-
Posts
4291 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karro
-
No to wrzucaj jakies zdjęcia :D
-
No ja czekam na nowe zdjecia ;) Chociaż te zaległe :D Widzę że dla Ciebie dzien też się tak jaby skrócił i czasu nie ma ;)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='deer_1987']ale Wam pogoda dopisuje :loveu:[/QUOTE] Dzisiaj po raz pierwszy :loveu: -
Witamy się! Mi przed ostatnie zdjęcie najbardziej się podoba ;) Zapraszam do mnie :)
-
Podpisuję się pod kalyną. Oczywiście jest dobrym pomysłem zmęczyć go przed "wyjściem do ludzi", ale nie chodzenie tylko na pole. I Raczej takie chowanie się pewności siebie nie zbuduje, wręcz przeciwnie. A ten pan ma jakieś doswiadczenie z psami czy to jest pan który uważa że tak trzeba robić bo jego dziadek tak robił, pradziadek itp?
-
[URL]http://img853.imageshack.us/img853/5122/obraz028pf.jpg[/URL] "znowu mi zdjęcia robisz? :D "
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Karro replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Witamy się! :loveu: Tora jaka fajna, jak z piłeczką gania :) Kiciuś fajna ma czarną plamke na nosku :loveu: Zapraszam do mnie ;) -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3252/45953129.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9207/88646632.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5613/66938492.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4227/49856996.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6062/96341061.jpg[/IMG] -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Misia&Ruby']Bardzo fajne macie tereny spacerowe :)[/QUOTE] Da się znieść ;) Kilka zdjęć z dzisiejszego spacerku :loveu: [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3947/96986543.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7427/70617132.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7669/33711924.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9039/56789537.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6452/46045801.jpg[/IMG] -
dwa ostatnie zdjęcia mi sie najbardziej podobają :loveu:
-
Zdjęcia :loveu: Dziewczynki takie szczęśliwe :loveu:
-
mam identyczne szelki, tylko że czarne :D
-
No i oto dowód, że sh szczekają. A mi tak jakby przeskakuje w biodrze kość czasem...
-
[URL="https://lh4.googleusercontent.com/-7gAPgpdeRtI/ToyDoZdevoI/AAAAAAAABo4/vQev4czifuo/s640/DSCF8650%252520%252528Kopiowanie%252529.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-7gAPgpdeRtI/ToyDoZdevoI/AAAAAAAABo4/vQev4czifuo/s640/DSCF8650%252520%252528Kopiowanie%252529.JPG[/URL] Ciekawi mnie że one się tak nie bały podejść do obcych? :)
-
Witamy sie :) Oscar jest piękny, podoba mi się jego umaszczenie :)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='unikatowydiament']wpadliśmy się przywitać:) z Cesara piękny Misio pozdrawiam i zapraszam do Nas[/QUOTE] Witamy się :loveu: Już do Was zaglądam :) -
[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-OaboATKnfIY/ToghrcLB5UI/AAAAAAAAGj8/nvglM8DMSNs/s640/IMG_7736.jpg[/URL] ale czysty język :D
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Brunomania']Łobuz kochany :) Tęsknie baaaardzo za nim zresztą Bruno też[/QUOTE] Już sie dzisiaj zobaczyli :) [quote name='NATKA']Witanko Biały Misio fajniasty - taką pocieszną mordkę ma :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='kalyna']Ale on jest "mały" :loveu: a koty jakie leniwe :D[/QUOTE] koty to straszne śpiochy :D [quote name='Paula03'][url]http://img62.imageshack.us/img62/5971/91438596.jpg[/url] Mają miny, jakby dopiero wstali :D[/QUOTE] Bo tak było :D [quote name='dOgLoV']Zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu: Lusia jest rasowym kotkiem?? ma śliczne umaszczenie :loveu:[/QUOTE] Jedna czwarta jej krwi to krew persa. I tyle z jej rasowości, choć mama twierdzi że to rosyjski niebieski :D -
A ja sobie wymysliłam że będe mieć jednego podhalana z hodowli, jednego ze schroniska, i jednego asta na tymczasie lub na stałe :D
-
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-NJC4kFTZ-lE/Tmj-9MoAduI/AAAAAAAAHM0/ZrrEFM0Sl_Y/s640/DSC02896.JPG[/URL] Fajne ujęcie :loveu:
-
Marysia słodziutka jest :loveu:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Karro replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='deer_1987']Jaki zadowolony biegnie do Ciebie :loveu:[/QUOTE] Dzisiaj wyjatkowo grzeczny był :loveu: -
Witamy się! Jak wam fajnie w agi idzie. Zdjęcia bardzo miło się ogląda, a Sator to piękność :loveu: A i bardzo mi się podoba wasza nowa sztuczka :) Zapraszam do mnie ;)
-
Witamy się! Masz przepieknego psa, niekoniecznie często widywanego na ulicy ( szczególnie w moich okolicach :)) Daniele piękne, mi też się one bardzo podobają, szczególenie samce maja takie fajne poroże :) Zapraszam też do mnie ;)
-
Gratuluję! Fajna imprezę macie tam :) Ja bym wystartowała w konkursie na największego zwierzaka :D