Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. [quote name='Talucha']http://img257.imageshack.us/img257/9845/90491868.jpg chooooodź się przytulic! :D http://img20.imageshack.us/img20/548/12838592.jpg jęzorki :loveu: http://img80.imageshack.us/img80/9378/51756140.jpg aaaaa to jest super :D [quote name='deer_1987']http://img80.imageshack.us/img80/9378/51756140.jpg w ruchu najlepiej : Dziękuję! [quote name='sator_k_']No widać, że się lubią :D Oni się normalnie kochają :loveu: [quote name='dianusia921']http://img848.imageshack.us/img848/191/65357242.jpg piękny portrecik i jaki długaśny jęzor :eviltong: http://img337.imageshack.us/img337/5921/70367657.jpg jakie ładne :loveu: http://img401.imageshack.us/img401/3074/25800783.jpg cudowny ! :loveu::loveu::loveu: http://img80.imageshack.us/img80/9378/51756140.jpg super rozpędzony biały potwór ! :evil_lol: Biały potworek dziękuje [quote name='Aleksandra95']http://img401.imageshack.us/img401/3074/25800783.jpg jakbym Dore widziała... ten jęzor na wierzchu . :D :lol: http://img266.imageshack.us/img266/1722/40602709.jpg No pod tym względem to sa podobni :D [quote name='Tengusia']tereny spacerowe macie swietne a Cesar i Gandzia wygladaja razem uroczo :loveu: Dzięki! :) [quote name='dagaa111']http://img689.imageshack.us/img689/4818/38914989.jpg uśmiech od ucha do ucha :) http://img46.imageshack.us/img46/9135/84460165.jpg zagryzanko :lol: On zawsze taki uśmiechnięty [quote name='Kawalier']Faktycznie, te w ruchu (z ost. zdjęć) najlepiej wyszło. Pozdrawiam. Dzięki ;) [quote name='Paula03']Ale szaleją :D:D Zabawa w zagryzanko najlepsza :) Niom :loveu: [quote name='Brunomania']Tak tak a potem zaczepia Bruna i chce się bawić jak z Gandzią. Ale nie jestem zbytnio zła na niego wręcz przeciwnie uwielbiam te jego podszczypywanki. Bruno wtedy uczy się co wolno a czego nie :) :loveu: kocham was za to =Cesara i Uderstandme ! My z Cesarem was też kochamy :loveu: [quote name='Misia&Ruby']Popieram- zdjęcia Cesarka w ruchu są najlepsze! :) [quote name='Asiaczek']Jaki tutaj Cezarek puchaty:) http://img848.imageshack.us/img848/191/65357242.jpg pzdr. Dzięki! ;) [quote name='unikatowydiament']spokojnego wieczorki życzymy:) Nawzajem!
  2. Zapisuję sobie ;)
  3. Jaka ona cudna :loveu: Jaki puszysty ogonek :)
  4. Ale rybciak się nastroszył :D
  5. Ja też mam zamiar skończyć na sporym akwarium :evil_lol:
  6. A ja daje pierwszemu psu jeść, a dopiero potam sama jem... Tak mi poprostu wygodniej ;) W tym że człowiek ma jeśc przed psem zupełnie sensu nie widzę... Co do przechodzenia przez drzwi. Ja z psem wychodze równo przez futrynę, tak poprostu wolę. Lub wydaję mu komendę zostań przed drzwiami, on czeka ja przejdę i go przywołam, ale to tak dla przećwiczenia jakiejś komendy przed spacerem.
  7. Ja w akwarium mam kamienie z górskich strumieni :evil_lol: Oczywiście było wyparzone zanim zostały do akwarium włożone ;)
  8. [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/WAKACJE/DSC05920.jpg[/URL] To zdjęcie bardzo fajne! [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Jesien/DSC05636.jpg[/URL] relaks :)
  9. Szkoda, że tylko jedno zdjęcie Dorci ;) U mnie nowe zdjęcia ;)
  10. Nowe zdjecia by się przydały ;)
  11. Jaka minka :D U nas nowe zdjęcia ;)
  12. Pracowita suńka :evil_lol:
  13. Czekam na nowe zdjęcia ;)
  14. Ale sprinter :D
  15. Ostatnie 5 zdjęć: Miłego oglądania!
  16. Oraz moje ulubione zdjęcie :loveu: : A teraz z drugiego spacerku zdjęcia :
  17. Dzisiaj spotkaliśmy się z Gandzią :
  18. Witamy się :muliti:! Jakiego masz potęznego psa! Przepiekny jest :loveu: Z tego co widze bardzo się zmienił z wyglądu od czasu kiedy był podlotkiem takim, a taki jaki jest teraz. Zapraszam tez do mojego podhalana ;)
  19. O ja też zaczynałam z 25 l :) No to już nie moge się doczekać zdjecia nowej kici, to już jutro malentwo będzie u Was :loveu:
  20. Jak wy tam fajnie macie, psy w takie fajne miejsca zabieracie :loveu: Oj to ten korzen aż miesiąc może pływac po powierzchni? Trochę długo...
  21. [quote name='dog193']Bluerat, tylko nie wszystko da się wyklikać...[/QUOTE] No dokladnie...
  22. Dolar świetny model :)
  23. [quote name='Brunomania']Oj tam oj tam. Powychodziły :) A jutro to będą luźne ręce to będzie można porobić ^^ Niom :loveu: [quote name='sator_k_']http://img542.imageshack.us/img542/252/43304132.jpg Jaki słodziak :D Haha :loveu: [quote name='deer_1987']http://img3.imageshack.us/img3/3593/99827664.jpg Trzeba bylo zawolac zeby sie patrzyl w obiektyw ale i tak mi sie podoba! :loveu: Wtedy akurat patrzył na przechodzącego obok psa ;)
×
×
  • Create New...