UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Byl sprawdzany domek dla Tolcia w Krakowie,trzymajcie :thumbs: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Nie liczy:eviltong:,bo nigdy jeszcze nie wyjechalysmy o czasie,stamtad sie nie da:shake:zeby ze 3 dni siedzial to i tak wszystkiego nie ogarniesz:evil_lol: A porzadek na stronie rzecz swieta:mad: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Aga ale dopisz w opisie wydarzenia kontakt w sprawie adopcji, bo nie ma :shake: gratulacje :multi: i kciuki za kolejne sukcesy :lol: a ja się męczę nad zmiananmi na stronie :hmmmm: aby dopisać zakładkę dt .... już nawet przez chwilę zgubiłam całe menu ale już odnalazłam :p To Kejciu tak mnie pogoniła ;)[/QUOTE] To ze strachu robisz porzadek na stronie:lol:ja sie kejciu nie boje,mnie nie pogania:eviltong: paros :loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Aga gratulacje od Znajdek za zajecie 1 miejsca w zawodach i dla Myszy tez:multi:i powodzenia na swiatowych:lol:w 2013 r.i mysle,ze po tych osiagnieciach nie zapomnisz o Znajdkach:eviltong:a za wrzucenie Bila na fb:buzi::buzi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Beza pojechala do Podkowy Lesnej,za kolezanke ma labradorke i sie dogadaly. Jola miala telefon z nowego domku,ze Bezik siedzi na kanapie i oglada TV.Na kanapie u Pana na kolanach:multi: -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='DOG Line']Liczba udostępnień na fejsie szybko dochodzi do setki. Samo w sobie domku to nie da, ale na pewno ułatwi jego znalezienie[/QUOTE] Dziekuje:Rose:a gdzie Ty sie podziewalas kobieto? Problem w tym,ze Jola nie ma gdzie go wziasc:shake:przepelnienie:-( Szkoda psiny juz sie przyzwyczail,byl z dziecmi i teraz co:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']hehe ja niby też ale zawsze planujemy powrót 15-16 hehe a wychodzi jak zwykle ;D[/QUOTE] i tego sie trzymajmy:evil_lol:jest troche do omowienia:crazyeye: -
[quote name='Nikus']Dobrze:) w takim razie spróbuję tam w poniedziałek zadzwonić i dowiedzieć się czego potrzebują.Dobrze,że przypomniałaś Pani Joli bo mogą dzwonić do niej po potwierdzenie:) Dziękujemy za pomoc:loveu:[/QUOTE] Nie ma za co,zawsze do uslug.:lol:To byl nasz pies,a one zawsze leza mi na sercu:loveu:
-
[quote name='Jasza']Wozek - rzecz konieczna, ale rehabilitacja - chyba w sytuacji Franki - też, jak najbardziej..[/QUOTE] Widzialam ten filmik,i jak sie uda Joli wstawic to sami sie zdziwicie.Ona sama stoi i probuje sie podnosic i przeszla sama pare krokow.I jakie ma piekne czerwone skarpetki.Ona jest cudna,taka malutka,bezbronna.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']W uzupełnieniu powyższego - 15-16 planowany wstepnie powrót :)[/QUOTE] tak, to rozumiem :lol: -
[quote name='sylwija']możecie też sami napisać do SafeAnimal - można im przesłać skan umowy adopcyjnej, książeczki - żeby był dowód i przepiszą :)[/QUOTE] [quote name='Nikus']dzięki za info:) Ulafeta będzie dziś się widzieć z Panią Jolą to zapyta:)[/QUOTE] Nikus jak mozecie to zrobcie sami, Jola wyrazila zgode.Zresetowal mi sie telefon:-(,nie moglam oddzwonic:shake:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']Właśnie uzyskalam telefoniczną informację iż Beza pojechała do nowego domku!!! :)[/QUOTE] a nie mowilam:multi:sami przyjechali:multi:odpadly koszty paliwa:lol: Olu wstepnie we wtorek jedziemy do przytuliska,to mozemy przechwycic rzeczy na bazarek -
[quote name='tripti']korzystając z tego, że gwarno na tym wątku i zostały przypomniane poszczególne sytuacje, mam prośbę: pomóżcie mi znaleźć dom dla tej rudej suczki, która leży na ten drugiej. Wyrosła dziewczyna, trauma została, ale da się z nią wytrzymać, domu nadal nie ma, nadal jest u nas w dt, wątek umarł. [IMG]http://images44.fotosik.pl/502/2c2a93b4575ce31amed.jpg[/IMG][/QUOTE] Tripti tu sie nie przebijesz:-(szkoda pradu:shake: To jest jak w maglu i juz nie o psy tu chodzi:-(
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']powoli uzupełniam resztę ogłoszeń :razz: ale teraz idę się uczyć :shake: jutro 3 sprawdziany :placz: w przerwie będę robiła dalej.:)[/QUOTE] Olu w wolnej chwili bym bardzo prosila ogloszenia dla Saszy:modla:bo nie wiem czy paros robila bardzo dziekuje:loveu: