UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
No i pojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjechal:multi: A to dla nowych wlascicieli:Rose:dziekujemy za domek. -
W NOWYCH DOMKACH !!!Tola i Tolek - dwa serca, dwa smutki ...
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Tolek chyba już się pakuje :lol:[/QUOTE] juz spakowamy:eviltong:czeka.A po poludniu to juz Krakusem bedzie.I Wawel zobaczy i sukiennice i hejnalu poslucha,na Kopiec Kosciuszki smignie Smoka obszczeka.O kurde,ale fajne zycie mu sie szykuje.:multi: -
[quote name='b-b']Eeee no jak będą się na niej uczyć to powinni jeszcze małej zapłacić ;):D[/QUOTE] No wlasnie. Pytalam Szefowa jak to ma wygladac.To reh.bedzie pokazywal na kruszynie,a cala reszta tylko ma patrzec:cool1:i sie dziwic jakie Franczeska postepy robi. A kruszynka dzisiaj sama do kojcow smignela.Tak szybko,ze Jola nie zdazyla jej cyknac fotki.Sama sie podnosi.Sama. Mowilam,ze cud nastapi.A i jeszcze na reh,maja mam pozyczyc jakis wozeczek.Ja za tym nie jestem,zeby Franka z wozka korzystala.Niech sama lata,bez wspomagania.:multi:
-
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']info z fb :) [B]Bil, zwany Bin Ladenem, właśnie jedzie do nowego DT. Czekamy na wieści z drogi i nowego miejsca :) A poza tym u mnie wszyscy przeżyli, łącznie ze świnką i szczurem, które budziły największe zainteresowanie :)[/B] oraz [B]Billego będzie można poznać osobiście na niedzielnym DogWay'u organizowanym przez nasz klub (szczegóły na stronie dogline.pl). A w poniedziałek pierwsze rozmowy w sprawie nowego domku![/B] [/QUOTE] Dziekuje Olu,trzymam reke na pulsie.On juz drugi raz wrocil. Kurde,kolejny dom i kolejny a pozniej nie dziwota,ze pies glupieje:placz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Może tu zgłosić Znadki, jako beneficjenta: [URL]http://www.swiatkarm.pl/[/URL][/QUOTE] nie mam fb,a akcja jest wlasnie tam:-( -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
wiecie cos:shake: -
No i ...........................................................nasz Saszka zostanie Slazakiem. Bardzo dziekuje ewu za wizyte i powiedziala,ze jak bedzie potrzeba to mozemy na nia liczyc.Jeszcze raz wielkie dzieki. Teraz szepne slowko szefowej i w przyszla sobote Saszenka pojedzie. Domek na peryferiach Gliwic,duze ogrodzone podworko,cudowna rodzinka.Maja sunie 6-miesieczna sznaucerke z hodowli. Mieli sunie wyrwana,jak to Pani mowila z kieleckiej "wytapialni smalcu":-(ktora juz za TM.Wiedza jak nalezy postepowac z taka bida. Dwoje dzieci syn 14 lat i corka 10 to psu krzywdy nie zrobia.Pies bedzie w domu:multi:i moze jeszcze na kanapie:multi: To tyle.Cieszycie sie.
-
[quote name='paros']Franka jutro jedzie na rehabilitację :lol: wydarzenie na fb - zbiórkę na rehabilitację Franki zrobię[/QUOTE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]KOCHAM CIE PAROS,[/COLOR][/SIZE]:loveu:[COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][FONT=arial][/FONT][SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE]BARDZO[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='mala_czarna']gusia, sprawdź na wątku transportowym na Dogo, ewentualnie na FB!! Jak daleko Bafii musiałaby jechać? I jakie to rejony? Czasem organizowane są transporty łączone, i taniej wychodzi za paliwo.[/QUOTE] Czytalam na watku KATOWICE,zaraz napisze do jolam,bo to Ona chyba ogarnia temat
-
[quote name='kejciu']Jedyny dzień "wolny" to sobota bo w niedzielę wiesz gdzie się wybieram - więc muszę w domu porobić niektóre rzeczy :( ale bądźmy dobrej myśli - dzisiaj kończą się dwa bazarki i fanty które zostaną wystawimy na bazarek dla Franki :D no i coś tam od siebie jeszcze może dorzucę :D[/QUOTE] Sobota po 14 jestem w domu,a nie wiem gdzie Ty idziesz w niedziele?Na pielgrzymke?:megagrin:
-
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
UlaFeta replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Kopije z fb: [B]Nowe wieści od Billego. Z nowych spraw - Billy dość gwałtownie reaguje na psy. Nie ma w tym za grosz agresji, ot, taki owczarkowaty sposób zaczepki do zabawy, ale może na początku zaskoczyć. Już nad tym pracujemy - ze mną już nie próbuje, z innymi owszem, sprawdza. A poza tym... Billym zainteresował się pewien domek z Warszawy! Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze poszło, panowie przypadli sobie do gustu i tym razem domek okazał się wreszcie odpowiedzialny. Billy na to zasługuje![/B] cieszę się że już o drugiego psa są telefony:lol:[/QUOTE] W sprawie domku TYLKO Jola decyduje:diabloti:nikt wiecej.Amen -
[quote name='b-b']Może da rady? Ja niestety nie wiem kto z Dobo mógłby je zrobić :/Bo bez tego niestety kiepsko widzę zbieranie funduszy na rehabilitację tym bardziej, że tania nie jest a Franeczce jest ona potrzebna!:) Cała nadzieja z nagłośnienia sprawy i wpłat od ludzi.[/QUOTE] Kase dla Franci potwierdza paros,moze sie skusi, poprosze Kejciu juz nie wyrabia:placz:i tylko czekam,az mnie popedzi,a przekupic sie nie da:evil_lol: