Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. [quote name='Bonsai'][url]http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/url] Proszę o głosy na zdjęcie nr 2 (jeśli Wam się podoba ;) ) - jeśli bym wygrała, chciałabym przeznaczyć wygraną na Kostka. ;)[/QUOTE] Zagłosowałam :)
  2. daj znać jak wrócisz od weta. Trzymam kciuki za sunieczke!
  3. ale fajna filmikowa niespodzianka :loveu:
  4. [quote name='unikatowydiament']oj to super że znajda się znalazła:) Gratulacje postępów z Cesarkiem:)[/QUOTE] Dzięki :loveu: Juz strasznie się o nią bałam, ze względu na to że niedaleko ćpuny zawsze siedzą i ostatnio powiesili oni bezdobnego psiaka :shake:
  5. a ja w środku dnia zaglądam :) Co tam u Briny?
  6. Jaki nietoperz :D:D:D:D:D:D :loveu:
  7. dobrze że Oscarek może juz wrócić do domu :loveu:
  8. U nas wkońcu wyszło słoneczko dzisiaj :loveu: Bo od kilku dni pochmurno było. A jaka pogoda u Was?
  9. i jak było na spacerku? :)
  10. [quote name='Aleksandra95']niech wraca.:)[/QUOTE] Naszczescie wróciła.Znalazła się w garazu, mimo że ją tam wieczorem szukałam:angryy: [quote name='deer_1987']Gratulujemy postepow![/QUOTE] DZiękujemy :loveu: [quote name='bety']Ale jęzorek :crazyeye::cool3: [URL]http://img685.imageshack.us/img685/146/77349065.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] [quote name='betty_labrador']hej dawno mnie tu nie bylo :) widze nowe fajne zdjecia :) jaki on jest milusi i taki uśmiechnięty :) [URL]http://img833.imageshack.us/img833/6393/81170784.jpg[/URL] a tu jaka mina:biggrina:[/QUOTE] Dzięki za odwiedziny :loveu:
  11. kurcze Lusia nie wraca do domu, zaczynam się już denerwować :( Jak nie wróci do rana to idziemy rano z Cesarem szukać czy nie lezy potrącona gdzieś :shake: Oby wróciła ... ;(
  12. Ja nawet u swojego psa zauważyłam że jak ma obrożę ( półzacisk) za uszami to i on nawet czuje że ja mam większa kontrolę nad nim. Choc mój Cesar nie ciągnie ;)
  13. dodałabym żeby też nie skakała przez przeszkody
  14. [quote name='winter7']Dzięki. Kochana jesteś. Czy w zaproszeniach mogłabyś również wrzucać linki do bazarków na Kostka?[/QUOTE] Oczywiście! :)
  15. Hej! Czasami podczytywałam, co piszesz na forum, bardzi podoba mi sie Twoje podejście do szkolenia psa. I mam podobne zdanie co do kopiowania uszów. Pozdrawiam :)
  16. [quote name='dOgLoV']mam kolczatke ale ona jest luźna i jak ją przysówam za uszy to i tak sie zsuwa , a sa jakieś takie specjalne ?? ;)[/QUOTE] Jezeli to ta kolczatka co na zdjeciach wcześniej to ja poprostu odpięłam kilka ogniw i ją dopasowałam w ten sposóbkiedyś :)
  17. taks cudeńka robi :loveu:
  18. ładnie chłopaczki prezentują sie na wystawie :loveu:
  19. Literówka juz w bannerkach poprawiona ! :lol:
  20. trzymamy kciuki za psinkę!
  21. ale ładny czaprak :loveu:
  22. Ale zdjęć :loveu:
  23. Gratuluję sukcesów :loveu:
  24. A ja dodam starą radę która zawsze się sprawdza: Zmęczony pies = grzeczny pies! ;) Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...