Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Współzuję podróży...
  2. [URL]http://i53.tinypic.com/21o6jki.jpg[/URL] to ja wybieram to jak do konkursu ;)
  3. Jak najszybciej ! ;)
  4. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-WIP6HzdWQ5Q/Tod2OLFkQ4I/AAAAAAAAGbk/pXy3M1_sDc4/s640/IMG_8482.jpg[/URL] To fajne zdjęcie, Niunia :loveu:
  5. Nowe zdjęcia chcę ! :)
  6. [quote name='magdabroy']Misio :loveu:[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']ale słodki Misiaczek[/QUOTE] Niom :loveu:
  7. [URL]http://img214.imageshack.us/img214/4908/dsc0128resizer.jpg[/URL] to spojrzenie :loveu:
  8. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-a0VQsPjKBo8/Tp2E4fJU3-I/AAAAAAAAA4I/ZtLx6Edpt54/s640/IMG_0036.JPG[/URL] Jaki piękny portret zrobiłaś :loveu:
  9. [URL]http://i53.tinypic.com/21k031w.jpg[/URL] Ale wielki jestem :loveu: Sto lat Maksiu :loveu:!
  10. Nowe zdjęcia poproszę ! :)
  11. Tora :loveu: Jaka fajna różowa piłeczka :D
  12. [URL="http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/New%20album/79.jpg"]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/New%20album/79.jpg[/URL] Swietne ujęcie :loveu:
  13. jaką masz śliczną nową lokatorkę :loveu:
  14. Ale Pepsiak wielki :)
  15. [URL]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/DSC06588.jpg[/URL] Wchodzą do innego świata jakiegoś :D Widze że już Bahia obrasta na zimę :loveu:
  16. [quote name='betty_labrador']wiem. Nie chce mi sie dźwigać czasem aparatu na spacer.[/QUOTE] skąd ja to znam :D
  17. [quote name='Marta_Ares'][url]http://img16.imageshack.us/img16/5189/59399314.jpg[/url] pieknie prezentuje się na tle jesiennych kolorów[/QUOTE] [quote name='deer_1987']Ostatnie bardzo fajne! :loveu:[/QUOTE] Dziekujemy :loveu::loveu::loveu:
  18. [URL]http://img33.imageshack.us/img33/5674/jola3p.jpg[/URL] fajna obroża. Przystojniak :loveu:
  19. [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-K9HDjqEm198/Todk-vTXFRI/AAAAAAAAGU8/Mj7plLLN5OA/s640/IMG_9340.jpg[/URL] A ja w pierwszej chwili myślałam że to starodawny toi toi :D
  20. [quote name='Kashdog']Noo, to jestem bardzo ciekawa tego wskakiwania na stopy w wykonie dalmata :evil_lol:[/QUOTE] Ja też :)
  21. [URL]http://img90.imageshack.us/img90/6049/dscn9880.jpg[/URL] Misia & wielka łapa :D
  22. kolejne bidy podhalanowate :(
  23. [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4955/37914853.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1628/39920789.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1016/60002823.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6232/72797644.jpg[/IMG] Jutro Cesar zobaczy sie w końcu z Gandzią to będą mastafowo podhalańskie zdjęcia :D
×
×
  • Create New...