[quote name='Aleksandra95']niech wraca.:)[/QUOTE]
Naszczescie wróciła.Znalazła się w garazu, mimo że ją tam wieczorem szukałam:angryy:
[quote name='deer_1987']Gratulujemy postepow![/QUOTE]
DZiękujemy :loveu:
[quote name='bety']Ale jęzorek :crazyeye::cool3:
[URL]http://img685.imageshack.us/img685/146/77349065.jpg[/URL]
Pzdr[/QUOTE]
[quote name='betty_labrador']hej
dawno mnie tu nie bylo :) widze nowe fajne zdjecia :) jaki on jest milusi i taki uśmiechnięty :)
[URL]http://img833.imageshack.us/img833/6393/81170784.jpg[/URL] a tu jaka mina:biggrina:[/QUOTE]
Dzięki za odwiedziny :loveu: