Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='b-b']Poryczałam się:( Kochana malutka![/QUOTE] Ja tez,NIE MOZEMY PRZERWAC REHABILITACJI.CUDA SIE ZDARZAJA:multi:
  2. Byl sprawdzany domek dla Tolcia w Krakowie,trzymajcie :thumbs:
  3. [quote name='Becia Lublin']Ula wielkie dzięki za wizyty p.a. dla dwóch szczeniaków :loveu: dziś dzwoniła Pani, u której byłaś najpierw i pytała o weta itd. Są zadowoleni z nowych domowników, a bracia, którzy mieszkają po sąsiedzku bawią się razem :)[/QUOTE] no to sie ciesze:multi:,bede czuwac:lol:
  4. Nie liczy:eviltong:,bo nigdy jeszcze nie wyjechalysmy o czasie,stamtad sie nie da:shake:zeby ze 3 dni siedzial to i tak wszystkiego nie ogarniesz:evil_lol: A porzadek na stronie rzecz swieta:mad:
  5. bedziemy robic bazarek dla Franciszki,bo bez naszej pomocy nic dalej sie nie ruszy.
  6. [quote name='paros']Aga ale dopisz w opisie wydarzenia kontakt w sprawie adopcji, bo nie ma :shake: gratulacje :multi: i kciuki za kolejne sukcesy :lol: a ja się męczę nad zmiananmi na stronie :hmmmm: aby dopisać zakładkę dt .... już nawet przez chwilę zgubiłam całe menu ale już odnalazłam :p To Kejciu tak mnie pogoniła ;)[/QUOTE] To ze strachu robisz porzadek na stronie:lol:ja sie kejciu nie boje,mnie nie pogania:eviltong: paros :loveu:
  7. czekam na wiesci o szczeniakach,ktore pojechaly wczoraj do Warszawy:lol::diabloti:moze ktos napisac
  8. Aga gratulacje od Znajdek za zajecie 1 miejsca w zawodach i dla Myszy tez:multi:i powodzenia na swiatowych:lol:w 2013 r.i mysle,ze po tych osiagnieciach nie zapomnisz o Znajdkach:eviltong:a za wrzucenie Bila na fb:buzi::buzi:
  9. Beza pojechala do Podkowy Lesnej,za kolezanke ma labradorke i sie dogadaly. Jola miala telefon z nowego domku,ze Bezik siedzi na kanapie i oglada TV.Na kanapie u Pana na kolanach:multi:
  10. [quote name='DOG Line']Liczba udostępnień na fejsie szybko dochodzi do setki. Samo w sobie domku to nie da, ale na pewno ułatwi jego znalezienie[/QUOTE] Dziekuje:Rose:a gdzie Ty sie podziewalas kobieto? Problem w tym,ze Jola nie ma gdzie go wziasc:shake:przepelnienie:-( Szkoda psiny juz sie przyzwyczail,byl z dziecmi i teraz co:shake:
  11. [quote name='b-b']Czy ludzie z Vivy tego nie widzieli? Szkoda zaprzepaścić to co już mała osiągnęła ![/QUOTE] Nie widzieli i dr.Sterna tez nie widzial,ale Jola ma pokazac
  12. [quote name='kejciu']hehe ja niby też ale zawsze planujemy powrót 15-16 hehe a wychodzi jak zwykle ;D[/QUOTE] i tego sie trzymajmy:evil_lol:jest troche do omowienia:crazyeye:
  13. [quote name='Nikus']Dobrze:) w takim razie spróbuję tam w poniedziałek zadzwonić i dowiedzieć się czego potrzebują.Dobrze,że przypomniałaś Pani Joli bo mogą dzwonić do niej po potwierdzenie:) Dziękujemy za pomoc:loveu:[/QUOTE] Nie ma za co,zawsze do uslug.:lol:To byl nasz pies,a one zawsze leza mi na sercu:loveu:
  14. [quote name='Jasza']Wozek - rzecz konieczna, ale rehabilitacja - chyba w sytuacji Franki - też, jak najbardziej..[/QUOTE] Widzialam ten filmik,i jak sie uda Joli wstawic to sami sie zdziwicie.Ona sama stoi i probuje sie podnosic i przeszla sama pare krokow.I jakie ma piekne czerwone skarpetki.Ona jest cudna,taka malutka,bezbronna.
  15. [quote name='kejciu']W uzupełnieniu powyższego - 15-16 planowany wstepnie powrót :)[/QUOTE] tak, to rozumiem :lol:
  16. [quote name='sylwija']możecie też sami napisać do SafeAnimal - można im przesłać skan umowy adopcyjnej, książeczki - żeby był dowód i przepiszą :)[/QUOTE] [quote name='Nikus']dzięki za info:) Ulafeta będzie dziś się widzieć z Panią Jolą to zapyta:)[/QUOTE] Nikus jak mozecie to zrobcie sami, Jola wyrazila zgode.Zresetowal mi sie telefon:-(,nie moglam oddzwonic:shake:
  17. [quote name='kejciu']Właśnie uzyskalam telefoniczną informację iż Beza pojechała do nowego domku!!! :)[/QUOTE] a nie mowilam:multi:sami przyjechali:multi:odpadly koszty paliwa:lol: Olu wstepnie we wtorek jedziemy do przytuliska,to mozemy przechwycic rzeczy na bazarek
  18. [quote name='kejciu']Mówisz = masz :)[/QUOTE] bardzo dziekuje:Rose:
  19. [quote name='Nikus']A ja mam pytanko...czy ktoś z Was mieszka blisko Pani Joli? chodzi mi o pomoc w sprawie chipa Aronka:)[/QUOTE] A kontretnie o co?
  20. Kejciu prosze,napisz w pierwszym poscie,ze podane telefony sa do wolontariuszek.Koniecznie:diabloti:
  21. Jakie cudne towarzystwo:multi: A dlugo Aron musi na Was czekac?:lol:
  22. [quote name='tripti']korzystając z tego, że gwarno na tym wątku i zostały przypomniane poszczególne sytuacje, mam prośbę: pomóżcie mi znaleźć dom dla tej rudej suczki, która leży na ten drugiej. Wyrosła dziewczyna, trauma została, ale da się z nią wytrzymać, domu nadal nie ma, nadal jest u nas w dt, wątek umarł. [IMG]http://images44.fotosik.pl/502/2c2a93b4575ce31amed.jpg[/IMG][/QUOTE] Tripti tu sie nie przebijesz:-(szkoda pradu:shake: To jest jak w maglu i juz nie o psy tu chodzi:-(
  23. [quote name='kejciu']Tylko to doszło więc tylko to wstawiłam :)[/QUOTE] wysylam drugie:lol:
  24. [quote name='Aleksandra95']powoli uzupełniam resztę ogłoszeń :razz: ale teraz idę się uczyć :shake: jutro 3 sprawdziany :placz: w przerwie będę robiła dalej.:)[/QUOTE] Olu w wolnej chwili bym bardzo prosila ogloszenia dla Saszy:modla:bo nie wiem czy paros robila bardzo dziekuje:loveu:
×
×
  • Create New...