Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Widze że nie tylko ja cierpię na brak czasu...
  2. Świetne fotki :loveu: Prawo własnosci według boksera dobre :D
  3. Kociaki piękne, masz wiecej fotek z wystawy ? ;)
  4. No to ja trzymam kciuki za sterylkę!
  5. Melduję się u Kostka. Co tu tak cicho, nic nie wrzy... :(
  6. To pięknie tworzysz :loveu: Czekam na nowe zdjęcia ;)
  7. Gratuluję sukcesu na spacerze :) Oby było ich więcej :)
  8. To zdjęcie bardzo fajne :loveu: [URL]http://img856.imageshack.us/img856/976/dsc0355q.jpg[/URL]
  9. Gratuluję ! :loveu:
  10. Fajne masz plany hodowlane :) Czekam na nowe zdjęcia ;)
  11. pozdrawiamy się wieczorowo :)
  12. Wszystkie piękne, ale to mi się spodobało najbardziej :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-RXZMG2cIGaQ/TrRKHLG18WI/AAAAAAAAI34/qk_IoMTk3RI/s640/IMG_0567.jpg[/URL]
  13. Co tam u Was? :)
  14. [quote name='deer_1987'][url]http://img850.imageshack.us/img850/8789/37726141.jpg[/url] pelna akcja![/QUOTE] [quote name='Kawalier']Jest akcja, są emocje. Pozdrawiam.[/QUOTE] Turów jak chce, to potrafi :loveu: [quote name='unikatowydiament']miłego popołudnia:)[/QUOTE] Dziękuję, nawzajem! [quote name='Paula03']I co? Doszła? Pochwal nam się :loveu:[/QUOTE] Niestety ciągle czekam, ale jak tylko dojdzie to pokażę :)
  15. A tak się zapytam bo w sumie jestem tu od niedawna, Brina zostaje u Was na stałe czy szukacie dla niej domu? ;)
  16. A ja proponuję konsultację ze specjalistą. No spacer 2 x w tygodniu dla mieszańca sh to zdecydowanie za mało, ten pies potrzebuje intensywnych ćwiczeń codziennie. Pozdrawiam
  17. Portrety cudne :loveu: Widzę, że Tora nie ma nic przeciwko budzi, ja mojego dziada nie mogę do niej jakoś przekonać :evil_lol:
  18. Ja to bym się głęboko zastanowiała nad konsultacją ze specjalistą. Przez internet radząc to można dużo biedy narobić...
  19. [quote name='magdabroy']To: [url]http://www.fotofotki.pl/pliki_img/1b84reedbrxlgfrz3lw.jpg[/url][/QUOTE] zgadzam się :)
  20. Ja też mogę mieć bliźniaki, ale to w daaalekiej przyszłości jeśli już wogóle :D
  21. Widoki piękne :loveu: I takie kolorki :loveu:
  22. Koteczek cudny :loveu:
  23. [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Jesien/DSC06569.jpg[/URL] to jest bardzo fajne :loveu:
  24. No Lasti jako obrońca zdał egzamin na 6! :D [URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2011/jesiecdn019.jpg[/URL] to zdjęcie mi się bardzo podoba :)
×
×
  • Create New...