-
Posts
4291 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karro
-
Fajne zdjęcia z seminarium... Mo jest bardzo ładna i Florka tez mi się podoba :)
-
To ostatnie świetne ! :)
-
Zdjęcia z wystawy bardzo bardzo fajne :loveu:
-
Ale welony to strasznie brudzą :D Taki ich urok :D
-
Zgodnie z obietnicą : [URL]http://img26.imageshack.us/img26/2990/61164156.jpg[/URL] [URL]http://img6.imageshack.us/img6/2493/85828593.jpg[/URL] [URL]http://img827.imageshack.us/img827/5029/22372945.jpg[/URL] [URL]http://img196.imageshack.us/img196/4017/16446632.jpg[/URL]
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
I to by było na tyle :) -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Asiaczek']Portrety - bajka:) Mój ulubiony portrecik: http://img827.imageshack.us/img827/4786/22269726.jpg pzdr. [quote name='unikatowydiament']mizianki zasyłamy dla Cezarka:) [quote name='bety']Śliczne portrety :) Pzdr Dziękujemy :loveu: Zgodnie z obietnicą nasze "walki psów" :evil_lol: -
Ot młodzieńcza radość u tej labki. Zazdroszczę takiego wypadu ;)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Karro replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
a ja się dopomnę o nowe zdjęcia ;) -
[quote name='Kaja10014']I przy takiej wadze ty go nie uczysz wskakiwania na rączki/ stopy? :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Wiesz co? Sama sobie się dziwię :D :evil_lol:
-
A czasami pies informuje nas o swoim ataku tylko jednym spojrzeniem. Kątem oka wzroku psa się nie zobaczy, a czasem są to bardzo subtelne sygnały.
-
Można też utrwalić w szczeniaku gryziesz mnie = koniec zabawy ze mną.
-
Jak się fajnie ganiają :D
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='betty_labrador']no całkiem przypadkowe zdjęcia wychodzą całkiem fajne :D mi kiedys pstrykło sie fajne zdjecie, jak wypuscilam z ręki zawieszony aparat na szyi, i zrobiło sie ciekawe ujecie glowy psa i kawalek wlascicielki psa :D[/QUOTE] haha no to ja aż tak przypadkowych zdjęć nie mam :D -
[quote name='Kaja10014']Mi też jest ciężko, ale przywykłam już, że Sopel nie jest najlżejszym egzemplarzem :lol:[/QUOTE] Ja z moim takich rzeczy nie próbuję, on to dopiero cięzki jest (52 kg) :D
-
Pokaże ci swoje jutro bo jestem na laptopie a zdjęcia mam na normalnym komputerze, a ten jest teraz zajęty ;)
-
panbazyl i evel mają dużo racji, wystarczy przejść się po schronisku :shake:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Karro replied to betty_labrador's topic in Galeria
Skąd macie tą zieloną obróżkę? Z zoologa? Bo bardzo mi się podoba :) -
Fajne masz to akwarium. Ja od zawsze mam kamyczki, jakoś do piasku nie mogę się przekonać ;) A Ty regularnie Tz pokazujesz a siebie to czemu nie? :D
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='dagaa111']http://img16.imageshack.us/img16/5189/59399314.jpg pasują do niego takie jesienne kolory :) :loveu: http://img52.imageshack.us/img52/6232/72797644.jpg fajnie to zdjęcie wyszło, ma w sobie urok Dzięki :loveu: [quote name='Paula03']http://img16.imageshack.us/img16/5189/59399314.jpg :loveu: Pasuje do niego taka jesień :loveu: Cesar się chyba zawstydzi od tych komplementów :D [quote name='Kaja10014']Cudny :loveu: Cesar dziękuje :loveu: [quote name='Kawalier']Hej. Witam i dziękuję (zarazem) za odwiedziny. Proszę tylko o wybranie jednego numeru zdjęcia konkursowego - tzn., które najbardziej z tych 13u Ci się podoba? Faktycznie ładne zdjęcia: http://img16.imageshack.us/img16/5189/59399314.jpg http://img98.imageshack.us/img98/4955/37914853.jpg a najbardziej lubię to: http://img52.imageshack.us/img52/6232/72797644.jpg Pozdrawiam. Już wybrałam, dzięki za odwiedziny ;) [quote name='betty_labrador']ojejciu jaki slodki łebek :loveu: a to na tle zachodu słońca cudowne :) To na tle zachodu słońca zrobione... całkowicie przypadkowo :) [quote name='sator_k_']http://img6.imageshack.us/img6/1016/60002823.jpg Jaki śliniak :D On ma takie często :D Zdjęcie z spotkania astowo - podhalanowatego będą jutro bo "główny komputer" zajęty a ja jestem na służbowym lapku ;)