Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Do mnie tez sie przytulala i wcale sie nie bala.Taka przylepa:lol:
  2. Kocina przychodzila pod furtke Joli juz od dluzszego czasu.Jola zrobila jej domek na pustakach przed brama i dokarmiala Powiedzialam w sobote,ze jak bardziej zaufa to przypwowadzi dzieciaki.Mam zdjecia mamusi.
  3. [quote name='arim']inaczej zrobimy-proszę podaj mi maila a ja wyślę zdjęcia koncowek i samej antenki i porównasz na żywo czy to jest to samo.[/QUOTE] Wyslalam pw.
  4. [quote name='Gosiapk']Jakie przepisy nie pozwalają na przekazywanie własnych zwierząt innym ludziom? :hmmmm: pierwsze słyszę. Ciocia Morska znalazła prawników, którzy pomagają zwierzętom. Dzięki Morska :Rose: Oto linki: [URL]http://www.adwokacizwierzat.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=246&Itemid=108&lang=en[/URL] [URL="http://www.facebook.com/pages/Prawnicy-na-Rzecz-Zwierząt/225516120849086"]http://www.facebook.com/pages/Prawnicy-na-Rzecz-Zwierząt/225516120849086[/URL][/QUOTE] Nie znalazlysmy takich przepisow,to jest jakis wymysl,zeby utrudnic zycie Joli. Dziekujemy za namiary prawnikow napewno sie przydadza. gosiapk Jola nie wydaje chorych zwierzat.Chyba,ze adopcja wirtualna.
  5. [quote name='paros'][B]Może ktoś ma Esseliv Forte (lub odpowiednik Essentiale) do oddania dla Aronka? [/B][/QUOTE] Zapytam,kiedys moja siostra podawala Soni,moze cos zostalo
  6. Lepiej:lol:. Iwan budzi respekt.Zeby wejsc musialam go przekupic;).Pozniej juz ok ale nie czulam sie pewnie jak luzem latal. I rozbestwil sie juz ogromnie zeby wrocil do kojca trzeba go bylo poprosic:mad:a pozniej lapac.Ale,ze piekny jest to mu wszystko uchodzi. Jola wszystkie zabiegi higieny robi juz sama,a Iwan bez kaganca,choc nie do konca zadowolony:shake:.Pewnie dlatego,ze go boli Bardzo :loveu:Jole.Z moich obserwacji;to pies jednego pana i bardzo terytorialn IWAN pozdrawia wszystkich.
  7. [quote name='arim']Ja mam jakiś zbędny kabel do antenki,tylko całkowicie nie znam się.Jeżeli ktoś może zrobić zdjęcia koncówek tego kabla to proszę-może akurat to taki sam[/QUOTE] Postaram sie zrobic zdjecie:lol:Dziekujemy za chec pomocy:modla:
  8. .Sparzyłam się już, więc teraz dmucham na zimne. I ja tez,dlatego nie udzielam informacji.Osoba decyzyjna jest Jola.I prosze na mnie nie napadac.
  9. Bric moze bys upchnela ten moj dlugopis(w sensie na bazarku)EURO jest to moze bedzie zainteresowanie.Prosze:modla:
  10. [quote name='Aleksandra95']Dziś jak wszystko wypali będę z koleżankami w przytulisku.;)[/QUOTE] A ja jutro.Ktos chetny?
  11. [quote name='Gosiapk']co to za tchórz zrobił to 'doniesienie' ??? Tak za plecami?! Halo, prosze się ujawnić, stanąć z nami twarzą w twarz, a nie chować się za 'donosami'![/QUOTE] Nie po to donos napisal zeby sie ujawnic:mad:komuna wraca:diabloti:
  12. [quote name='3 x']dziewczyny a myślala pani Jola o zalegalizowaniu swojej działaności? fundacja, stowarzyszenie , cokolwiek innego? bo takie donosy będą się powtarzac :shake:[/QUOTE] Damy rade:evil_lol:
  13. Ewa przygarna tylko niektore:-( Ja taka ciemna nie jestem i sie domyslam kto to zrobil i kto konto na fb zalozyl,a niech sobie czytaja zaluje tylko,ze tu nie mozna brzydko napisac, dlatego malo co glos zabieram.
  14. [quote name='EVA2406']Cóż widać, że nawet wśród "przyjaciół" zwierząt perfidnych ludzi nie brakuje......smutne to :( Tylko dlaczego chcą zaspakajać własne ego kosztem tych biednych, i tak już skrzywdzonych, istot?[/QUOTE] Ewa zyczliwych ci u nas dostatek:mad::diabloti::angryy: Ciekawe co jeszcze wymysla i gdzie donios napisza.
  15. Napisalam tez,ze[B] Kastor [/B]tez na dom w Piastowie:multi:a nikt nie zauwazyl:mad:
  16. [quote name='SHIRIN']Witam! Mam pytanie - czy Dusia mieszka u Pani Joli, jeżeli tak, to czy ma kontakt z kotami i jak duża może być w przyszlości?[/QUOTE] Dusia mieszka z kotami u Joli:lol:.Nie wiemy czy bedzie duza,ale chyba nie
  17. [quote name='Aleksandra95']o Bill nie chcieli pisać żeby nie zapeszyć ale ;) trzymamy nadal nieustannie ! :kciuki:[/QUOTE] Trzymaj Olu trzymaj:lol: Napisze jeszcze,ze nowy Pan Juniora byl przygotowany na maxa.Szelki,smycz, zareloko,poslanie,.Wszystko nowka sztuka.I jeszcze smaczki i zabawki i lek na odrobaczenie.:loveu:Kocham takie domki. W domku u Fiony oprocz dzieci jest kot.Fionka do kotow przyzwyczajona a Pani powiedziala,ze kot sie przyzwyczaji. Imiona nie zostana zmienione.
  18. Zeby nie zapeszyc:shake::eviltong:
×
×
  • Create New...