Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Jak nie piłeczka to patyczek :D
  2. super wiadomość! Ja czytam cały czas, jednak nie zawsze mam czas coś skrobnąc :)
  3. Akwarium całkiem fajne, ile litrów?
  4. Chow Chowka piekna :loveu: Masz może więcej jej zdjęć? ;)
  5. Śliczny Oscarek, pozdrawiamy się wieczorowo ;)
  6. [URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2011/spacer033.jpg[/URL] Lasti, zboczuchu! :D [URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2011/jesie2011025.jpg[/URL] To ładne ci wyszło :loveu:
  7. Ale usmiachnięte, piękne psiaki :loveu:
  8. DSawno mnie tu nie było... Jaki ładny storczyk [URL]http://img7.imageshack.us/img7/4486/zmianarozmiaruimg1434.jpg[/URL] :loveu: A kicia to pers? Cudna!
  9. O widzę bojownik zawitał :loveu: Jaki śliczny ma kolorek :loveu: Dziweczynki jak zwykle na zdjęciach fajnie powychodziły :loveu:
  10. Twoja produkcja świetna ;)
  11. Filmik fajny, ale zdjęcia tez by się jakies przydały ;)
  12. Ale piękne zdjęcie :loveu: Gratuluję fotografii :loveu:
  13. Aj zdjęcia nie powychodziły więc dodaję tylko 5, ale jutro pójde i porobię więcej ;)
  14. witamy się! Jaki piękny konik. Ja kiedyś jeździłam konno, lecz teraz nie ma już gdzie ;) Będę napewno tu zaglądać :)
  15. Witamy się :multi: Jutro postaram się nadrobić wszystkie zaległości, dodam zdjęcia, bo prawie cały tydzień musiałam zakuwać do sprawdzianów :( Dziękuję wszystkim za odwiedziny :loveu:!
  16. a może smaczkiem spróbuj jego odwagę i głowę odwrócić tak aby dał ci wyczesać?
  17. Ja uważam że na niektóre rzeczy które on mówi, a których nie koniecznie są świadomi wszyscy, warto zwrócić uwagę.
  18. Trzymam kciuki za Was, za zdrówko i za to, zeby Dolar nie miał skazy w psychice.
  19. Dziękujemy :loveu: ! Dzisiaj szaleliśmy w parku w liściowych zaspach :D ale Cesar w nich nurkował :D
  20. Ale fajnie chłopaczek śpi :loveu: Jaki wygodniś :D
  21. Super wiadomość ! :multi: :multi:
  22. U mnie niestety odbiło się to na psychice psa naszczęście w niewielkim stopniu. Cesar bał się dużych psów, ale kiedy widział że on nie ma złych zamiarów i się już powąchali było ok. Teraz Cesar kocha wszystkie psy... Miało to miejsce zimą zeszłego roku. Trzymam za Was kciuki!
  23. To ja trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło :)
×
×
  • Create New...