Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Piękny jesteś Albinku! zdrowiej szybko!
  2. dzielna sunia :)
  3. Starsza Pani, a wygląda jak szczeniak
  4. Orionka - też fajnie, tak oryginalnie :) (trzeba zmienić w tytule) i świetnie, ze znalazła się Pani, która się nią zaopiekuje :)
  5. xmartix, nie masz litości ;) dla nas... stale jakieś biedy wynajdujesz :(
  6. [quote name='ihabe']zapraszam na bazarek dla naszych podopiecznych: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207973-bazarek-ksi%C4%85%C5%BCeczki-edukacyjne-3-4-latka-wizytowniki-do-30.06-godz.22-na-quot-mniejsi-quot?p=16897279#post16897279[/url][/QUOTE] pozapraszałam cioteczki :)
  7. [quote name='ihabe']ale masz wspaniałego synka:-) buziaki od ciotki ihabe i niech sie ręka szybko i dobrze zrasta!![/QUOTE] dziękuję, przekazałam mu :) [quote name='ihabe']takiej osobie jak Ty każdy chce pomóc tak jak Ty pomagasz innym:-)[/QUOTE] coś w tym jest :)
  8. widzę, ze córcie w podobnym wieku mamy :)
  9. Są tu jakieś całkiem małe dzieci lub wnuczki? Fajne książeczki sa na bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/threads/207973[/url]
  10. może są tu jakieś młode mamy? Znalazłam fajny bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/207973
  11. [quote name='Basia1244']Niestety adopcje stoją (leżą!) w miejscu :([/QUOTE] za mało ludzi, za dużo potrzebujących psów :( Może odnowię allegro tak jak było?
  12. proszę : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1620554773[/url]
  13. [quote name='togaa']Przynajmniej tyle dobrego... A[B] Albinek[/B] już bez gipsu. Sam sie do tego lekko przyczynił.;) Jako że łapusia jako tako sie trzyma i bez tego, pan wet. odstapił od pakowania go w gips ponownie... Przynajmniej odleżyna sie podsuszy. Łapusia zwisa smętnie. Wogóle jej nie obciąża. Taki jest kochany , poczciwy, cierpliwy... Samo psie dobro !!![/QUOTE] to teraz rehabilitacja? wysłałam dziś 30zł dla dzielnego Albinka :)
  14. Też Basiu_Krakowianko cię rozumiem, :) mnie tak zauroczyła Nika, a teraz Albinek, ale na drugiego psa mój TŻ w życiu się nie zgadza :( (Już Nika była wzięta bez jego akceptacji, wiec drugi raz takiego numeru wyciąć się mogę) wiec wspieram Albinka na odległości, jak tylko mogę .
  15. [quote name='Basia_Krakowianka']domek - pełen kotów, kwiatków, rybek i przede wszystkim pełen miłości już na nią czeka ;-) ja na nią czekam;) pozdrawiam równie serdecznie Basia[/QUOTE] w mojej Nice też zakochaliśmy się przez zdjęcia i internet :)
  16. [quote name='togaa']Straszne !!!! 13 lat, toż to dziecko jeszcze... Biedactwo kochane. Ale miałas dzień... Koszmar ! Ossopan które dostają nasze połamańce na pewno sie przyda.[/QUOTE] tak, kiepski dzień... ale kilka osób bardzo mi pomogło :)
  17. Biedne te psiaki - połamańce, nie poskarżą się gdy je boli... Mój syn złamał dziś rękę, popłakuje (mimo 13 lat) i mówi w pewnym momencie (przez łzy) [I]mamo a te pieski też tak bolało i nie mogły powiedzieć, ze je boli...[/I]
  18. Zrobię allegro na dniach, ale abym znowu czegoś nie pokręciła:shake: tekst i zdjęcia z 1 postu (tez to w misce) ? a kontakt z postu 234 ?????
  19. jeśli dobry i zakochany dom to chyba dobrze, że porywa:)
  20. [quote name='togaa']No i które zdjecie Piranii wybrać ? Nie da sie. Wszystkie wstawiam.... [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3199/sam4000.jpg[/IMG] [/QUOTE] super sunia :)
  21. [quote name='Patmol'] no to teraz muszę zakupić jakieś odpowiednie woreczki[/QUOTE]ja używam litrowych na mrożonki :) są tanie i mocne
  22. to same dobre wieści :)
  23. [quote name='xmartix']Piotruś nawet się nie zorientował, zobaczymy jak rano będzie bo jak się budzi to zawsze pokazywał na Malikę i mówił: "yy, yy" [/QUOTE] to rano na pewno będzie jej szukał
×
×
  • Create New...