[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4955/37914853.jpg[/IMG]
[IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1628/39920789.jpg[/IMG]
[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1016/60002823.jpg[/IMG]
[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6232/72797644.jpg[/IMG]
Jutro Cesar zobaczy sie w końcu z Gandzią to będą mastafowo podhalańskie zdjęcia :D