UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
[quote name='kejciu']Napewno - ale w natłoku znajdkowych spraw nie doczytałam. ps. ale po coś zakladamy te wątki każdemu psiakowi hehe :) więc info też by się przydało uaktualniać :D[/QUOTE] Bardzo przepraszam:oops:,juz bede pisala co wiem na kazdym psim watku:evil_lol: Moze tak byc:razz:
-
[quote name='Figunia']czy jest choc nadzieja, ze stanie na przednie lapki?[/QUOTE] O ile mi wiadomo,to przednie lapki sa ok,ale ja juz sie boje cokolwiek napisac,bo co bym nie napisala,to jest zle odebrane.:shake: Jola ustala wizyte u dr.Sterny. Jak bedzie miala komputer to sama napisze,bo wiadomosci z "pierwszej reki"sa najbardziej wiarygodne.
-
[quote name='kejciu']Rzeczywiście - szkoda że na Lusiowym wątku nikt nie napisał :) 3 mam kciuki żeby się powiodło :)[/QUOTE] jak bys dokladnie czytala,:mad:to bys wiedziala:diabloti:,ja napisalam:multi:
-
[quote name='czarna anda'][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [B]UlaFeta[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19882397#post19882397"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=#000000][I]Franka jest pod opieka Joli ze Znajdek.Przebywa jeszcze w lecznicy,ale jutro Jola ma ja zabrac do domu.W lecznicy co bylo mozliwe bylo zrobione.Bedzie mieszkac w duzej klatce kenelowej,bo przy takiej ilosc zwierzakow,ktore mieszkaja w domu inna opcja nie jest mozliwa O BDT,to chyba mozna zapomniec. Jezel chodzi o Allegro cegielkowe to chyba nie mozna zrobic,jezeli sunia nie jest pod opieka zadnej fundacji.:-( to cytat zamieszczony przez Ule to moze sie zdecydujcie bo mozna sie pogubic w zeznaniach[/I][/COLOR][/QUOTE] Zostalam wezwana do odpowiedzi,to odpowiadam.gn Ja sie nie gubie w zeznaniach,byla brana taka opcja pod uwage,napisalam co mi powiedziala Jola. Ja nie jestem wetem i nie wypowiadam sie na tematy medyczne,a to gdzie Franka by miala lepiej to nie wiem.Nie znam Twojej sytuacji i prawde mowiac znac nie chce. I bardzo prosze bez wycieczek osobistych,bo to na dobre psu nie wyjdzie.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Przyszly pampersy dla Franki.Bardzo dziekuje:Rose:Jola zabrala do przytuliska -
[quote name='Jasza']:-( :-( :-( Nie wiem jak pomóc....[/QUOTE] Ja tez:-( Odebralam dzis pampersy,ktore zostaly przyslane z Niemiec,a ze spotkalam sie dzisiaj z Jola to od razu trafia do przytuliska. Bardzo,bardzo dziekuje. Oficjalne podziekowanie napisze kejciu,bo to ona rozglosila na fb. Kejciu wiesz,ze :iloveyou:
-
[quote name='ludwa']Mam nadzieję, że jutro da się pewne rzeczy ustalić ale na pewno będzie potrzebna jak największa pomoc. Sunia nie kontroluje wydalania i chodzić nie będzie, więc trzeba ją doprowadzić do wózka. Chociaż różne cuda się zdarzają;)[/QUOTE] A przednie łapy?Z nimi nie bylo pewnosci,ze nie wstanie.:shake:
-
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Tolus nadal u Joli -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='DOG Line']tak, tak, temat już ogarnięty[/QUOTE] no to git:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']A mi się dzisiaj dziadek BONO śnił....że marzł w budzie - jak wstałam i wyjrzałam za okno to szyby samochodu zamarźnięte....może ktoś przygarnie Dziadziusia przed zimą???!!![/QUOTE] to samo napisalam na jego watku:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='DOG Line']mamy już na sterylkę Bajeczki!!! Udostępniajcie dalej, ze jeszcze na jedną sterylę uda się uzbierać?[/QUOTE] rozmawialas z Jola jak "praktycznie" ma wygladac sterylka -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Bardzo zimno,a Bono dalej bez domku.:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']Dzisiaj wstawię zdjęcia Toli z nowego domku po pracy :) w sobotę wstępnie wybieram się do Przytuliska - kto chętny??? :-)[/QUOTE] ja nie jade -
[quote name='ludwa']A p. Jola nie ma fundacji? Jakby co to mogę udostępnić konto, przynajmniej te fakturowane rzeczy by mogły być płacone z tego co będzie uzbierane.[/QUOTE] Jola ma popsuty net,to nic nie napisze.Dzis zadzwonie to sprawy beda opisywane w miare na biezaco.A za udostepnienie konta fundacji bardzo dziekujemy,napewno sie przyda.:modla::modla::modla::iloveyou:
-
[quote name='Jasza']Jakie wieści? Czy Franka jest pod opieką jakiejś Fundacji? Czy można zrobić dla niej Allegro cegiełkowe? Jak się mała czuje?[/QUOTE] Franka jest pod opieka Joli ze Znajdek.Przebywa jeszcze w lecznicy,ale jutro Jola ma ja zabrac do domu.W lecznicy co bylo mozliwe bylo zrobione.Bedzie mieszkac w duzej klatce kenelowej,bo przy takiej ilosc zwierzakow,ktore mieszkaja w domu inna opcja nie jest mozliwa O BDT,to chyba mozna zapomniec. Jezel chodzi o Allegro cegielkowe to chyba nie mozna zrobic,jezeli sunia nie jest pod opieka zadnej fundacji.:-(
-
[quote name='Jasza']Telefon dla Franki, zapraszam, tylko tak mogę pomóc.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234302-Samsung-C3050-Dla-Franki-w-wielkiej-potrzebie!-Do-04-11-do-20-00?p=19877447#post19877447[/URL] Jak się czuje? Jakie plany?[/QUOTE] dziekujemy za bazarek,bardzo:modla::modla::modla: ludwa,tez ja widzialam na drugi dzien jak byla w lecznicy napisze i tu bardzo potrzebne podklady i pampersy rozmiar 1 moze ktos ma?
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Tola poznaje swój nowy dom :lol: to jeszcze czeka ją kocia akceptacja :hmmmm: czekamy na sesję zdjęciową [FONT=arial black]LUSKA[/FONT][FONT=arial black][/FONT] pojechala w piatek,:eviltong:czy moze ja o kims nie wiem:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
musimy jeszcze szybko wyadoptowac Tolka,bo Bruno bardzo mu dokucza:mad:a to taki cudny spokojny psiak. szukamy domku,intensywnie:lol: