Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Zapraszam też do kina z Albinkiem :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207444[/url] nie zostało mi już dużo filmów, ale jeszcze coś znalazłam.
  2. biedactwo malutkie! Super domku gdzie jesteś???????????????/
  3. [quote name='Patmol']jest młodziutka - prawdopodobnie z lutego podoba się dzieciom i TZ lubi koty i inne psy tylko troszkę daleko mieszka [/QUOTE] ślicznota, wygląda na zdjęciach, ze będzie duża :) poczytałam, rzeczywiście daleko... druga strona Polski.... bliżej nie znalazłaś?
  4. [quote name='_ogonek_']Zawsze jakaś alternatywa jest :evil_lol: a poza tym, taki kot to większy od niektórych psów nawet, więc co to za różnica ;) A kota ma pani konkretnego na myśli, czy też ogólnie bierze pod uwagę kota jako pupila?[/QUOTE] na razie myśli...jak się nie zdecyduje na psa, ale na kota to mam dla niej dwa ;) u pani, która chce wziąć jamnisię Słowinie od ULV, a ma 3 przygarnięte ze smietnika koty (2 chce/musi oddać)
  5. [quote name='Nikaragua']a czy wyróżnione rzeczywiście daje większą szansę? jeśli tak, to raz można spróbować. [/QUOTE] rzeczywiście, ma więcej wejść :) a co z telefonami??? mailami??? odzewem????
  6. Śliczne zdjęcia:)
  7. [quote name='malawaszka']jaki kot?????[/QUOTE] ta sympatyczna pani z parku.. jeśli nie zdecyduje się na psa to myśli o kocie ;)
  8. Nika takie zapachy rozsiewała (po wytarzaniu się w....), że musiałam ją wykąpać.
  9. na spacerze też jedna pani zakochała się w Vigo :) i myśli nad jego adopcją :)
  10. Spacer cudo!! dziękuję cioteczki!! Ale wszystkie mi mówiły, że wystraszyłam Hitoshi swoim poprzednim wpisem :( przepraszam..... Ale prawda jest taka, że ta najmniejsza psina w grupie umiała ustawić sobie duże psisko....
  11. [quote name='Erin32']Patmolku, gratuluję! :)[/QUOTE] ???????????????????????????????????????
  12. [quote name='LILUtosi']Stasiu dziś pojechał do swojego domu. Trzymajcie kciuki za niego. Pierwsze dwa tygodnie najważniejsze.[/QUOTE] Jakie super wieści!!!!!!!!
  13. Na bazarku dla ALBINKA ( link w sygnaturze) dodałam męskie spodenki na lato! Może któraś ciocia potrzebuje dla TŻ-a?
  14. Tofiku przypominaj się!
  15. Na albinkowym bazarku dodałam krótkie spodnie dla czyjegoś TŻ-a! zapraszam!
  16. [quote name='wellington']Bros, pojutrze sie konczy kwarantanna . Czy zaraz w poniedzialek bierzesz Tofika do domu ? Masz specjalny grzebien zeby go wyczesac ? Zywkle szczotki i grzebienie przy taaakim futerku nie maja szans. Pewnie bedzie mial na dodatek duzo koltunow, bidulek ... Najwazniejsze : kastracja ! Czy nie moznaby jej jeszcze w schronisku przeprowadzic zamiast ufac nowemu wlascicielowi ?[/QUOTE] [B]Nie martw się bros wszystko zrobi dobrze, a nawet powiedziałabym najlepiej jak można![/B]
  17. z koszyczkiem.... cudnie... a święconkę zjadła?
  18. bierzecie mnie pod włos.... Przesłałam 30zł dla Elwirki...
  19. czasem wiele można dowiedzieć się przez telefon,.. a może mają skype?...
  20. Dzielna, biedna dziewczynka... domku ukochany gdzie jesteś?????
×
×
  • Create New...