Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Juz dodaję: [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4786/22269726.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7563/36203936.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5189/59399314.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4016/57012582.jpg[/IMG]
  2. Takie ładne zdjęcia robisz że powinnaś je na konkurs gdzieś wysłać :) Fajny wypad do Torunia, psiaki na wszystkich zdjęciach takie zadowolone aż miło oglądać :loveu:
  3. Ale cuda taks robisz :loveu:
  4. ja postaram sie powysyłać zaproszenia na wątek w ten weekend :)
  5. No niby tak ;) Ale macie haszczaka tam fajnego :loveu: ładnie razem wyglądaja :loveu: To mi się podoba [URL]http://img6.imageshack.us/img6/5356/dscf8642.jpg[/URL]
  6. [quote name='betty_labrador']ale z tej samej rodziny? dobranoc :)[/QUOTE] Inaczej zbrojnik kolumbijski. Niby lepszy od glonojada w zjadaniu glonów. Napewno są jakoś spokrewnione glonojad i loricaria :) [quote name='deer_1987']No to czekamy na zdjecia![/QUOTE] Jutro postaram się wrzucić coś :)
  7. witam sie po przerwie w dostawie internetu i domagam się nowych zdjęć twoich piękności :loveu:
  8. [URL]http://www.fotofotki.pl/images/mwm3aehyxcwabivqq1c.jpg[/URL] to fajne ;) [URL]http://s2.ifotos.pl/img/Lapy-ktor_hrrhsxn.JPG[/URL] słodko tu Dolar wyszedł :loveu: [URL]http://i53.tinypic.com/21o6jki.jpg[/URL] i to mi się bardzo podoba :)
  9. A ta ryba to coś w stylu glonojada :) Loricarie. edit. do jutra bo idę spać. ;)
  10. A ja nie umiem tak ładnie rysowac psów, ludzi i wogóle... A chciałabym sobie taki własnoręczny portret mojego psa zrobić, ale to raczej nierealne więc pozostają mi zdjęcia :D
  11. Mam już internet więc zaglądam i pisze :) Weź Lastiego na casting do top model zapisz, on tak świetnie Ci pozuje :loveu:
  12. Witamy się po przerwie w dostawie internetu ;) Obejrzałam filmiki :loveu: Niunia jaka dzielna podróżniczka :loveu: A królika w szafce to ja jeszcze nie widziałam :D
  13. Dobra wiadomość! Mam już internet, co prawda przedwcześnie ale jutro juz prawdopodobnie dodam zdjęcia :)
  14. [quote name='Brunomania'][URL]http://img193.imageshack.us/img193/9598/61129522.jpg[/URL] patrzysz czasem w lustro :P kotki masz naprawdę jak kochane ! mieszkańcy twojego akwarium są pewnie jak zwykle superaśne czasem mam wrażenie, że twój dom jest zaczarowany; wszystkie zwierzaki są takie grzeczne (^^) i zdrowe i wychowane, ale jestem pewna na 100% że to zasługa tej pani co tak kocha te zwierzaki czyli understandme :)[/QUOTE] Moje zwierzaki są rozbestwione, co chwila pyskują i buntują się i wogóle nie są wychowane łącznie z psem! A teraz jak obiecałam: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4031/19765476.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9633/64018445.jpg[/IMG] Loricarie. Przepraszam nie wejdę do Waszych wszystkich galerii bo internet chodzi wyjatkowo topornie :(
  15. ta wasza pani Alina to jest cudowna chyba, z tego co czytałam jakie postępy poczyniłas z Bahią i że jeszcze oferuje kontakty telefoniczne itp, wielki szacunek z mojej strony.
  16. Lusia dziękuje :loveu: Dzisiaj jeszcze mam internet, ale jutro już nie będe mogła wchodzić to wieczorem pokazę wam bardzo ciekawego nowego mieszkańca mojego akwarium :)
  17. [quote name='unikatowydiament']oj to szkoda:( podoba mi się Lusi kolorek[/QUOTE] Lusia dziękuje :loveu:
  18. jejku jak szkoda kiciaczka :( Mi kotkę rozjechało auto 2 lata temu, a w tym roku ktoś mi ukradł kota :(
  19. [URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2011/tyryry003.jpg[/URL] kopiemy! :loveu:
  20. [quote name='kalyna']no to przez ten czas będziesz robić ogrom fotek, którymi się pochwalisz później :loveu: a jak prędkość będzie duża to patrz jak szybko fotki będą się dodawać :)[/QUOTE] będę będę :) No i będzie ich więcej, bo tak to pół godziny wrzucam fotki jeśli się nie chce pootwierać...
  21. biedny Ciapuś :( Musisz mu coś kupić na pocieszenie :D
  22. Ale masz ciekawego storczyka :loveu:
  23. Ale Jetsan fajne skacze :D
  24. [quote name='Naklejka']Szkoda :( W szkole spróbuj złapać wifi ;)[/QUOTE] [quote name='betty_labrador']ojejku! jaka lipa totalna :/ szkoda. :( ale mam nadzieje ze szybko ten czas minie :) w sumie juz nie wiele zostalo :)[/QUOTE] W szkole łapię wifi w jednym tylko miejscu. No ale będę miała potem w domu wifi i bede miała duża prędkość. Obecnie mamy płacimy za określoną prędkość a faktycznie jest cztery razu mniejsza! To jest chore... I to nie jest że tylko przez 1 dzień, tylko cały czas tak jest! Dlatego właśnie zmieniamy operatora, nawet teraz nie moge wejsć do Waszych wszystkich galerii bo mi się zawieszają strony :(
×
×
  • Create New...