Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='kejciu']Napewno - ale w natłoku znajdkowych spraw nie doczytałam. ps. ale po coś zakladamy te wątki każdemu psiakowi hehe :) więc info też by się przydało uaktualniać :D[/QUOTE] Bardzo przepraszam:oops:,juz bede pisala co wiem na kazdym psim watku:evil_lol: Moze tak byc:razz:
  2. [quote name='Figunia']czy jest choc nadzieja, ze stanie na przednie lapki?[/QUOTE] O ile mi wiadomo,to przednie lapki sa ok,ale ja juz sie boje cokolwiek napisac,bo co bym nie napisala,to jest zle odebrane.:shake: Jola ustala wizyte u dr.Sterny. Jak bedzie miala komputer to sama napisze,bo wiadomosci z "pierwszej reki"sa najbardziej wiarygodne.
  3. [quote name='kejciu']Rzeczywiście - szkoda że na Lusiowym wątku nikt nie napisał :) 3 mam kciuki żeby się powiodło :)[/QUOTE] jak bys dokladnie czytala,:mad:to bys wiedziala:diabloti:,ja napisalam:multi:
  4. Paros dopisz do rozliczenia 130 zl,ktora joteska przekazala ze swojego bazarku. dla joteski:Rose:
  5. [quote name='czarna anda'][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [B]UlaFeta[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19882397#post19882397"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=#000000][I]Franka jest pod opieka Joli ze Znajdek.Przebywa jeszcze w lecznicy,ale jutro Jola ma ja zabrac do domu.W lecznicy co bylo mozliwe bylo zrobione.Bedzie mieszkac w duzej klatce kenelowej,bo przy takiej ilosc zwierzakow,ktore mieszkaja w domu inna opcja nie jest mozliwa O BDT,to chyba mozna zapomniec. Jezel chodzi o Allegro cegielkowe to chyba nie mozna zrobic,jezeli sunia nie jest pod opieka zadnej fundacji.:-( to cytat zamieszczony przez Ule to moze sie zdecydujcie bo mozna sie pogubic w zeznaniach[/I][/COLOR][/QUOTE] Zostalam wezwana do odpowiedzi,to odpowiadam.gn Ja sie nie gubie w zeznaniach,byla brana taka opcja pod uwage,napisalam co mi powiedziala Jola. Ja nie jestem wetem i nie wypowiadam sie na tematy medyczne,a to gdzie Franka by miala lepiej to nie wiem.Nie znam Twojej sytuacji i prawde mowiac znac nie chce. I bardzo prosze bez wycieczek osobistych,bo to na dobre psu nie wyjdzie.
  6. [quote name='kolejna kobietka']biedna malenka :-([/QUOTE] ona ma dopiero 8 miesiecy:-(-w ocenie weta
  7. Przyszly pampersy dla Franki.Bardzo dziekuje:Rose:Jola zabrala do przytuliska
  8. [quote name='Jasza']:-( :-( :-( Nie wiem jak pomóc....[/QUOTE] Ja tez:-( Odebralam dzis pampersy,ktore zostaly przyslane z Niemiec,a ze spotkalam sie dzisiaj z Jola to od razu trafia do przytuliska. Bardzo,bardzo dziekuje. Oficjalne podziekowanie napisze kejciu,bo to ona rozglosila na fb. Kejciu wiesz,ze :iloveyou:
  9. [quote name='ludwa']Mam nadzieję, że jutro da się pewne rzeczy ustalić ale na pewno będzie potrzebna jak największa pomoc. Sunia nie kontroluje wydalania i chodzić nie będzie, więc trzeba ją doprowadzić do wózka. Chociaż różne cuda się zdarzają;)[/QUOTE] A przednie łapy?Z nimi nie bylo pewnosci,ze nie wstanie.:shake:
  10. [quote name='kejciu']Na 100% to :) dzisiaj ta babeczka do mnie już pisała :) koniecznie daj znać :)[/QUOTE] no pewnie:lol:
  11. [quote name='DOG Line']tak, tak, temat już ogarnięty[/QUOTE] no to git:multi:
  12. [quote name='kejciu']A mi się dzisiaj dziadek BONO śnił....że marzł w budzie - jak wstałam i wyjrzałam za okno to szyby samochodu zamarźnięte....może ktoś przygarnie Dziadziusia przed zimą???!!![/QUOTE] to samo napisalam na jego watku:-(
  13. [quote name='kejciu']Zaglądam do Kruszynki[/QUOTE] Kejciu przyszlo dzis awizo napisal listonosz "paczka"moze to .....................oby:lol: jutro polece :scared:na poczte
  14. [quote name='Jasza']Zaglądam i myślę o niej cały czas... Niestety nie mogę pomóc jak tylko bazarkami...[/QUOTE] bardzo dziekujemy:lol:
  15. [quote name='DOG Line']mamy już na sterylkę Bajeczki!!! Udostępniajcie dalej, ze jeszcze na jedną sterylę uda się uzbierać?[/QUOTE] rozmawialas z Jola jak "praktycznie" ma wygladac sterylka
  16. Bardzo zimno,a Bono dalej bez domku.:-(
  17. [quote name='kejciu']Dzisiaj wstawię zdjęcia Toli z nowego domku po pracy :) w sobotę wstępnie wybieram się do Przytuliska - kto chętny??? :-)[/QUOTE] ja nie jade
  18. [quote name='ludwa']A p. Jola nie ma fundacji? Jakby co to mogę udostępnić konto, przynajmniej te fakturowane rzeczy by mogły być płacone z tego co będzie uzbierane.[/QUOTE] Jola ma popsuty net,to nic nie napisze.Dzis zadzwonie to sprawy beda opisywane w miare na biezaco.A za udostepnienie konta fundacji bardzo dziekujemy,napewno sie przyda.:modla::modla::modla::iloveyou:
  19. [quote name='Awit']O matko, no słów brakuje, dlaczego tak ją skrzywdzili:-( Jaka biedna maleńka......[/QUOTE] Myslalam,ze mnie juz nic nie zdziwi,a jednak...........:shake:
  20. [quote name='Jasza']Jakie wieści? Czy Franka jest pod opieką jakiejś Fundacji? Czy można zrobić dla niej Allegro cegiełkowe? Jak się mała czuje?[/QUOTE] Franka jest pod opieka Joli ze Znajdek.Przebywa jeszcze w lecznicy,ale jutro Jola ma ja zabrac do domu.W lecznicy co bylo mozliwe bylo zrobione.Bedzie mieszkac w duzej klatce kenelowej,bo przy takiej ilosc zwierzakow,ktore mieszkaja w domu inna opcja nie jest mozliwa O BDT,to chyba mozna zapomniec. Jezel chodzi o Allegro cegielkowe to chyba nie mozna zrobic,jezeli sunia nie jest pod opieka zadnej fundacji.:-(
  21. [quote name='Jasza']Telefon dla Franki, zapraszam, tylko tak mogę pomóc.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234302-Samsung-C3050-Dla-Franki-w-wielkiej-potrzebie!-Do-04-11-do-20-00?p=19877447#post19877447[/URL] Jak się czuje? Jakie plany?[/QUOTE] dziekujemy za bazarek,bardzo:modla::modla::modla: ludwa,tez ja widzialam na drugi dzien jak byla w lecznicy napisze i tu bardzo potrzebne podklady i pampersy rozmiar 1 moze ktos ma?
  22. [quote name='paros']Tola poznaje swój nowy dom :lol: to jeszcze czeka ją kocia akceptacja :hmmmm: czekamy na sesję zdjęciową [FONT=arial black]LUSKA[/FONT][FONT=arial black][/FONT] pojechala w piatek,:eviltong:czy moze ja o kims nie wiem:evil_lol:
  23. musimy jeszcze szybko wyadoptowac Tolka,bo Bruno bardzo mu dokucza:mad:a to taki cudny spokojny psiak. szukamy domku,intensywnie:lol:
×
×
  • Create New...