Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. spróbuj wysłać Pw do Macia, aby Laci przekazała co trzeba
  2. nie , nie pisały, ale dawno powinny były wpłacić, jeśli nie będzie poślę im przypominajki
  3. A złoto można tam znaleźć ;)
  4. Z bazarku kropeczkowego z fantów 46zł przelałam na konto SBM Za kropki brakuje jeszcze wpłat od: milagros19853201, Aldrumka, asiuniab - Basiu sprawdź proszę może są już na koncie SBM?
  5. Przypominam o trwającym bazarku na tymczasy Marysi http://www.dogomania.com/forum/topic/144960-kurtka-bia%C5%82a-trencz-srebrny-spodnie-czarne-m%C4%99skie-i-inne-ciuchy-20i-na-staruszki-kikou-i-mari23/
  6. Jestem. Trzeba zawołać Poker i to szybko!!!
  7. Ale się porobiło.... no już nie wiem co tu poradzić .....
  8. Serdecznie zapraszam na kolejny bazar z pięknymi ciuszkami dla dziewczynki od roku do ok 4 lat (wysyłka od Smyku) na potrzeby SBM . http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/
  9. .....................
  10. Bazarek dla podopiecznych SBM z ciuszkami od Smyku: http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/?p=16023287
  11. Bazarek z ciuszkami od Smyku: http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/?p=16023287
  12. Bazarek z ciuszkami od Smyku: http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/?p=16023287
  13. i kolejny powstał :http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/?p=16023287
  14. http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_01_2015/post-149783-0,68983900-1421508973_thumb.jpg rozbrajające zdjęcie :)
  15. Czy wybieracie się w tym tygodniu do schroniska? Mogłabym dołączyć któregoś dnia do wyprowadzania (oprócz wtorku)
  16. Też nie rozumiem dlaczego macie płacić??? Przecież to nie wy zostawiliście tam psa!!! Ja bym nie płaciła. z wpisu na bazarku:(na niebieski moje komentarze)
  17. Poker, jak zwykle zrobiłaś dobrą robotę! Znalazłaś psince kochający dom .
  18. Powodzenia Wigusiu :) A Poker pewno już ma upatrzoną kolejną tymczasowiczkę ;)
  19. Tutaj http://www.dogomania.com/forum/topic/144749-pi%C4%99kne-banerki-tylko-350-dla-mestudio-do-201-godz-2400/page-12#entry16013886 sa wspaniałe banerki :) wiem co mówię ;) bo zamawiałam sobie na bazar :)
  20. oj niegrzeczny ten maluszek ;) masz chyba psy bardzo dbające o swój teren
×
×
  • Create New...