Jump to content
Dogomania

cheeky

New members
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

cheeky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Tak był tutaj juz taki post bo załozyli go dobrzy ludzie z molosów :) niestety nie było za duzego odzewu :( wiec postanowiłam sama założyć watek. Majqa link który podałas jest do starego ogłoszenia!! Wspomniałam przeciez ze musiałam ja oddac i trafiła do takich a nie innych ludzi :( Aktualny link po wiecej szczegółów z losów pieska: [U][url]http://tiny.pl/hfcvt[/url] [url]http://tiny.pl/hfcv7[/url] [/U]
  2. Witam. Szukam dobrego domu dla mojej suczki Anabelki. Niestety nie moge jej zatrzymać z róznych przyczyn i bardzo cierpię wiedząc ze musze ja oddac :( Jakies 7 miesiecy temu oddałam psa w 'dobre rece'. Ludzie, którzy ja wzieli wydawali sie mili i wygladała na to ze dbaja o psy (mieli juz kilka swoich). Po miesiacu odwiedzilismy suczke i było wszystko w porzadku. Później była zima (ludzie ci mieszkaja 200 km ode mnie i dosłownie w lesie) i ja musiałam sie uczyc dlatego nie miałam jak pojechac do mojego ukochanego psa. Wybrałam sie tam dokladnie 14 maja i to co zobaczyłam przeraziło mnie :( Suczka wygladała okropnie. Miała zmiany na psyku i strasznie wychudła (zdjecia niżej). Od razu postanowiłam ja zabrac niestety nie mogłam w ten sam dzien poniewaz nie miałam miejsca dla niej u siebie. Wróciłam po nia w środe i zabrałam suczke. Teraz siedzi na działce. Niestety na działce moze byc tylko do sierpnia :( i nie mam co z nia zrobic :( strasznie chciałabym ja zostawić ale na prawde nie mam ku temu warunków :( Tak wygladała jak ja wziełam: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_8whgOU-Y90/TdJGAXN7c1I/AAAAAAAAFSk/G4ekuLIpii0/s720/IMGP3314.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XIn-t0c5Kbk/TdJF_lExqiI/AAAAAAAAFSg/uLrtoL_h_oE/s720/IMGP3240.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VsFoQj5D6uc/TdJGCW3NKpI/AAAAAAAAFSs/pn0TRKxFOtg/s720/IMGP3323.JPG[/IMG] Byłam z nią u weterynarza, miała zrobione badania i wyszło ze te zmiany skórne to nużeniec z grzybica i pies po prostu byl zaniedbany i odwodniony. Przez ponad tydzien dostawała antybionyki, zmiany skórne psikamy specjalnym lekarstwem oraz dostaje tabletki przeciw grzybicy. Dziś (po 2 tyg.) pies wyglada tak : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hiemftXOLfM/TeM1Pk2OHOI/AAAAAAAAFTI/z1gMTWqjenk/s720/IMGP3385.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jMR6X_RYcSQ/TeM1QiasBZI/AAAAAAAAFTM/EC7dqI0xaxQ/s512/IMGP3401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CeeJKF64btA/TeM1RAJMgEI/AAAAAAAAFTQ/wHAY5t3Z3ZU/s512/IMGP3405.JPG[/IMG] Suczka ma 4 lata (konczy w lipcu) posiada rodowód i jedna zaliczona wystawę. Była na dwóch szkoleniach. Wcześniej była trochę nadpobudliwa jednak teraz jest bardzo spokojna i kochana. Uwielbia ludzi. Z psami zyje w miare dobrze :) Niestety nauczona poprzednim 'dobrym domem' nie oddam psa dalej niz 50-100 km od domu. Ja mieszkam w LUBINIE. Zastrzegam ze bede chciała co jakis czas dostawac zdjecia jak sie miewa sunia oraz chciałabym miec czynny kontakt z nowymi włascicielami :) Po prostu martwię sie ze znów bedzie to samo :( Pies przez ostatnich kilka miesięcy żył tylko na dworze dlatego uważam ze nie nadaje sie do zostawania sememu w domu!!! Szukamy dla suni tylko domków. Błagam was o pomoc bo ja ze swojej strony tez szukam jej domu ale nic nie moge znaleźć :( Kontakt: - mailowo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -> aby wysłac warunki w jakich miałaby zyc Anabell - telefonicznie 507437720 w godz. od 9 do 19
×
×
  • Create New...