Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. No i pojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjechal:multi: A to dla nowych wlascicieli:Rose:dziekujemy za domek.
  2. [quote name='ewu']Ja szykuję bazarek dla Frani i Koreczka:) Większość fotek gotowa. Ruszymy w przyszłym tygodniu[/QUOTE] Bardzo,bardzo dziekuje:Rose::iloveyou:
  3. Panie.ktore zawiadomily S.M.maja probowac wyciagnac sunie i zrobic dym w urzedzie w Zabkach.One nie wiedzialy,ze tam taki syf i ze oni nie moga przyjmowac zwierzat A klembow przytuli kase.Jak zwykle zreszta.
  4. Franeczko dzielna psino bazarki sa dla Ciebie i na fb ciocia paros zrobi wydarzenie, Nazbieramy kase i wyzdrowiejesz.Musisz:lol:
  5. A Klembow dalej przyjmuje psy.Dzis z Zabek Straz Miejska zawiozla do nich sunie. Zabki maja z nimi podpisana umowe.Ciekawe co?
  6. [quote name='paros']Tolek chyba już się pakuje :lol:[/QUOTE] juz spakowamy:eviltong:czeka.A po poludniu to juz Krakusem bedzie.I Wawel zobaczy i sukiennice i hejnalu poslucha,na Kopiec Kosciuszki smignie Smoka obszczeka.O kurde,ale fajne zycie mu sie szykuje.:multi:
  7. [quote name='b-b']Eeee no jak będą się na niej uczyć to powinni jeszcze małej zapłacić ;):D[/QUOTE] No wlasnie. Pytalam Szefowa jak to ma wygladac.To reh.bedzie pokazywal na kruszynie,a cala reszta tylko ma patrzec:cool1:i sie dziwic jakie Franczeska postepy robi. A kruszynka dzisiaj sama do kojcow smignela.Tak szybko,ze Jola nie zdazyla jej cyknac fotki.Sama sie podnosi.Sama. Mowilam,ze cud nastapi.A i jeszcze na reh,maja mam pozyczyc jakis wozeczek.Ja za tym nie jestem,zeby Franka z wozka korzystala.Niech sama lata,bez wspomagania.:multi:
  8. [quote name='Aleksandra95']info z fb :) [B]Bil, zwany Bin Ladenem, właśnie jedzie do nowego DT. Czekamy na wieści z drogi i nowego miejsca :) A poza tym u mnie wszyscy przeżyli, łącznie ze świnką i szczurem, które budziły największe zainteresowanie :)[/B] oraz [B]Billego będzie można poznać osobiście na niedzielnym DogWay'u organizowanym przez nasz klub (szczegóły na stronie dogline.pl). A w poniedziałek pierwsze rozmowy w sprawie nowego domku![/B] [/QUOTE] Dziekuje Olu,trzymam reke na pulsie.On juz drugi raz wrocil. Kurde,kolejny dom i kolejny a pozniej nie dziwota,ze pies glupieje:placz:
  9. Teraz sie spinamy i dla Brunia domku szukamy:lol:
  10. [quote name='EVA2406']Może tu zgłosić Znadki, jako beneficjenta: [URL]http://www.swiatkarm.pl/[/URL][/QUOTE] nie mam fb,a akcja jest wlasnie tam:-(
  11. [quote name='paros']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] Widze:multi:
  12. No i ...........................................................nasz Saszka zostanie Slazakiem. Bardzo dziekuje ewu za wizyte i powiedziala,ze jak bedzie potrzeba to mozemy na nia liczyc.Jeszcze raz wielkie dzieki. Teraz szepne slowko szefowej i w przyszla sobote Saszenka pojedzie. Domek na peryferiach Gliwic,duze ogrodzone podworko,cudowna rodzinka.Maja sunie 6-miesieczna sznaucerke z hodowli. Mieli sunie wyrwana,jak to Pani mowila z kieleckiej "wytapialni smalcu":-(ktora juz za TM.Wiedza jak nalezy postepowac z taka bida. Dwoje dzieci syn 14 lat i corka 10 to psu krzywdy nie zrobia.Pies bedzie w domu:multi:i moze jeszcze na kanapie:multi: To tyle.Cieszycie sie.
  13. [quote name='paros']Rehabilitacja tam gdzie jeździła na Ursynów, rehabilitacja tak jak dotychczas - w sobotę Franka będzie rehabilitowana wyjątkowo bezpłatnie bo studenci będą uczyć się jak rehabilitować pieska.[/QUOTE] Na niej sie beda uczyc:diabloti:to niech jej nie zaszkodza
  14. [quote name='paros']Franka jutro jedzie na rehabilitację :lol: wydarzenie na fb - zbiórkę na rehabilitację Franki zrobię[/QUOTE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]KOCHAM CIE PAROS,[/COLOR][/SIZE]:loveu:[COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][FONT=arial][/FONT][SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE]BARDZO[/COLOR][/SIZE]
  15. [quote name='malagos']a na czym będzie polegac rehabilitacja? I gdzie się bedzie odbywać?[/QUOTE] pare postow temu napisalam,trzeba czytac:evil_lol:
  16. [quote name='kejciu']Koncert Modern Talking :D Frania w górę - Kochaniutka nasza[/QUOTE] Koncert,koncertem,ale Franciszka nie chodzi,mowi Ci to cos,mowi?
  17. [quote name='mala_czarna']gusia, sprawdź na wątku transportowym na Dogo, ewentualnie na FB!! Jak daleko Bafii musiałaby jechać? I jakie to rejony? Czasem organizowane są transporty łączone, i taniej wychodzi za paliwo.[/QUOTE] Czytalam na watku KATOWICE,zaraz napisze do jolam,bo to Ona chyba ogarnia temat
  18. Jak tylko bede cos wiedziala to napisze,chocby to byla ciemna noc:lol:najpredzej po poludniu
  19. [quote name='kejciu']Jedyny dzień "wolny" to sobota bo w niedzielę wiesz gdzie się wybieram - więc muszę w domu porobić niektóre rzeczy :( ale bądźmy dobrej myśli - dzisiaj kończą się dwa bazarki i fanty które zostaną wystawimy na bazarek dla Franki :D no i coś tam od siebie jeszcze może dorzucę :D[/QUOTE] Sobota po 14 jestem w domu,a nie wiem gdzie Ty idziesz w niedziele?Na pielgrzymke?:megagrin:
  20. [quote name='kejciu']Jeśli będę miała net :D to w weekend może powstanie nowy Frankowy bazarek....ale narazie cicho sza!!! :D[/QUOTE] Kasiula to miej.:loveu:Wiesz,ile nam potrzeba,az 1,000.00:crazyeye::placz: Albo dawaj do mnie,zapraszam,bardzo zapraszam:multi:
  21. [quote name='b-b']Proś, błagaj, nawet użyj groźby!!!:diabloti: To wszystko dla Frani!:)[/QUOTE] Dobra,tak zrobie.Jutro dryndne do paros i ja zmusze:mad:.Moze tak byc?
  22. [quote name='Aleksandra95']Kopije z fb: [B]Nowe wieści od Billego. Z nowych spraw - Billy dość gwałtownie reaguje na psy. Nie ma w tym za grosz agresji, ot, taki owczarkowaty sposób zaczepki do zabawy, ale może na początku zaskoczyć. Już nad tym pracujemy - ze mną już nie próbuje, z innymi owszem, sprawdza. A poza tym... Billym zainteresował się pewien domek z Warszawy! Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze poszło, panowie przypadli sobie do gustu i tym razem domek okazał się wreszcie odpowiedzialny. Billy na to zasługuje![/B] cieszę się że już o drugiego psa są telefony:lol:[/QUOTE] W sprawie domku TYLKO Jola decyduje:diabloti:nikt wiecej.Amen
  23. [quote name='Aleksandra95']bardzo się cieszę, że udało ci się kogoś znaleźć. :)[/QUOTE] Ja tez, nawet nie wiesz jak.Dwa dni szukalam:cool1:ale kto szuka ten znajdzie.
  24. [quote name='b-b']Może da rady? Ja niestety nie wiem kto z Dobo mógłby je zrobić :/Bo bez tego niestety kiepsko widzę zbieranie funduszy na rehabilitację tym bardziej, że tania nie jest a Franeczce jest ona potrzebna!:) Cała nadzieja z nagłośnienia sprawy i wpłat od ludzi.[/QUOTE] Kase dla Franci potwierdza paros,moze sie skusi, poprosze Kejciu juz nie wyrabia:placz:i tylko czekam,az mnie popedzi,a przekupic sie nie da:evil_lol:
×
×
  • Create New...