-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
NikaEla replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
spróbuj wysłać Pw do Macia, aby Laci przekazała co trzeba -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
nie , nie pisały, ale dawno powinny były wpłacić, jeśli nie będzie poślę im przypominajki -
A złoto można tam znaleźć ;)
-
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Z bazarku kropeczkowego z fantów 46zł przelałam na konto SBM Za kropki brakuje jeszcze wpłat od: milagros19853201, Aldrumka, asiuniab - Basiu sprawdź proszę może są już na koncie SBM? -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
NikaEla replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Przypominam o trwającym bazarku na tymczasy Marysi http://www.dogomania.com/forum/topic/144960-kurtka-bia%C5%82a-trencz-srebrny-spodnie-czarne-m%C4%99skie-i-inne-ciuchy-20i-na-staruszki-kikou-i-mari23/ -
3 małe pieski=3 wielkie serduszka=3 smutne losy:(
NikaEla replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Jestem. Trzeba zawołać Poker i to szybko!!! -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
NikaEla replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Ale się porobiło.... no już nie wiem co tu poradzić ..... -
Serdecznie zapraszam na kolejny bazar z pięknymi ciuszkami dla dziewczynki od roku do ok 4 lat (wysyłka od Smyku) na potrzeby SBM . http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/
-
.....................
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla podopiecznych SBM z ciuszkami od Smyku: http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/?p=16023287 -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bazarek z ciuszkami od Smyku: http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/?p=16023287 -
i kolejny powstał :http://www.dogomania.com/forum/topic/145087-ciuszki-dla-dziewuszki-od-smyku-dla-sbm-do-2801/?p=16023287
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_01_2015/post-149783-0,68983900-1421508973_thumb.jpg rozbrajające zdjęcie :) -
Jak fajnie :) :)
-
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
NikaEla replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Też nie rozumiem dlaczego macie płacić??? Przecież to nie wy zostawiliście tam psa!!! Ja bym nie płaciła. z wpisu na bazarku:(na niebieski moje komentarze) -
Poker, jak zwykle zrobiłaś dobrą robotę! Znalazłaś psince kochający dom .
-
Powodzenia Wigusiu :) A Poker pewno już ma upatrzoną kolejną tymczasowiczkę ;)
-
oj niegrzeczny ten maluszek ;) masz chyba psy bardzo dbające o swój teren