-
Posts
4291 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karro
-
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-sz1n4whfwWI/TogfSrS-j7I/AAAAAAAAGh4/2Z4jZC204Xs/s640/IMG_7613.jpg[/URL] O to mi chodziło ;) Nie wiem czemu mi się ścięło za pierwszym razem...
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Koniec bo musiałam schować aparat ponieważ zaczęło padać :( -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Dla Cesara lepiej jak jest słóńce częściej a nie ciągle leje... Bo d3 mu się samoistnie wytrzarza od słoneczka :loveu: ( a w przeszłości mieliśmy jej niedobory, a mimo że ją dostwał w odpowiedniej ilości) Kilka zdjęć: -
Ale charcica sie taka chuda wydaje ( bo ja jestem przyzwyczjona do innych gabarytów to chyba dlatego :D) Dora :loveu:
-
a kiedy tak mniej więcej przyjadą po niego własciciele? ;)
-
[URL]http://img338.imageshack.us/img338/7809/p1110413.jpg[/URL] haha jakie uszka śmieszne :D [URL]http://img577.imageshack.us/img577/3866/p1110425.jpg[/URL] znam ten uśmiech dumy że się uciekło kawałek za daleko :D [URL]http://img823.imageshack.us/img823/4864/p1110719j.jpg[/URL] Atak! ;) A i mój pies też wszystkie możliwe dźwięki przy zabawie wydaje więc się nie przejmuj :)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='deer_1987']Pytalas sie weta o trocoxil albo tamtego o cetylM? :([/QUOTE] Narazie nie było okazji, bo mama ma laserową operację na oko teraz i automatycznie pies musi zejśc na drugi plan... Ale dzisiaj o dziwo lepiej się Cesar czuje. Chyba idze zmiana pogody. A jego łapa boilo bo jak słońca tyle nie ma to jemu się mniej witamin samoistnie wytrwarza. Moze łapa by go nie bolała wcale gdyby nie kopał dziur non stop. Tylko jak psu przetłumaczyć że jak taka pogoda to się dziur nie kopie? Ale dzisiaj rano jest duża poprawa w porównaniu z tym co było wczoraj. Jak będę jechać do weterynarza to się zapytam. -
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-sz1n4whfwWI/TogfSrS[/URL]- jaka minka :D
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='kalyna']ale te kotki mają fajne umaszczenie :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Malina98']To Lusia patyki lubi ?? Aportuje ?? Heh :D[/QUOTE] Aporowac nie aportuje, ale lubi na nie czasem polować :D -
Co do tego kocura to tak, musicie go przede wszyskiem wychowac, aby przywiązał się do Was, poświęcić mu czas ( a koty to zupełne przeciwieństwa psów), a nie puścić w samopas. PO drugie kocura z jajkami? A gdzie ona ma spać(szczególnie w zimie)? Jeżeli tak to musicie liczyć się z zaszczanymi ciuchami i innymi rzeczami, szczególnie gdy kot będzie dorastał. A jak kocur ma być z jajami liczyc musicie się też z interwencjami weterynarza po ewentualnych pogryzieniach i bójkach z innymi kocurami, które nawet mogą go zabić ( tak było w przypadku mojego Gucia ) No i kocury nie przywiązują się do domu tak jak kotki, to jest też większe prawdopodobienstwo tego, że wam zaginie. No i musisz brać pod uwage także to że Bruno czyli pies jest drapieżnikiem i bedziesz musiała opanować jego instynkty, aby nie zrobił kotu krzywdy, a to jest trudne bo przechodze to z Cesarem. Jaki kot? Dachowiec. No chyba że chcesz kastrata, to taki kiciuś lubi w domku siedzieć, co nie znaczy że innych kotów nie przegonie ( wiem dzięki Mruczkowi ;)) Takie "włazenie" na innego psa jest oznaka dominacji, bądź ekscytacji, lub bardzo często tego i tego. Inny pies może nie być tak opanowany przez własciciela (jak Cesar prze ze mnie, bo on wie że nie wolno mu krzywdy zrobic, bo to ja przejmę kontrolę nad wszystkim) i może wyniknąć z tego niezła afera psia. A jak chcesz kota to sa dwa kocurki młode na zbyciu.
-
Ja karmiłam moje wszystkie koty, a wychowałam ich sporo, whiskasem juniorem, bo sprawdzone. Jednak oprócz tego dostawały mięsko gotowane z marchewką itp. Mysle, że możesz spróbować tę karmę, jednak zadbaj o takie dodatki jak te mięsko gotowane np z porcji rosołowej, bo koty to przecierz drapieżniki. Dopiero potem zaczęłam im podawać np surową wątróbkę. Jednak na smamym poczatku kotki jadły mokry pokarm, bo jeszcze cięzko było im ze suchym więc dobrze by było zaopatrzyć się także w puszki lub saszetki. :) Pozdrawiam :)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Karro replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Mani2000']maskara.. ja bym sie wyprowadziła![/QUOTE] Ja tez! :) -
http://img17.imageshack.us/img17/9927/dsc0236jp.jpg Jak tu fajnie wygląda :D :loveu:
-
Na wielkich wystawach tez mozna wejśc z psami bez wystawiania ich... ;) Sama widziałam na międzynarodowej we wrocławiu.
-
Aha :) I na kolczatce faktycznie łatwej ją opanować? Bo z tego co wiem po pewnym czasie psy przyzwyczajają się do kolców i to już nie działa ... No ja właśnie statam się mojego Cesara nauczyc ciągnąć na komendę na szelkach ale opornie trochę idzie :D
-
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Tk8i9eDqbjs/TogeL4kWiFI/AAAAAAAAGgw/Foq8kKuB-g8/s640/IMG_7558.jpg[/URL] Ale paszcza :D A jak Niunia się czuje przy takiej deszczowej pogodzie? Bo u mojego Cesara juz się to odbija, lekko go przednia łapa boli.
-
[URL]http://img687.imageshack.us/img687/8554/p1110290j.jpg[/URL] Język wywalony jak u mojego Cesara :D A tak z ciekawości, na czym prowadziłas Dorę, że Cie tak ciągnęła? ;)
-
O nowy bannerek widzę ;) Ładny. U kogo robiłaś? ;) No tak to już nieraz jest z tymi naszymi babciami...
-
No to czekam na te zdjęcia :)
-
Jak fajnie Niunia na tamtych zdjęciach powychodziła :loveu:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='deer_1987']http://img847.imageshack.us/img847/2708/17105228.jpg Ale fajne! :loveu: Dzięki :loveu: [quote name='Malina98']Piękny masz zwierzyniec, szczególnie Mruczek mi się podoba :) Hej! Mruczek dziekuje :loveu: [quote name='Paula03']http://img828.imageshack.us/img828/1264/99028096.jpg Lusia wymiata :D :loveu: Ona to taka wariatka juz jest. Ale innych wygłupów narazie nie udało mi się uwiecznić :D [quote name='dOgLoV']http://img18.imageshack.us/img18/5562/45652891.jpg jaka ciekawa ta roślinka :lol: http://img847.imageshack.us/img847/2708/17105228.jpg piękny :loveu: http://img716.imageshack.us/img716/4663/63610776.jpg jaka Ona słodka :loveu: Dzięki, roślkinka to muchołówka amerykańska. [quote name='Talucha']Fajne są te roślinki owadożerne :lol: U Was też już widzę się jesiennie robi ;) A no bylismy wczoraj na poszukiwaniu jesieni :) [quote name='dianusia921']http://img847.imageshack.us/img847/2708/17105228.jpg pięknie tak dumnie tu wygląda :loveu: i widzę, że Cesarek chyba zaczął się już troszkę ofutrzać, bo jakby tej sierści nieco więcej się pojawiło :) ślicznie wygląda :) http://img828.imageshack.us/img828/1264/99028096.jpg boska ta koteczka :loveu: Tak Cesar obrasta już podszerstkiem :loveu: Lusia dziękuje :loveu: -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Misia&Ruby']Dzięki :) Może się skuszę na taką roślinkę na wiosnę :) A skąd masz swoją? Jedna moja rosiczka też padła :/ Ale jak do mnie doszła, to było coś z nią nie tak.[/QUOTE] Mam ja z Hornbachu takiego niemieckiego sklepu, a kiedyś brałam z castoramy bodajrze, ostatnio widziałam w Obim takie owadożerne rośliny ;)