.Masakra.:-(
  10. [quote name='Livka']Ile to usg kosztuje ?[/QUOTE] Ja za usg u dr.Marcinskiego placilam stowe.Moze dr.inaczej policzy jako ze Aronek przytuliskowy:-(
  11. [quote name='mmmonika']Niefajny czas na proszenie o pomoc-majowka, ladna pogoda-ludzie powyjezdzali i nie siedza przed komputerem. Sprobuje poza netem zainteresowac Aronem znajomych niufkarzy... A jak z tym wtorkowym USG-dojdzie do skutku pomimo braku funduszy? Oj Aronku ale mnie zauroczyles.[/QUOTE] Usg bedzie,ale dlug zostanie.:-(
  12. Zapomnialam napisac,ze Jola miala zawiezc kota Teodora do nowego domku na 17.00 Nie pojechala.:-(
  13. Od wczoraj w przytulisku 2 nowe psy;Petra i przepiekny owczarek niemiecki dlugowlosy Iwan-chory oczywiscie,bo po co komu chory pies.Zamiast leczyc mozna wyrzucic:mad: Kolo dupencji dredy, na ogonie dredy,pies nie mogl sie zalatwic.Ledwo chodzil.Przysiadal na tylnie lapy.Jola chciala mu powycinac te dredy ale sobie nie dal.Myslalysmy,ze ma uszkodzony kregoslup.Co bylo robic-do weta.Po przeswietleniu okazalo sie,to nie kregoslup,ale pies ma w sobie kupe,duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo kupy.No to lewatywa,duuuuuuuuuuuuuuzo lewatywy.Po wycieciu dredow pod ogonem pokazaly sie jakies guzki.Czyracznica odbytu.(czy jakos tak)i zwezenie jakiegos kanalu,przez ktory przechodzi kal.(Pani doktor nie mogla wsadzic palca w odbyt:shake:) Dzis ma go obejrzec chirurg i zadecydowac co dalej.Do lecznicy zajechalysmy o 14,30 a wyszlysmy prawie o 21. Na watku Petry opisalam cala podroz od Pauli do weta.Kto ciekawy niech przeczyta;) I tak minela sobota:evil_lol:
  14. Petra pojechala wczoraj do Joli a jazda z nia nie nalezala delikatnie mowiac do najlepszych. Pierwszy raz spotkalam sie z takim zachowaniem.Mimo,ze byla przywiazana do siedzenia chciala wysiadac w biegu.Nie moglysmy zamknac okiem,bo jechal jeszcze owczarek niemiecki,ktory strasznie smierdzial.Kto wie jaki Jola ma samochod,to moze sie zdziwic,ze upchnelysmy dwa duze psy. Chodzila nam po glowach,wyrywala sie,byla nie do opanowania.Dodam,ze to wszystko bylo podczas jazdy.Obie nie moglysmy sobie z nia poradzic.W pewnym momencie wisiala za oknem.Wciagnelam ja do srodka jakims nadludzkim wysilkiem.Ludzie z przejezdzajacych samochodow patrzyli na nas jak na wariatki.Dwie nieduze kobitki jeden pies wariat i owczarek,ktory nic sobie z tego nie robil(dzieki Bogu).To dobrze,ze Jola miala w samochodzie sedaln,ktory wlala jej do wiszacej za oknem paszczy.Po 10 minutach suka padla w sensie przysnela.I tak dojechalysmy do lecznicy bo owczarek chory:-( A teraz nasze straty;ja jestem podrapana Jola ma przecieta warge i podramana karoserie w samochodzie.:shake:
  15. [quote name='kejciu']Podobno ma byc piekna pogoda:)dzień wolny - oby tylko pani Joli pasowało :) będziemy do Niej dzwoniły i pytaly :)[/QUOTE] Jola jedzie 1 maja na usg z Aronem ale bede ja i jeszcze przemile dziewczyny Zapraszamy:lol:buty na zmiane i rekawiczki mile widziane.;) Roboty kupa:eviltong:
  16. [quote name='mmmonika']Mam informację, że żarełko już jedzie kurierem :)[/QUOTE] Bardzo dziekujemy Jak wszystko sie ulozy pomyslnie to dzis go odwiedze:lol:
  17. Paula to trzeba bylo go zagonic do sprzatania:mad:
  18. [quote name='mmmonika']Chciałam zaprosić na mój pierwszy w życiu bazarek, z którego ewentualny dochód przypadnie w 50% na Arona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226336-Nowe-czerwone-szpilki-na-FZNJ-i-Arona-do-7-maja[/URL][/QUOTE] Zagladam i podnosze
  19. [quote name='Annaa4']Ja przepraszam że nie zaglądam, muli mi internet i to złośliwie na dogo :-/ Świnkę morską mam chorą, proszę trzymać kciuki prosiak ma anemię i jutro będzie miał robione usg jamy brzusznej żeby wykluczyć krwawienie czy jakieś guzy itp. Coś musi być nie tak pozostała dwójka jest zdrowa a tylko on biedak lata ze mną do weta:-/ Z Kejciu do p. Joli wybieramy się we wtorek, niestety Kejciu pracuje w sobotę a ja w niedziele.[/QUOTE] Aniu trzymak kciuki za swinke:thumbs:bedzie dobrze
  20. [quote name='paros']prosimy o zdjęcia pięknisia :loveu:[/QUOTE] Tez bym chciala go zobaczyc:lol:ale jak Dominika pojedzie to zapomina ze trzeba zdjecia zrobic,:mad:
  21. Junior chodzi w kolnierzu,bo jeszcze slady na dupencji sie nie zagoily:shake:
  22. Ubranko cudne :evil_lol:i Nira tez.:lol: Moja Feta miala takie zwyczajne zielone, tez cudnie wygladala,tylko pozniej wesolo nie bylo:-(
  23. [quote name='Igam']Tak, byłam dziś z Ulą. Do pomocy miałyśmy jeszcze dwójkę gimnazjalistów, którzy dzielnie wyspacerowali ;) prawie wszystkie psy. Ula i ja posprzątałyśmy w tym czasie podwórko i kojce. Pomoc tam jest niezwykle potrzebna. Pani Joli samej jest bardzo ciężko... [U]Szczeniaki rosną i baaardzo potrzebują swoich domków.[/U] Bo jeszcze moment i naprawdę nie będzie gdzie ich trzymać. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/cimg6167.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1671/cimg6167.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/cimg6177j.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5490/cimg6177j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/cimg6168.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8986/cimg6168.jpg[/IMG][/URL] [U]Jest jeszcze młodziutka, słodziutka sunia, której chyba nie było jeszcze na zdjęciach:[/U] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/cimg6171q.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9924/cimg6171q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/cimg6172.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2730/cimg6172.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Potwierdzam slowa Igam,prawde mowi:lol: Dziewczyny u Joli jest jeszcze kupa roboty.:lol:Nic z tych rzeczy co zaplanowalam nie zrobilam:shake:nie zmiescilam sie w czasie. Tam potrzeba,zeby wiecej osob jechalo jednorazowo,roboty starczy dla wszystkich:evil_lol: Aniu o dlug po haszczance Jola zapyta i napisze
  24. Rudek nadal w lecznicy. Pomyslow brak:shake: U Joli nie da rady wcisnac zadnego psiny. Przepelnienie okrutne,adopcji zero.:-(
  25. [quote name='kapuszek']a czy znajdki mają swoje konto na allegro? czy robi się na własnym. Ja dopiero stawiam pierwsze kroki na dogomanii w kwestii bazarków i nie mam za dużego doświadczenia.[/QUOTE] w tych sprawach napisz do bric-a brac ma duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuze doswiadczenie i jeszcze Annaa4 tez robi dla nas bazarki napewno pomoga:lol:
×
×
  • Create New...