[URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2011/spacer033.jpg[/URL] Lasti, zboczuchu! :D
[URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/2011/jesie2011025.jpg[/URL] To ładne ci wyszło :loveu:
DSawno mnie tu nie było...
Jaki ładny storczyk [URL]http://img7.imageshack.us/img7/4486/zmianarozmiaruimg1434.jpg[/URL] :loveu:
A kicia to pers? Cudna!
Witamy się :multi:
Jutro postaram się nadrobić wszystkie zaległości, dodam zdjęcia, bo prawie cały tydzień musiałam zakuwać do sprawdzianów :(
Dziękuję wszystkim za odwiedziny :loveu:!
U mnie niestety odbiło się to na psychice psa naszczęście w niewielkim stopniu. Cesar bał się dużych psów, ale kiedy widział że on nie ma złych zamiarów i się już powąchali było ok. Teraz Cesar kocha wszystkie psy... Miało to miejsce zimą zeszłego roku. Trzymam za Was kciuki!