Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. w sobote zostal zabrany rottek,a w niedziele haszczak:evil_lol: kup po kokardy a sprzetu do sprzatania malo:shake:ale spoko mozna wejsc:multi: Zofia.Sasza mozna prosic o wstawienie zdjec,prosze:-( Tripti gdzie jest Osa od Lupusa,mozesz zlokalizowac?tylko tak lopatologicznie bo nie pamietam nr.boksow
  2. [quote name='Annaa4']Niech Ula zadecyduje, ja właśnie tworzę bazarek z tego co jeszcze mam , a i tak jeszcze muszę splądrować mieszkanie rodziców a tam dużo różnego towaru ;-)[/QUOTE] Narazie niech jeszcze zostanie ale w najblizszym czasie MUSZE sie wyprowadzic,wiec chcialabym aby to zostalo zabrane.Obiecalam Joli,ze rzeczy zostana przekazane na bazarek dla znajdek. Moze zrobic tak,ze Twoj brat by cos przechwycil i sukcesywnie bys dokladala do swoich bazarkow. Jade do schronu bede poznym wieczorem to daj znac co robimy,bo jutro bede w domu i moge cos zabrac a we wtorek zaniesc bratu.
  3. Aniu te fanty juz tyle leza,ze jak poleza jeszcze tydzien to nic sie nie stanie,(mam nadzieje)a jak widac chetnych nie ma.:razz: Poprosze Igam to moze by do Ciebie zawiozla. Prosze ciotki o podnoszenie naszych bazarow:mad:
  4. Teraz to Konis dobrze trafil. Czekam na nowe wiesci a moze i jakies zdjecia beda;)
  5. [quote name='malvaaa']wiem wiem że przebywa teraz na wybiegu, myślałam że została przeniesiona...[/QUOTE] Ja tez tak myslalam,:crazyeye:ale wiek mi nie pasowal
  6. [quote name='dreag']Tak na 100% to dalej nie mogę odetchnąć...:roll:. Nie ma spokoju, na razie muszę żyć kolejne dni na wdechu:p. Szczęście, że w tej trudnej sytuacji mam zapewnione miejsce na tydzień, żyję nadzieją, że będzie przedłużenie;). Niestety nie będą to warunki domowe, Konik będzie musiał przypomnieć sobie jak się mieszka na dworze. Na szczęście nie ma juz dużych mrozów i pęcherz przeleczony. Szkoda, bo poznał już ciepełko mieszkania, choć nie wypowiedział się w sumie co woli, może tak naprawdę tęskni za swobodą na zewnątrz:razz:? Za to nie będzie narzekał na towarzystwo:). Jutro jedzie tworzyć dalszą historię swojego życia. Oby lepszą i oby nie musiał ciągle zmieniać swego miejsca. Niech już tam zostanie i czeka na tego wlaściwego ludzia. Smutna jestem, że tak wyszło, jak wyszło... Miałam nadzieję, że z obecnego dt trafi do ds, bez zawirowań, na jakie tereaz został narażony:shake:.[/QUOTE] nie wszystko uklada sie jak bysmy chcieli:shake:ale musi byc dobrze,musi
  7. [quote name='paula82']Ja zrobiłam Whisky kilka ogłoszeń i jutro ma przyjechać pani małą zobaczyć, może coś z tego będzie? :D[/QUOTE] Musi sie zakochac,bo sunia cudna jest,a Ty Paulina czaruj to wezmiesz nastepnego:evil_lol:
  8. podniose psine taka fajna a domku brak:shake:
  9. [quote name='dreag'][B]brazowa1, Igam[/B] dzięki, że wpadłyście do naszej biedy. [B]elinaa[/B] porozsyłaj jeśli możesz, to bardzo dużo. Zdjęcia śliczne, nasz Koniś ma ubytek w uchu;). Mam nadzieję, że ktoś zakocha się w nim i to szybko... Bo na razie ciiiisza, już od miesiąca:(. [COLOR=magenta]Dziewczyny, kogo można poprosić o banerek???[/COLOR][/QUOTE] Popros Aleksandra 95 ona umie robic banerki. Czytam ten watek od poczatku i jestem pod wrazeniem. Ide podnosic bazarek chociaz tak pomoge.
  10. [quote name='Zofia.Sasza']Sama wiesz, że tam na miejscu też są potrzebni ludzie do pomocy. I gdzie o tym pisać, jak nie tu? Ja na przyszły weekend potrzebuję 3 osoby (w tym 2 z doświadczeniem schronowym) do kontynuowania spisu. Np siem zaparłam i s piszę co się da, żeby żabami prało ;)[/QUOTE] Jesli by ktos z Warszawy jechal i mnie zabral to chetnie pomoge.
  11. [quote name='Annaa4']To ja bardziej w stronę internetu i bazarków :)) każdy znajdzie swoją niszę :)) Wstępnie może następny weekend odnośnie odebrania fantów na bazarek ? Na Bródnie czy jakaś inna lokalizacja wchodzi w grę ?:) I czy to są ciężkie worki ?? Bazarek wystawię w następnym tygodniu rozliczę już te które mam, i zacznę kolejny.[/QUOTE] Aniu jakos sie jeszcze umowimy,nie wiem jak chcesz to zabrac? Jesli transportem miejskim to obie damy rade:evil_lol: Jako ze ja fizyczna to i sile mam:evil_lol:,a przyszly weekend moze byc
  12. [quote name='kejciu']Spokojnie - ja jestem kobieta pracująca - żadnej pracy się nie boję :):):) hehe :) impreza będzie później :D jakoś się zgadamy i ustalimy co i jak :) jestem ZA :) ( a nawet przeciw :D )hehe ;)[/QUOTE] Ja to glownie fizyczna jestem:evil_lol: bo internet i bazarki to dla mnie czarna magia:oops:
  13. [quote name='zoja.']Żałuję, że ja tak daleko mieszkam, bo chętnie bym sobie pojeździła -Jak jeździłąm to była to było to miłą odskocznią od codzienności. W przytulisku -dom wariatów, ale jak nie ma się ochoty na zamieszanie, zawsze można wziąć na smycz Azyla i iść na spokojny spacer :)[/QUOTE] Dokladnie tak:lol: Kejciu zawsze w sobote jestem do dyspozycji,ale tam do roboty trzeba jechac a gril to bedzie pozniej:evil_lol:(latem)Jest jeszcze do zabrania do Igam przesylka dla Joli. Mozna tez ustalic "dyzury" kto, kiedy i wtedy Joli by bylo latwiej,i nie ma co jechac na wariata,bo Joli moze nie byc.Juz niektorzy klodki calowali.:eviltong:
  14. Olu Bill bez zmian:diabloti: Na akcji byli Milena jej maz-ktorzy zgarneli mnie po drodze i odwiezli:loveu:pozniej dojechala Paulina (od Samby)i dwie dziewczyny spoza dogo. Moja propozycje na co miesieczne sprzatanie zostala przyjeta. Naprawde trzeba Jole odciazyc z tym sprzataniem.Odsniezanie kojcy i terenu wokol dla jednej kobity to :shake: Mozna przyjezdzac czesciej,mysle ze Jola by nic nie miala przeciwko;)ale dojazd bez samochodu to:shake:
  15. No i po robocie. Tak sobie wymyslilam,ze raz w miesiacu trzeba jechac i Joli pomoc,zeby nikt jej nie straszyl powiatowym:diabloti: Mysle,ze chetnych nie zabraknie:lol: No to do zobaczenia;)
  16. [quote name='paulaa.']Ula, skąd ten pociąg jeździ ? ;) Je jeszcze nie wiem czy pojade, zależy jak z moim psem będzie..[/QUOTE] Mamy transport:multi:jakbys chciala jechac;) Godz 10-11 w jakim czasie moglabys dojechac na Brodno? A pociag jezdzi z Dworca Wilenskiego? Olu nie damy rady Cie zabrac.:shake:
  17. [quote name='Aleksandra95']dopiero po 13 :-([/QUOTE] Jak cos bede wiecej wiedziala to napisze
  18. [quote name='Aleksandra95']pomogę, ale o której, bo mam korepetycje :roll: Ula, będziesz samochodem ? jeśli tak dałoby mnie rade np. z Radzymina zgarnąć, bo po mnie rodzice mają angielski, więc brak dojazdu. jeśli chodzi o pomoc w sprzątaniu po szczeniakach, to pomogę[/QUOTE] Olu nie wiem jeszcze czym bede jechac ani o ktorej to zalezy od nergobelli a raczej jej meza:lol: W razie czego pojade pociagiem do Klebowa a Jola mnie odbierze,takie sa wstepne ustalenia. A jakby co to ktorej Ci pasuje?
  19. Zbieram ochotnikow na sobote. Trzeba pomoc Joli. Jest ktos chetny? [COLOR=seagreen]PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]
  20. [quote name='Annaa4']To może ja ?:) Jak dużo tego jest ?? Zmieści się np w torbie ? bo jeśli tak to może tak ja ostatnio mój brat mógłby to przechwycić. Lub ja jakoś bym podjechała.[/QUOTE] Kochana Aniu tego jest 2 duze wory,ale tak pomyslalam,ze mozna zrobic na kilka razy i trzeba jeszcze raz przejrzec czy wszystko sie nada.Jak dysponujesz czasem to zapraszam. Jakies drobiazgi mozna zostawic na festyny. Dzieki,ze sie odezwalas
  21. Bric u mnie sytuacja jest dramatyczna.:-( Od 2 lutego nie mam wody ani kanalizacji:diabloti:,mieszkam u syna:-(
  22. Mam do oddania rzeczy na bazarek. Czy moglby ktos sie tym zajac prosze.:modla::modla::modla: Moze by uzbieralo sie troche grosza,bo sytuacja u Joli nie jest ciekawa:-(:-(:-(
×
×
  • Create New...