Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Dziś całą noc pilnowała mnie i sprawdzała czy jestem ;) a jak była pobudka po 4 (bo Goś wyjeżdżała) to Nika też była zwarta i gotowa do wyjścia :) i o 4.30 miałyśmy poranny spacer :)
  2. [quote name='bric-a-brac'] A ja bym moderatorów prosiła, [B]by przenosili zakończone bazarki do zakończonych[/B]... Łatwiej będzie przeglądać te aktualne chcąc wydać trochę grosza na psy...[/QUOTE] o tak! też proszę o to :)
  3. nie było mnie 3 dni i gdy wróciłam Nika nie mogła się naskakać, nalizać i nacieszyć :)
  4. :-( Wczoraj opowiadam uczniom o Maszy... bo jeden z moich chłopców ma terierkę szkocką i dziwił się, że wiem jak wygląda taka rasa... mówił, ze jest mało rasowych szkotów/szkotek
  5. dopiero przyjechała, to tylko zaglądam, potem poczytam dokładniej
  6. [quote name='bros']co za rower ??? maci e na zbyciu ? akurat potrzebuję :multi::evil_lol:[/QUOTE] ja mam rower do sprzedania po córce, mało używany ;) ale 24 cale (czyli rozmiar młodzieżowy) wiec tez za mały pewno będzie
  7. Kluseczko na pewno znajdziesz domek :)
  8. [QUOTE=togaa;16979256 [B]Albin[/B] jest niezwykły. Cudowny ! Do zakochania ! Posłuszny, rozumny, nie nachalny. A przylepa z niego ....!! I zero agresywnych czy nerwowych zachować. Brać i kochać ![/QUOTE] jednym słowem pies-ideał
  9. Poczytałam mimo porannego pospiechu, i aż łzy mi kapią ze wzruszenia! Cudne Bzyczkowe wieści!!!!
  10. [quote name='sunia2000']Zdjęcia Topinia z dzisiejszej sesji czy to jest aby na pewno ten sam psiak co w pierwszym poście ;) śliczny :)
  11. oby zauważył jakiś ludź ;)
  12. Dziwne, czytałam już tę historię kilka tygodni temu... teraz się powtarza, ale widzę, że to pierwszy post cheeky ... dziwne..... czyżbyś pisała drugi raz zmieniwszy nicka???
  13. [quote name='wieso']to, straszne, nikt sie tym malenstwem nie interesuje ? biedna Calineczka :([/QUOTE] [quote name='basia34']Werunia bedzie miala domek napewno i bardzo dobry.Tylko jeszcze sterylka.[/QUOTE] to będzie miała dom czy nie????, bo się pogubiłam .....
  14. bo to nietypowe mieć trzy psy ;) a ludzie lubią się gapić
  15. [quote name='Reno2001']Nikaragua, to dzięki Twojemu bazarkowi dotarłam do suni ;). Ucieszyło mnie, że sprawa Farta jest opanowana. Te borderowate leżą mi na sercu i wątrobie i nie mogę przejśc obojętnie obok.[/QUOTE] Ciesze się i witam :)
  16. [quote name='Reno2001']Mam nadzieję, że rzeczywiście ten Dt stanie się DS. [B]Tymczasem poproszę o konto to wpłacę 30zł.[/B][/QUOTE] xmarix widzisz????
  17. ja jestem zadowolona , nawet bardzo :) a Nika ciut mniej ;) kręci się i próbuje uciekać :)
  18. tu Nika: w sobotę byłam na fajnym spacerze. :sweetCyb: Odwiedził mnie mój kolega Emir :loveu: i biegaliśmy po tej wielkiej górze koło domu. Tam jest super po prostu, takie zapachy!!! można się wytarzać, bo pani mnie spuszcza ze smyczy i biegam gdzie chcę. Tylko potem w domu zamyka się ze mną w łazience i polewa wodą. Brrr, nie lubię. :shake: Ale co się wytarzam to moje :evil_lol: I ta pani od Emirka pożyczyła mojej pani takie coś do sierści, najpierw to nawet fajnie mnie pani czesała. Trochę przez zaskoczenie mnie wzięła, no i Emir patrzył to stałam grzecznie. Ale następnego dnia znów chciała mnie tym czesać. Ale to już przesada! Moja sierść! i nikomu nic do niej! a zresztą spacery nie a od tego żeby stać w miejscu, tylko od biegania! :Dog_run:Lepiej żeby ta moja pani już oddała to coś.
  19. a to mała łobuzica :mad:
  20. [quote name='Drzagodha']Wow. A czemu taka rozbieżność w rasach jak mogę zapytać?[/QUOTE] może po prostu same niewielkie psiaki
  21. [quote name='wellington']Rarytka trzeba umiescic w dt !!![/QUOTE] to wszyscy wiemy, ale skąd te DT brać???
  22. ale jej dobrze :) na fotelu urzęduje (mojej nie wolno )
×
×
  • Create New...